Gdzie znajdziesz serwis Dream Machines (Warszawa)?

Zepsuty laptop gamingowy Dream Machines?

Twój komputer przegrzewa się podczas grania lub wyłącza bez powodu?

Serwis laptopów RatujLaptopa sprawi, że Twój komputer znów będzie działał jak nowy! Oferujemy darmową wstępną wycenę oraz szybką i uczciwą naprawę laptopów z całej Polski - zamów kuriera, który odbierze go i dostarczy go nas. Jako nieliczni posiadamy duże doświadczenie w naprawie laptopów Dream Machines, a także wielu innych marek. Tysiące pozytywnych opinii nie pozostawiają złudzeń! Nie czekaj!

Wyceń naprawę online

tel. 22 6666 160

Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Czynne: pon.-pt. 9-18, sob. 10-14

Dream machines logo klawiatura

Wybierz nasz serwis komputerowy, bo mamy duże doświadczenie w naprawie laptopów gamingowych i staramy się jak najszybciej przywrócić wszystkie funkcje by oddać sprzęt właścicielowi. Pracujemy jak autoryzowany serwis Dream Machines, dbając o szczegóły, dokładną diagnostykę i profesjonalizm przy wykonywaniu usług. Wyczyścimy twój komputer z kurzu, zapewnimy mu optymalne ustawienia i naprawimy uszkodzone komponenty. Dzięki nam możesz zapomnieć o zawieszaniu się systemu w trakcie grania i awariach laptopa! Prowadzimy również pogotowie komputerowe w Warszawie i w poważnych przypadkach możemy naprawić sprzęt w ekspresowym tempie!

Oddaj urządzenie do naprawy

Naprawa Dream Machines - jakie usługi najczęściej wykonujemy?

  • Czyszczenie laptopa. Laptopy gamingowe mają mocną kartę graficzną i procesor, które wymagają dobrego chłodzenia. W miarę upływu czasu w obudowie zbierają się zanieczyszczenia (np. kurz, kłaczki), które blokują przepływ powietrza. Laptop grzeje się i głośno pracuje, co może skończyć się jego przegrzaniem i spaleniem podzespołów. Rozkręcamy laptopy, czyścimy wnętrze i wymieniamy pastę termoprzewodzącą by działały długo i niezawodnie.
  • Suszenie laptopa po zalaniu. Niekiedy gry tak wciągają, że zapomina się o postawionej przy komputerze szklance z colą lub herbatą. Wystarczy jeden gwałtowny ruch by woda dostała się do wnętrza komputera i nastąpiło przepięcie. Osuszamy laptopy z wykorzystaniem profesjonalnych metod (zapobiegających uszkodzeniu komponentów), wymieniamy uszkodzone podzespoły, a te które zostają, zabezpieczamy przed korozją.
  • Wymiana płyty głównej, karty graficznej, karty dźwiękowej. W laptopach gamingowych Dream Machines wszystko pracuje na najwyższych obrotach by dać pełną satysfakcję z gry. Zdarza się, że komponenty nie wytrzymują tego obciążenia i ulegają uszkodzeniu. W serwisie laptopów RatujLaptopa.pl w Warszawie zapewniamy wymianę zepsutych części na nowe oraz szybkie przywrócenie komputera do życia.
  • Naprawa obudowy i zawiasów - Gdy emocje podczas rozgrywki biorą górę, często cierpią na tym elementy obudowy laptopa. Najczęstsze uszkodzenia to wyłamanie zawiasów (efekt zbytniego odchylenia klapy do tyłu) oraz mechaniczne uszkodzenia zewnętrzne (pęknięcia plastiku, ułamanie się fragmentów obudowy, uszkodzenie ramki ekranu i samego ekranu). Nasz serwis komputerowy w Warszawie zajmie się kompleksowo takim przypadkami. Wymienimy uszkodzoną matrycę na nową, skleimy obudowę i zawiasy by pracowały, jak należy i chroniły komputer przed kolejnymi tego typu wypadkami. Wymieniamy również uszkodzone porty, gniazda i kable zasilania.

 

Zadzwoń do nas tel. 22 6666 160

Oprócz powyższych zapewniamy również pomoc przy problemach z oprogramowaniem (wirus na dysku, odzyskiwanie danych, błędy przy instalowaniu aplikacji, problemy ze stabilnym działaniem systemu Windows). Gwarantujemy pełny zakres prac mających na celu wyeliminowanie awarii systemu i zoptymalizowanie pracy laptopa Serwis Dream Machines.

RatujLaptopa.pl

tel. 22 6666 160

Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Czynne: pon.-pt. 9-18, sob. 10-14

 

Zapewniamy szybką diagnostykę, wycenę naprawy przed jej rozpoczęciem oraz możliwie krótkie terminy usuwania usterek. Dla twojej wygody oferujemy możliwość dostarczenia notebooka do serwisu / odebrania kurierem lub naprawę w domu!

Zamów naprawę do domu / Zamów kuriera>>

 

Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły!

tel. 22 6666 160

Warszawa, ul. Górczewska 62/64