Naprawimy każdy model laptopa Dell - szybko, tanio i skutecznie!

Zadzwoń do nas!
tel. 22 6666 160
Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Czego możesz się spodziewać zlecając RatujLaptopa.pl naprawę laptopa Dell?

  • Profesjonalnej obsługi – działamy na rynku od lat, specjalizujemy się w naprawach laptopów, tabletów i komputerów. Pracują u nas osoby z doświadczeniem, doskonale znające każdy model notebooka Dell. Twój laptop będzie w dobrych rękach.
  • Szybkich terminów – nie trzymamy sprzętu w serwisie dłużej niż to konieczne. Dzięki podręcznemu magazynowi części, które najczęściej psują się w laptopach Dell, możemy wykonać usługę naprawdę szybko. Nie musisz czekać kilka dni aż kurier dowiezie podzespoły.
  • Diagnostyki na miejscu – dzięki znajomości różnych modeli laptopów Dell i przydarzających im się awarii, od ręki diagnozujemy usterkę. Od razu wiesz co zepsuło się w Twoim laptopie i ile szacunkowo zajmie jego naprawa.
  • Wyceny przed rozpoczęciem naprawy – dzięki szybkiej diagnostyce, zidentyfikowaniu awarii i wiedzy praktycznej jesteśmy w stanie wycenić naprawę na miejscu. Żadnych dodatkowych opłat i ukrytych kosztów – wiesz ile zapłacisz już na etapie zlecania usługi.
  • Oszczędności czasu – dzięki możliwości zamówienia naprawy do domu lub usługi dostarczenia laptopa do serwisu kurierem (przesyłka gratis dla klientów RatujLaptopa.pl) nie marnujesz czasu na jeżdżenie po Warszawie. Zamawiasz jednym kliknięciem usługę, a po kilku dniach dostajesz działający laptop do domu. Wygoda i komfort - specjalnie dla naszych klientów.

Laptopy Dell, podobnie jak inny sprzęt elektroniczny, również mają swoje słabe strony. W serwisie komputerowym RatujLaptopa.pl zajmujemy się wszelkiego rodzaju awariami, które mogą wystąpić w Twoim laptopie, takimi jak:

Prowadzimy również pełny serwis laptopów Dell, które uległy uszkodzeniom mechanicznym takim jak np. upuszczenie notebooka, zalanie, przepięcia. Nasi klienci mogą również wykonać u nas upgrade swojego sprzętu (np. wymieniając dysk twardy na większy lub zwiększając ilość pamięci RAM), a także zatroszczyć się o bezpieczeństwo (instalacja programów antywirusowych i antyszpiegowskich, aktualizacje, czyszczenie laptopa Dell z wirusów i trojanów). Zajmujemy się także komputerami po zakończeniu okresu gwarancyjnego.

Zadzwoń do nas i przekonaj się jakie to proste! Zapraszamy!

Profesjonalny serwis laptopów Dell
Warszawa, ul. Górczewska 62/64
tel. 22 6666 160

Pracujemy w godzinach 9-18 (pon.-pt.) i 10-14 (sob.). Prowadzimy również pogotowie komputerowe, zapewniające naprawy sprzętu Dell również w niedziele i święta. Możesz dzwonić przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę!

Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.