Szukasz profesjonalnego serwisu laptopów Acer?
Twój notebook odmówił współpracy i nie chce działać?

Przyjdź do nas z komputerem
lub wyślij swój notebook kurierem bez ruszania się z domu!

Zamów kuriera na stronie RatujLaptopa.pl

tel. 22 6666 160
Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Przyjmujemy do naprawy wszystkie modele laptopów Acer, m.in. Chromebook, wszystkie serie Aspire oraz Aspire Switch. Dostarczone nam komputery i tablety są szybko diagnozowane (zazwyczaj nie zajmuje to więcej niż kilkanaście, kilkadziesiąt minut), a klient informowany jest o rodzaju usterki oraz kosztach naprawy. Na miejscu mamy do dyspozycji wiele oryginalnych części do najpopularniejszych modeli Acer, co znacznie skraca czas naprawy. Z nami nie musisz żegnać się na długo ze swoim komputerem! Szybciej niż myślisz będzie on znów w pełni sprawny i gotowy do pracy!

Ratuj laptopa! Skorzystaj z naszej oferty!

Serwis laptopów Acer

Warszawa ul. Górczewska 62/64
pon.-pt. 9-18, sob. 10-14

Chcesz mieć swój laptop Acer jak najszybciej z powrotem w domu lub biurze? Skorzystaj z naszej oferty! Prowadzimy także pogotowie komputerowe czynne całą dobę - również w święta i dni wolne. Po prostu zadzwoń i zgłoś komputer do naprawy, a my wykonamy ją szybko i dokładnie. Pomożemy również przy aktualizacjach, usuwaniu wirusów z twardego dysku i odzyskiwaniu danych. Możesz na nas liczyć także w zakresie prac konserwacyjnych i upgrade laptopa!

Dojeżdżamy do klienta!

Znamy doskonale każdą z grup produktowych laptopów Acer.
Zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej.
tel. 22 6666 160

Serwis laptopów Acer Aspire, Chromebook, Travelmate, Extensa

Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.