Profesjonalny serwis laptopów Dell – Warszawa
Naprawimy każdy model laptopa Dell - szybko, tanio i skutecznie!


Zadzwoń do nas!
tel. 22 6666 160 lub 696 146 717
Warszawa, ul. Górczewska 62/64



Czego możesz się spodziewać zlecając PC DATA naprawę laptopa Dell?

 • Profesjonalnej obsługi – działamy na rynku od lat, specjalizujemy się w naprawach laptopów, tabletów i komputerów. Pracują u nas osoby z doświadczeniem, doskonale znające każdy model notebooka Dell. Twój laptop będzie w dobrych rękach.
 • Szybkich terminów – nie trzymamy sprzętu w serwisie dłużej niż to konieczne. Dzięki podręcznemu magazynowi części, które najczęściej psują się w laptopach Dell, możemy wykonać usługę naprawdę szybko. Nie musisz czekać kilka dni aż kurier dowiezie podzespoły.
 • Diagnostyki na miejscu – dzięki znajomości różnych modeli laptopów Dell i przydarzających im się awarii, od ręki diagnozujemy usterkę. Od razu wiesz co zepsuło się w Twoim laptopie i ile szacunkowo zajmie jego naprawa.
 • Wyceny przed rozpoczęciem naprawy – dzięki szybkiej diagnostyce, zidentyfikowaniu awarii i wiedzy praktycznej jesteśmy w stanie wycenić naprawę na miejscu. Żadnych dodatkowych opłat i ukrytych kosztów – wiesz ile zapłacisz już na etapie zlecania usługi.
 • Oszczędności czasu – dzięki możliwości zamówienia naprawy do domu lub usługi dostarczenia laptopa do serwisu kurierem (przesyłka gratis dla klientów PC Data) nie marnujesz czasu na jeżdżenie po Warszawie. Zamawiasz jednym kliknięciem usługę, a po kilku dniach dostajesz działający laptop do domu. Wygoda i komfort - specjalnie dla naszych klientów.

Laptopy Dell, podobnie jak inny sprzęt elektroniczny, również mają swoje słabe strony. W serwisie komputerowym PC Data zajmujemy się wszelkiego rodzaju awariami, które mogą wystąpić w Twoim laptopie, takimi jak:

 • Fot. Freeimages.comUszkodzenie twardego dysku (oferujemy również odzyskiwanie danych)
 • Problemy z kartą graficzną, płytą główną, pamięcią RAM
 • Uszkodzenia zewnętrzne – wyłamany zawias, zniszczona klawiatura lub pęknięta obudowa
 • Rozbita lub pęknięta matryca
 • Uszkodzenia gniazd wtykowych – zasilania oraz portów
 • Awarie zasilacza
 • Błędy oprogramowania (Windows – wszystkie edycje, problemy ze sterownikami, aktualizacjami, instalacją programów)

Prowadzimy również pełny serwis laptopów Dell, które uległy uszkodzeniom mechanicznym takim jak np. upuszczenie notebooka, zalanie, przepięcia. Nasi klienci mogą również wykonać u nas upgrade swojego sprzętu (np. wymieniając dysk twardy na większy lub zwiększając ilość pamięci RAM), a także zatroszczyć się o bezpieczeństwo (instalacja programów antywirusowych i antyszpiegowskich, aktualizacje, czyszczenie laptopa Dell z wirusów i trojanów). Zajmujemy się także komputerami po zakończeniu okresu gwarancyjnego.

 


Zadzwoń do nas i przekonaj się jakie to proste! Zapraszamy!

Profesjonalny serwis laptopów Dell
Warszawa, ul. Górczewska 62/64
tel. 22 6666 160, 696 146 717



Pracujemy w godzinach 9-18 (pon.-pt.) i 10-14 (sob.). Prowadzimy również pogotowie komputerowe, zapewniające naprawy sprzętu Dell również w niedziele i święta. Możesz dzwonić przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę!



Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.


KLIKNIJ
ABY SPRAWDZIĆ DOJAZD



Numer telefonu

22 666 61 60 - 24h

Górczewska 62/64
01-401 Warszawa

pon.-pt.  9 - 18
sob.      10 - 14
biuro@ratujlaptopa.pl

ZLEĆ NAPRAWĘ