Masz zbitą, pękniętą matrycę? Niewyraźny obraz lub rozmazane kolory na matrycy? Zadzwoń do nas na numer 696 146 717, zapytaj o cenę nowej matrycy! Szybka, bezpłatna wycena przez telefon tylko u nas!

Szanujemy Twój czas, błyskawiczna wymiana w ciągu 1-2 godzin!!

Wszystkie matryce typowe mamy na stanie, wyminiamy błyskawicznie w ciągu 1-2 godzin. Jeśli w twoim laptopie wystepuje matryca nie typowa, której na magazynie nie mamy sprowadzimy ją w ciagu 1 dnia roboczego.
Producenci często w tym samym modelu laptopa montują różne matryce o odmiennych parametrach. W przypadku wątpliwości co do wyceny matrycy nasz technik bezpłatnie sprawdzi, która matryca jest zamontowana w Państwa laptopie.
Montujemy tylko oryginalne matryce z 12 miesięczną gwarancją.

Laptop jako urządzenie przenośne jest narażony często na upadki czy otarcia, co może prowadzić do pęknięć matrycy. Matryca stanowi słabe ogniwo laptopów. Ulega częstym awariom i może być konieczna jej naprawa bądź wymiana. O tym, że matryca jest uszkodzona prócz oznak mechanicznych może świadczyć brak obrazu na ekranie, lub jego duże zaciemnienie.

Przykłady zbitej matrycy w laptopie

Zbita matryca w laptopie HP Zbita matryca w laptopie Sony 

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE MATRYCE

MATRYCA DO LAPTOPA 15,4MATRYCA 13,3MATRYCA DO LAPTOPA 15,4MATRYCA DO LAPTOPA 15,6  MATRYCA DO LAPTOPA 16MATRYCA DO LAPTOPA 17,3