System ładuje się z błędami,
uniemożliwiając uruchamianie programów?

Twój komputer zawiesza się bez powodu
lub nie chce się uruchomić?

Najprawdopodobniej system operacyjny nie działa stabilnie. Wystarczy kilka drobnych błędów w oprogramowaniu, by użytkowanie komputera zostało poważnie utrudnione, a aplikacje nie działały poprawnie. W niektórych przypadkach błędy w systemie operacyjnym uniemożliwiają uruchomienie laptopa lub powodują utratę danych. Nie czekaj aż stanie się tak z Twoim komputerem – przywieź go do nas, na profesjonalną diagnostykę i naprawę.
Nie można ukończyć instalacji aktualizacji - wycofywanie zmian
Oddaj sprzęt do naprawy

Serwis komputerowy RatujLaptopa.pl zajmuje się wszystkimi rodzajami problemów systemu operacyjnego, od poważnych awarii (wymagających reinstalacji systemu), aż po drobne działania pozwalające oczyścić go z niepotrzebnych plików i zwiększyć wydajność oraz szybkość działania. W ramach usługi instalujemy także niezbędne aktualizacje oraz programy. Pracujemy z większością popularnych systemów (Windows XP, 7, 8, 8.1, Linux). Diagnostykę i wycenę usługi wykonujemy gratis, jeśli klient zdecyduje się na naprawę.

 

Dlaczego warto postawić na RatujLaptopa?

ikona

Jasne zasady

Naprawę rozpoczynamy wyłącznie w momencie zaakceptowania wyceny przez klienta.

ikona

Duże doświadczenie

Nasz serwis działa od ponad 15 lat - w tym czasie zebraliśmy ogromne doświadczenie, które pozwala nam precyzyjnie namierzać i usuwać usterki.

ikona

Ekspresowe naprawy

Posiadamy wiele części dostępnych od ręki, dzięki czemu naprawa trwa bardzo krótko. W innych przypadkach ekspresowo sprowadzamy niezbędne części.

ikona

Gwarancja

Na każdą naprawę w naszym serwisie udzielamy nawet do 24 miesięcy gwarancji!

ikona

Bezpieczeństwo

Twoje prywatne dane traktujemy bardzo poważnie, dlatego ich bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

ikona

Pozytywne opinie

Z naszych usług skorzystały tysiące zadowolonych klientów, co potwierdzają liczne pozytywne opinie w Google.

Zadbaj o bezpieczeństwo komputera
- pozbądź się wirusów!

Twój komputer wolno działa
i zachowuje się inaczej niż dotychczas?

Boisz się, że mógł „złapać” wirusa
lub oprogramowanie szpiegujące?

awaria systemu windows

W naszym serwisie komputerowym można również wykonać usługę odwirusowywania komputera. Ściągane z sieci programy lub przenoszone na pendrive pliki mogą zawierać wirusy, które po uruchomieniu instalują się na twardym dysku. Większość z nich spowalnia pracę komputera, może blokować uruchamiania niektórych aplikacji jak również szpiegować użytkownika, kradnąc jego hasła i dane. Odwirusowywanie komputera wymaga interwencji profesjonalnego serwisu. Szybko identyfikujemy rodzaj złośliwego oprogramowania i skutecznie usuwamy je z twardego dysku. Przynieś swój komputer do naszego serwisu, a uzyskasz profesjonalną diagnostykę problemu i poradę jak unikać tego typu sytuacji w przyszłości.