Serwis i naprawa tabletów - Warszawa


Zbiłeś ekran?

Tablet nie ładuje?

Uszkodzone gniazdo zasilania?

Zadzwoń do naszego serwisu tabletów, by szybko przywrócić go do życia!


 

Tel. 696 146 717,  22 6666 160
Warszawa, ul. Górczewska 62/64
Czynne: pon.-pt. 9-18, sob. 10-14Serwis tabletów PC Data w Warszawie (RatujLaptopa.pl) to profesjonalne podejście do naprawy i wygoda dla klientów:

  • Nie chcesz jeździć po mieście? Nie musisz! Przyślemy kuriera, który odbierze tablet i dostarczy go do naszego serwisu, a po naprawie odwiezie go do domu. Warszawa – bezpłatnie!
  • serwis tabletówNie lubisz rozstawać się ze swoim sprzętem? Zamów naprawę do domu! Serwisant umówi się na dogodny dla Ciebie termin i naprawi zepsuty tablet na miejscu.
  • Nie musisz przepłacać! Dzięki hurtowym zamówieniom części i komponentów możemy zaproponować  dobre ceny zarówno stałym, jak  nowym klientom.
  • Nie masz czasu? Twój tablet zostanie naprawiony szybko i skutecznie! Mamy duży, podręczny magazyn najczęściej używanych części, dlatego nie musisz czekać tygodniami na dostawę brakującego elementu.
  • Szukasz kogoś sprawdzonego i rzetelnego? Trafiłeś idealnie! Nasz serwis przywrócił do życia kilkaset laptopów i tabletów. Grono zadowolonych klientów serwisu komputerowego PC Data w Warszawie codziennie się powiększa. Dołącz do nich! Na każdą naprawę dajemy gwarancję.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • naprawa tabletówNaprawimy wszystkie usterki, które zdarzają się w tabletach, od pękniętych ekranów i uszkodzonej obudowy, aż po zepsute gniazda wejściowe i niekontaktujące kable.
  • Rozwiążemy problemy z oprogramowaniem, pomożemy zainstalować aktualizacje i skonfigurować sprzęt, by niezawodnie sprawdzał się w podróży i w domu.
  • Zawirusowany tablet? Z tym też damy sobie radę! Oczyścimy sprzęt ze szpiegowskiego oprogramowania, trojanów i wirusów. Zainstalujemy program antywirusowy i zabezpieczymy tablet na przyszłość.
  • Odzyskamy dane z uszkodzonych dysków, również w przypadku zalania lub zniszczenia.
  • Pomożemy również z awarią zasilacza – jeżeli będzie to możliwe usuniemy uszkodzenia, jeżeli nie – zaproponujemy wymianę na inny.Skorzystaj z naszych usług!
PC DATA - Serwis tabletów

Warszawa, ul. Górczewska 62/64,
Tel. 696 146 717,  22 6666 160
Czynne: pon.-pt. 9-18, sob. 10-14.

 


 

Awaria w niedzielę, święto? Pilna naprawa?

Potrzebny serwis komputerowy w Warszawie pracujący w weekendy?


Zadzwoń o każdej porze! 

Pogotowie komputerowe PC DATA
7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę
Tel. 696 146 717


Opinie naszych Klientów:

"Fajna firma, wymienili uszkodzoną obudowę, laptopa wyczyścili, wszystko śmiga. Na punkcie przyjęć człowiek tłumaczy co uszkodzone, co będą robić i ile to wszystko kosztuje. Szybko, bardzo kompetentnie. Polecam." Ocena: 5 z 5

KLIKNIJ
ABY SPRAWDZIĆ DOJAZDNumer telefonu

22 666 61 60 - 24h

Górczewska 62/64
01-401 Warszawa

pon.-pt.  9 - 18
sob.      10 - 14
biuro@ratujlaptopa.pl

ZLEĆ NAPRAWĘ