System ładuje się z błędami,
uniemożliwiając uruchamianie programów?

Twój komputer zawiesza się bez powodu
lub nie chce się uruchomić?

Najprawdopodobniej system operacyjny nie działa stabilnie. Wystarczy kilka drobnych błędów w oprogramowaniu, by użytkowanie komputera zostało poważnie utrudnione, a aplikacje nie działały poprawnie. W niektórych przypadkach błędy w systemie operacyjnym uniemożliwiają uruchomienie laptopa lub powodują utratę danych. Nie czekaj aż stanie się tak z Twoim komputerem – przywieź go do nas, na profesjonalną diagnostykę i naprawę.
Nie można ukończyć instalacji aktualizacji - wycofywanie zmian

Bezpłatna wycena online

Oddaj sprzęt do naprawy

Serwis komputerowy RatujLaptopa.pl zajmuje się wszystkimi rodzajami problemów systemu operacyjnego, od poważnych awarii (wymagających reinstalacji systemu), aż po drobne działania pozwalające oczyścić go z niepotrzebnych plików i zwiększyć wydajność oraz szybkość działania. W ramach usługi instalujemy także niezbędne aktualizacje oraz programy. Pracujemy z większością popularnych systemów (Windows XP, 7, 8, 8.1, Linux). Diagnostykę i wycenę usługi wykonujemy gratis.

Zadbaj o bezpieczeństwo komputera
- pozbądź się wirusów!

Twój komputer wolno działa
i zachowuje się inaczej niż dotychczas?

Boisz się, że mógł „złapać” wirusa
lub oprogramowanie szpiegujące?

awaria systemu windows

W naszym serwisie komputerowym można również wykonać usługę odwirusowywania komputera. Ściągane z sieci programy lub przenoszone na pendrive pliki mogą zawierać wirusy, które po uruchomieniu instalują się na twardym dysku. Większość z nich spowalnia pracę komputera, może blokować uruchamiania niektórych aplikacji jak również szpiegować użytkownika, kradnąc jego hasła i dane. Odwirusowywanie komputera wymaga interwencji profesjonalnego serwisu. Szybko identyfikujemy rodzaj złośliwego oprogramowania i skutecznie usuwamy je z twardego dysku. Przynieś swój komputer do naszego serwisu, a uzyskasz profesjonalną diagnostykę problemu i poradę jak unikać tego typu sytuacji w przyszłości.