Szukasz profesjonalnego serwisu laptopów Acer?
Twój notebook odmówił współpracy i nie chce działać?

Jeśli chcesz, aby Twój laptop Acer został naprawiony szybko i solidnie,
przyjdź do naszego serwisu lub wyślij swój notebook kurierem bez ruszania się z domu!

Wyceń naprawę online

Naprawa laptopów Acer Warszawa

ul. Górczewska 62/64, Warszawa

tel. 22 6666 160

Acer Serwis

RatujLaptopa to pogwarancyjny serwis laptopów firmy Acer i nie tylko. Przyjmujemy do naprawy wszystkie modele laptopów Acer, m.in. Chromebook, wszystkie serie Aspire oraz Aspire Switch. Naprawa płyty głównej czy wymiana karty graficznej to dla nas żaden problem. Dostarczone nam komputery i tablety są szybko diagnozowane (zazwyczaj nie zajmuje to więcej niż kilkanaście, kilkadziesiąt minut), a klient informowany jest o rodzaju usterki oraz prognozowanych kosztach naprawy. Na miejscu mamy do dyspozycji wiele oryginalnych części do najpopularniejszych modeli Acer, co znacznie skraca czas naprawy. Z nami nie musisz żegnać się na długo ze swoim komputerem! Szybciej niż myślisz, będzie on znów w pełni sprawny i gotowy do pracy!

Ratuj laptopa i skorzystaj z naszej oferty! Odwiedź nasz serwis Acer, zadzwoń pod numer tel. 22 6666 160 lub wypełnij formularz zgłoszeniowy


Oddaj urządzenie do naprawy

serwis-uszkodzone-zawiasy-w-laptopie

Pogwarancyjny serwis Acer Warszawa

Chcesz mieć swój laptop Acer jak najszybciej z powrotem w domu lub biurze? Skorzystaj z naszej oferty! Prowadzimy także pogotowie komputerowe czynne całą dobę - również w święta i dni wolne. Po prostu zadzwoń i zgłoś komputer do naprawy, a my wykonamy ją szybko i dokładnie. Pomożemy również przy aktualizacjach, usuwaniu wirusów z twardego dysku. Przeprowadzamy także odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków. Możesz na nas liczyć także w zakresie prac konserwacyjnych i upgrade laptopa! Znamy doskonale każdą z grup produktowych laptopów Acer. Naprawa laptopów i tabletów Acer to coś, w czym czujemy się specjalistami. Nasz serwis pogwarancyjny działa od ponad 15 lat - dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie naprawiać laptopy wszystkich producentów szybko i skutecznie.

Najczęściej wykonywane przez nas naprawy laptopów firmy Acer:

 • Naprawa płyty głównej (wysoka skuteczność napraw płyt głównych Acer).
 • Wymiana matrycy (wiele matryc Acer dostępnych od ręki).
 • Naprawa zalanego laptopa (kompleksowo usuwamy usterki i zabezpieczamy elektronikę przed korozją).
 • Naprawy kart graficznych, muzycznych i innych lub ich wymiana.
 • Wymiana klawiatury.
 • Wymiana baterii w laptopie firmy Acer
 • Wymiana gniazda zasilania.
 • Wymiana układu BGA.
 • Naprawa obudowy i zawiasów bądź ich wymiana.
 • Instalacja i aktualizacja oprogramowania, usuwanie wirusów i niepotrzebnych aplikacji.
 • Czyszczenie laptopa i konserwacja układu chłodzenia (wymiana past termoprzewodzących).
 • Odzyskiwanie danych.
 • Wymiana dysków i pamięci.

Serwis laptopów Acer

Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Godziny otwarcia: pon-pt: 09:00 - 18:00, sob: 10:00 - 14:00

Skorzystaj z bogatej oferty serwisu sprzętu firmy Acer i przekaż go w ręce profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w naprawie laptopów i tabletów marki Acer. Dojeżdżamy do klienta!

 

Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.