Nie ulega wątpliwości fakt, że na terenie Warszawy istnieje duża ilość wszelkiego rodzaju serwisów naprawiających sprzęt elektroniczny każdej kategorii. Często klienci wybierając miejsce, w którym zamierzają zostawić do naprawy swoje urządzenia kierują się tylko I wyłącznie lokalizacją (niedalekim miejscem zamieszkania od adresu danego serwisu), aby szybko pozbyć się problemu z głowy.

Czasami jednak warto rozważyć, czy nie powinniśmy przekazać elektroniki do naprawy do dalszego miejsca, ale jednak bardziej rzetelnego lub sprawniejszego. Szczególnie warto się zastanowić na ten temat w przypadku laptopów. W końcu istnieje duża ilość usterek, przy których musimy reagować błyskawicznie. Bardzo popularną (I niebezpieczną dla wszelkiego rodzaju elektroniki!) sytuacją jest przewrócenie szklanki wody na nasz sprzęt. Mokrego laptopa należy natychmiast wysuszyć I przekazać profesjonalnemu serwisowi, aby był w stanie ocenić rozmiar szkód I możliwość naprawy. Niestety, jeśli mamy pecha to nawet drobne zalanie laptopa może doprowadzić do spalenia bardzo ważnych podzespołów.

Biorąc pod uwagę fakt, że w przypadku laptopów rozwiązanie nie zawsze jest oczywiste, często powinniśmy postawić czynnik doświadczenia specjalistów nad samą lokalizacją.

Ratujlaptopa.pl – elastyczne podejście do klienta

Chcąc uświadomić potencjalnych klientów na temat tego, jak łatwo jedna usterka może doprowadzić do kolejnych awarii, postanowiliśmy również dopasować nasze usługi do obecnego rynku tak, aby zainteresowane osoby miały jak najmniej trudu z przekazaniem nam swojego laptopa.

W przypadku uszkodzenia urządzenia, zapewniamy swoim klientom możliwość zamówienia darmowego kuriera, który we wskazanym przez nas terminie w bezpieczny I szybki sposób dostarczy nam zepsuty sprzęt. Dzięki temu praktycznie zniwelowany zostaje do zera aspekt lokalizacji serwisu – klient nie musi nawet wychodzić z domu, aby przekazać do naprawy laptopa.

Niektóre sytuacje nawet nie wymagają tego, aby Twoje urządzenie trafiało na nasz adres. W przypadku zauważenia awarii, nie wahaj się zadzawonić do nas. Pierwszą analizę wykonujemy telefonicznie I w przypadku drobnych usterek sama taka rozmowa może pomóc, nawet bez konieczności oględzin.

Lista udogodnień, z których mogą skorzystać nasi klienci:

  • Całkowicie darmowa wycena naprawy
  • Możliwość zamówienia darmowego kuriera na wskazany adres
  • Możliwość kontaktu przez 24 godziny - każdego dnia tygodnia

Naprawiamy wszystkie najbardziej popularne marki laptopów, takie jak Dell, Lenovo, Asus.