serwis iphone, macbook, imac apple warszawa

Zadzwoń do nas! Wiemy jak postawić go na nogi!

RatujLaptopa.pl prowadzi pełny serwis Apple Macbook.

Serwis MacBook - Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Tel. 22 6666 160

Jeżeli jesteś właścicielem sprzętu Apple i masz z nim problemy, skontaktuj się z nami. Zamiast korzystać z autoryzowanego serwisu Apple, aby zapłacić majątek za naprawę MacBooka, skorzystaj z naszych usług - jako profesjonalny serwis laptopów, charakteryzują nas usługi na najwyższym poziomie, świetny kontakt z klientami, wieloletnie doświadczenie i fachowe narzędzia do naprawy laptopów.

Podstawą naszej pracy jest zadowolenie klienta i to, że dbamy, aby naprawa się mu opłacała. Decyzje pozostawiamy zawsze klientowi, doradzając mu optymalne rozwiązanie. Wycena u nas jest zawsze darmowa!

Wyceń naprawę online

Oddaj urządzenie do naprawy

Serwis MacBook Warszawa - dlaczego powinieneś wybrać nasz serwis Apple?

Nie jesteśmy autoryzowanym serwisem Apple, ale mamy doświadczenie z laptopami. W naszym serwisie Apple - zwłaszcza MacBook Air, Mini, iMac i MacBook Pro - gości dość często.

Zajmujemy się naprawą wszystkich modeli MacBooków, doskonale znamy się na obecnych na rynku modelach i usterkach, które mogą się w nich pojawiać; i mamy nie tylko wyspecjalizowanych techników, dla których żadna awaria nie jest problemem, lecz także dostęp do wielu hurtowni części. Dzięki temu naprawiamy sprzęt szybko, proponując albo oryginalne części, albo nieco tańsze zamienniki - części najwyższej jakości.

Każdy profesjonalny serwis Apple w Warszawie naprawia uszkodzony sprzęt Apple po zawyżonych cenach, tymczasem w naszym serwisie naprawiamy nie tylko urządzenia firmy Apple, lecz także inne laptopy. Ponadto zwykle serwis Apple w Warszawie (jak i na terenie całej Polski) mają tendencję do wymieniania części takich jak płyta główna, które można spokojnie naprawić, a których wymiana wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Naprawa sprzętu Apple - zakres usług

Nasz serwis Apple Warszawa wszystkie naprawy wykonuje na miejscu - na ulicy Górczewskiej 62/64. W zakres usług naszego serwisu wchodzą:

Pełna diagnoza komputera

Po prostu – przynosisz lub przesyłasz do nas swojego MacBooka, a my przeprowadzamy pełną diagnostykę komputera, sprawdzamy co jest nie tak i ile to będzie kosztowało. Żadnych nieprzyjemnych zaskoczeń przy płaceniu rachunku.

Wymiana obudowy i zawiasów

Jeśli klapa w Twoim laptopie Apple zamyka i otwiera się z trudem, widzisz ślady pęknięć na obudowie albo wyłamanie zawiasów, lepiej nie zwlekać z wizytą w serwisie - usterki obudowy i zawiasów mogą prowadzić potem do dalszych uszkodzeń laptopa - od zerwanej taśmy matrycy po elektronikę LCD.

W naszym serwisie naprawimy lub wymienimy uszkodzoną obudowę i zawiasy.

Wymiana klawiatury

Wymiana klawiatury MacBooka jest bardzo skomplikowana ze względu jej nitowanie (metalowe, a nie plastikowe, jak w zwykłych laptopach), a także ze względu na płaską i cienką budowę nowszych modeli klawiatur firmy Apple. W przypadku nitowania wymiana klawiatury oznacza najczęściej zerwanie starych nitów i kupno specjalistycznych śrubek.

Obojętnie czy klawiatura nie działa z powodu uszkodzeń mechanicznych czy zalania laptopa, wymienimy dla Ciebie klawiaturę w MacBooku. Sprowadzimy dla Ciebie nowe nity i wykonamy instalację nowej klawiatury.

Wymiana baterii

Bateria w Twoim laptopie marki Apple została uszkodzona? A może przegrzała się i spuchła? W takim razie jedyne, co może pomóc, to wymiana baterii.

Ponieważ instalacja zamienników baterii w laptopach Macbook łączy się z licznymi usterkami zasilania, najlepiej jest bazować na oryginalnych częściach. Nasz serwis ma w magazynie części zamienne do produktów Apple i jest w stanie sprowadzić je z hurtowni w razie potrzeby.

Wymiana matrycy

Wymiana wyświetlacza po uszkodzeniu mechanicznym lub zalaniu znacznie zwiększy komfort pracy.

Na polskim rynku jest możliwość kupna samej szybki do MacBooka, jednakże wymiana matrycy MacBooka wiąże się z wymianą całego skrzydła - nie tylko samego wyświetlacza, ale i klapy i elektroniki ekranu. Jest to bardzo pracochłonne i wymaga dużej precyzji, gdyż łatwo jest coś uszkodzić przy montażu.

Wymiana gładzika

Wymiana gładzika (czyli tak zwanego touchpada) wiąże się z rozłożeniem dolnej obudowy i odłączeniem okablowania. Zwykle usterki gładzika objawiają się zmniejszoną precyzją działania urządzenia, samoczynnym klikaniem albo wręcz przeciwnie - brakiem reakcji na naciskanie guzików. Najczęściej do awarii touchpada dochodzi na skutek uszkodzeń mechanicznych, zalania lub intensywnej pracy przy laptopie.

Naprawa laptopa po zalaniu

Zalanie laptopa to częsty powód usterek laptopów marki Apple i zwykle w serwisie Apple przyjęło się wymieniać zalane części, nawet jeśli nie jest to potrzebne.

Co należy zrobić w przypadku zalania laptopa? Jakie kroki poczynić? Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Wymiana gniazda ładowania

W przypadku uszkodzenia gniazda ładowania/zasilania MacBooka, nie tylko bateria się nie ładuje, lecz także wentylatory mogą źle działać, laptop nie reaguje na wciskanie włącznika, a klawiatura i diody nie świecą się. Może się okazać, że w obrębie zasilacza lub złącza ładowania mogło dojść do spięcia albo uszkodzeń mechanicznych. Nasi technicy sprawdzą, co jest przyczyną usterki i naprawią lub wymienią gniazdo zasilania.

Naprawa oprogramowania

Odzyskiwanie danych z komputerów Apple – zdarzyło ci się uszkodzić dysk, boisz się, że twoje dane przepadły z powodu wirusa lub błędu oprogramowania? Nie ma powodów do paniki. Przynieś do nas swoje urządzenie Apple, a szybko sprawdzimy, co możemy dla ciebie zrobić. W większość przypadków pliki udaje się odzyskać, a sprzęt przywrócić do działania.

Apple - Internet nie działa? Problemy z siecią w komputerach z jabłuszkiem są dosyć częste. Dostarcz nam swojego MacBooka, a sprawdzimy, co jest ich przyczyną. Skonfigurujemy WiFi i będziesz mógł korzystać z sieci bez ograniczeń!

Problemy z kompatybilnością, błędy w oprogramowaniu? Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie oprogramowania dla MacBooków. Sprawdzimy co powoduje konflikty i zaradzimy temu. Zapewniamy również fachowe doradztwo dla naszych klientów.

Naprawa płyty głównej

Jeżeli grafika szwankuje, komputer nie chce się włączyć, wyświetla kolorowe pasy lub sam się resetuje to wizyta w serwisie jest konieczna - może to być awaria płyty głównej. U nas szybko diagnozujemy jej przyczyny i naprawiamy lub - jeżeli naprawa nie jest możliwa - wymieniamy na nową.

Czyszczenie MacBooka

Firma Apple zaprojektowała swoje laptopy w taki sposób, aby były eleganckie i smukłe, jednakże oznacza to również, że mają ograniczoną przestrzeń na wentylację i łatwo gromadzą kurz pod obudową. To zaś powoduje, że większość komputerów Mac jest szczególnie podatna na przegrzewanie się. To w konsekwencji przyczynia się do spadku wydajności i nagłego resetowania się laptopa. Dlatego regularne czyszczenie jest tak ważne.

Serwis Apple Warszawa - naprawa laptopów

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naprawy MacBook Air, MacBook Pro, iMac, czy Mac Mini, lepiej skorzystać z naszej oferty, ponieważ podejmujemy się napraw, których autoryzowany serwis Apple nie robi. Ponadto po zakończeniu naprawy dane klienta zostają zachowane i nie trzeba ich ponownie instalować. Wszystko to zaś po atrakcyjnej cenie!

Nasz serwis MacBook Warszawa znajduje się na ulicy Górczewskiej 62/64, w dogodnej lokalizacji (w pobliżu stacji metra Młynów), niemniej jednak mamy też dwa punkty odbioru - Aleję Solidarności 83/89 w Warszawie i ulicę Ceramiczną 12 w Markach. Ponadto przyjmujemy wysyłane do nas urządzenia Apple - możemy zorganizować odbiór przesyłki przez kuriera pod wskazany adres, dzięki czemu nie musisz nawet wychodzić z domu.

Serwis Apple Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Tel. 22 6666 160