KLIKNIJ
ABY SPRAWDZIĆ DOJAZDNumer telefonu

22 666 61 60 - 24h

Górczewska 62/64
01-401 Warszawa

pon.-pt.  9 - 18
sob.      10 - 14
biuro@ratujlaptopa.pl

ZLEĆ NAPRAWĘ

Czyszczenie laptopa

Zalany laptop! Co robić?

Postarzanie sprzętu

Wymiana podzespołów w laptopie


Reballing czy wymiana chipu?

Wymiana matrycy w laptopie

Naprawa gniazd zasilania w laptopie

Naprawa układów BGA w laptopie

Naprawa laptopa po zalaniu

Naprawa układu chłodzenia

Naprawa obudowy w laptopie, naprawa i wymiana zawiasów

Naprawa wymiana płyty głównej w laptopie

Wolno działa internet, reklamy w przeglądarce

Kompleksowa konserwacja komputera

Qutlook nie działa. Naprawa poczty

System nie włącza się po aktualizacjach Windowsa

CryptoLocker zaszyfrowane dane -wirus

Uszkodzona obudowa w laptopie, uszkodzone zawiasy

Naprawa tabletów, wymiana dotyku w tablecie, zbity ekran w tablecie

Jak dbać o baterię w laptopie?

Zasilacz – oryginał, czy zamiennik?

Uszkodzona obudowa w Lenovo

Wyrwane zawiasy w Lenovo u530 Touch i Asus n550

Uszkodzone zawiasy w Asus UX303 i UX303L

Naprawa MacBook

Naprawa Lenovo Carbon

Serwis i naprawa Lenovo Yogawarto zobaczyć:

naprawa laptopów Warszawa

użytkownicy odwiedzali także:

asus f5 osłona
naprawa tabletów warszawa wola
wymiana szybki tablet lenovo słupsk
zalany laptop warszawa 
Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Warszawa, Marki, Kobyłka, Zielonka, Radzyminnaprawa laptopów Warszawa


SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA - porady dla klientów


masz pytania? napisz biuro@pc-data.pl lub zadzwoń 696 146 717

Wymiana podzespołów w laptopie

Wolno działający laptop lub ciągle powracający komunikat o braku miejsca na dysku potrafią być naprawdę irytujące. Jeżeli nie chcemy kupować nowszego modelu komputera, można spróbować zmodernizować posiadany sprzęt, wymieniając niektóre podzespoły na nowsze i szybsze.

Jakie podzespoły można wymienić?


Tak naprawdę w laptopie można wymienić wszystko, łączenie z procesorem, matrycą oraz płytą główną. To jednak spore koszty, więc najczęściej modernizacja ogranicza się do rozbudowy pamięci RAM (mała ilość powoduje wolniejsze działania komputera oraz zawieszanie się przy uruchamianiu kilku programów równocześnie) oraz wymiany twardego dysku (zwiększeniu ilości miejsca na dane). W niektórych przypadkach udaje się wykorzystać „stare” komponenty (gdy na płycie głównej jest miejsce na dołożenie pamięci lub podpięcie drugiego dysku), niekiedy konieczna jest wymiana na nowe.

Modernizacja notebooka w serwisie


wymiana podzespołów w laptopieModernizacja laptopa jest jednak znacznie trudniejsza, niż upgrade sprzętu stacjonarnego. Przede wszystkim napotkać można problemy związane z demontażem obudowy i poszczególnych elementów oraz doborem kompatybilnych podzespołów. Wpływają na to parametry płyty głównej, które wyznaczają minimum i maksimum dla poszczególnych elementów. W wielu przypadkach, przy starszych płytach może się okazać, że nowa karta graficzna nie współpracuje z systemem, pamięć RAM nie jest w pełni wykorzystywana (komputer „nie widzi” jej w całości), a dostanie się do procesora graniczy z cudem.

Dlatego też lepiej zlecić wymianę podzespołów i modernizację komputera profesjonalnemu serwisowi laptopów. Nie tylko bezpłatnie przeprowadzamy analizę możliwości poprawienia osiągów sprzętu, ale również proponujemy komponenty, które będą w pełni kompatybilne i w 100% wykorzystywane przez system. Zawsze oferujemy kilka wersji cenowych do wyboru, doradzając to, co (w naszej opinii) najlepiej się sprawdzi w danej konfiguracji. Dodatkowo można liczyć na przeczyszczenie wnętrza komputera, wpływające na poprawę szybkości i jakości pracy.
Opinie naszych Klientów:

"Kot wywalił herbatę na włączonego laptopa, oczywiście błysk, smród i po lapku. Woziłem do kilku serwisów, powiedzieli że lepiej kupić nowy... W Pc data naprawili – wymienili spaloną płytę główną i pozdzespoły, wyczyścili klawiaturę. Lapek działa chociaż inny serwis już dawno spisał go na straty. Jeżeli komuś zależy na naprawie, a nie na wymianie na nowy to polecam PC data. Przyjmują zlecenia, których inne serwisy nie chcą brać bo nie chce im się robić. Ceny jak na wawę OK." Ocena: 5 z 5