Twój laptop Dell wymaga pilnej naprawy? Chcesz wymienić dysk albo wgrać nowe oprogramowanie? Nasz serwis oferuje wszystkie te usługi.

Nasz profesjonalny i doświadczony serwis laptopów naprawi wszelkie usterki występujące w laptopach Dell. Oferujemy darmową wycenę usterki, sprawdzone części i możliwość wysyłki sprzętu kurierem.

Wyceń naprawę online

Naprawimy każdy model laptopa Dell - szybko, tanio i skutecznie!

Zadzwoń do nas!
tel. 22 6666 160
Warszawa, ul. Górczewska 62/64

laptop Dell

Choć Dell należy do bardziej niezawodnych i wytrzymałych laptopów na rynku, również modele i tej firmy mogą ulec awarii - od usterek płyty głównej, zalany laptop, po zerwane zawiasy.

Trudno znaleźć dobry, pogwarancyjny serwis Dell w Warszawie, my jednak mamy doświadczenie w naprawach laptopów, w tym - laptopów firmy Dell. Niezależnie od tego czy chodzi o Inspiron, Precision, XPS, czy nawet Latitude, nieobcy jest nam żaden problem związany z tą marką.

Oddaj urządzenie do naprawy

Czego możesz się spodziewać zlecając RatujLaptopa.pl naprawę laptopa Dell?

 • Profesjonalnej obsługi – działamy na rynku od 15 lat, specjalizujemy się w naprawach laptopów. Pracują u nas osoby z doświadczeniem, doskonale znające każdy model notebooka Dell. Twój laptop będzie w dobrych rękach.
 • Szybkich terminów – nie trzymamy sprzętu w serwisie dłużej niż to konieczne. Dzięki podręcznemu magazynowi części, które najczęściej psują się w laptopach Dell, możemy wykonać usługę naprawdę szybko. Nie musisz czekać kilka dni aż kurier dowiezie podzespoły.
 • Diagnostyki na miejscu – dzięki znajomości różnych modeli laptopów Dell i przydarzających im się awarii, od ręki diagnozujemy usterkę. Od razu wiesz co zepsuło się w Twoim laptopie i ile szacunkowo zajmie jego naprawa.
 • Wyceny przed rozpoczęciem naprawy – oferujemy bezpłatną wycenę usług. Dzięki szybkiej diagnostyce, zidentyfikowaniu awarii i wiedzy praktycznej jesteśmy w stanie wycenić naprawę na miejscu. Żadnych dodatkowych opłat i ukrytych kosztów – wiesz ile zapłacisz już na etapie zlecania usługi.
 • Oszczędności czasu – Możliwość dostarczenia laptopa do serwisu kurierem (przesyłka gratis dla klientów RatujLaptopa.pl) nie marnujesz czasu na jeżdżenie po Warszawie. Zamawiasz jednym kliknięciem usługę, a po kilku dniach dostajesz działający laptop do domu. Wygoda i komfort - specjalnie dla naszych klientów.

Oddaj urządzenie do naprawy

serwis laptopów Dell

Laptopy Dell, podobnie jak każdy inny sprzęt elektroniczny, również mają swoje słabe strony. W serwisie komputerowym RatujLaptopa.pl zajmujemy się wszelkiego rodzaju awariami, które mogą wystąpić w Twoim laptopie, takimi jak:

 • Uszkodzenie twardego dysku (oferujemy również odzyskiwanie danych) - na skutek zalania lub uderzenia może dojść do uszkodzenia dysku, a co za tym idzie - komputer nie będzie w stanie odczytać będących na nim danych. Nasz serwis Dell umożliwia wymianę dysku (nie tylko w sytuacji, kiedy doszło do jego uszkodzenia, lecz także kiedy po prostu chcesz wymienić dysk na nowszy), jak również klonowanie dysku.
 • Problemy z kartą graficzną, płytą główną, pamięcią RAM - nieprawidłowe działanie karty graficznej, płyty głównej czy pamięci RAM może być spowodowane różnymi czynnikami: od zakurzenia laptopa po korozję i uszkodzenia mechaniczne. Nasz serwis Dell zajmuje się naprawą płyty głównej (a w ostateczności jej wymianą), naprawą karty graficznej oraz instalacją dodatkowej pamięci RAM.
 • Uszkodzenia zewnętrzne – dość częstą usterką w laptopach firmy Dell są wyłamane zawiasy, zniszczone klawiatury i pęknięte obudowy. Zwłaszcza zawiasy ulegają uszkodzeniu w laptopach Dell - czasami ich naprawa wymaga jedynie regulacji zawiasów, kiedy indziej jedyne, co można zrobić to je wymienić. Możemy naprawić lub wymienić obudowę i zawiasy w Twoim laptopie Dell, jak również wymienić klawiaturę.
 • Rozbita lub pęknięta matryca - uszkodzenie ekranu laptopa znacznie utrudnia pracę przy komputerze. Niestety, jedyne, co można zrobić w takiej sytuacji to wymienić matrycę na nową. Na szczęście jest to w miarę prosty i szybki proces, który zajmuje nam zwykle około trzydziestu minut.
 • Uszkodzenia gniazd wtykowych – dotyczy to zarówno gniazd zasilania, jak i portów USB. Do ich uszkodzeń może dojść na skutek przepalenia, zerwania lub zalania, a wtedy dość często zwykła naprawa nie wystarczy - trzeba wymienić gniazda.
 • Awarie zasilacza - na skutek usterki kabla zasilającego, zasilacza lub baterii może dojść do tego, że Twój laptop Dell nie będzie w stanie prawidłowo się ładować. Usterkę może spowodować przepięcie zasilacza, uszkodzony kabel albo nawet spuchnięta bateria. Możemy naprawić Twój zasilacz i kabel, a nawet wymienić baterię na nową.
 • Błędy oprogramowania - na skutek uszkodzeń, wirusów, czy też zwykłego niedopatrzenia może dojść do tego, że programy i aplikacje nie będą działać tak jak należy, a nawet system w ogóle nie będzie się uruchamiał. Nasi serwianci dokonają naprawy oprogramowania w Twoim laptopie Dell, przeprowadzając aktualizację systemu Windows i szczegółową diagnostykę komputera; usuwając wirusy, stawiając system od początku oraz instalując programy antywirusowe i antyszpiegowskie.

Nasz serwis Dell oferuje również czyszczenie układu chłodzenia z nawarstwiającego się wewnątrz laptopa kurzu, który wpływa negatywnie na wydajność sprzętu. Zajmujemy się także komputerami po zakończeniu okresu gwarancyjnego.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie klienta.

 

Zadzwoń do nas i przekonaj się jakie to proste! Zapraszamy!

Profesjonalny serwis laptopów Dell
Warszawa, ul. Górczewska 62/64
tel. 22 6666 160

Pracujemy w godzinach 9-18 (pon.-pt.) i 10-14 (sob.). Prowadzimy również pogotowie komputerowe, zapewniające naprawy sprzętu Dell również w niedziele i święta. Możesz dzwonić przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę!

Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.