Macbook

Zadzwoń do nas! Wiemy jak postawić go na nogi!

RatujLaptopa.pl prowadzi pełny serwis komputerów firmy Apple.

Warszawa, ul. Górczewska 62/64
Tel. 22 6666 160

Jeżeli jesteś właścicielem sprzętu z jabłuszkiem i masz z nim problemy skontaktuj się z nami. Zajmujemy się naprawą wszystkich modeli MacBooków i iPadów. Doskonale znamy się na obecnych na rynku modelach i usterkach, które mogą się w nich pojawiać. Mamy nie tylko wyspecjalizowanych techników, dla których żadna awaria nie jest problemem, ale również dostęp do wielu hurtowni części. Dzięki temu naprawiamy sprzęt szybko, proponując albo oryginalne komponenty, albo nieco tańsze zamienniki. Decyzje pozostawiamy zawsze klientowi, doradzając mu optymalne rozwiązanie. Wycena u nas jest zawsze darmowa!

Wykonasz u nas naprawy komputerów i tabletów Apple, w szczególności:

  • Pełną diagnozę i wycenę usługi, jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań. Po prostu – przynosisz lub przesyłasz do nas swojego iPada lub MacBooka, a my sprawdzamy co jest nie tak i ile to będzie kosztowało. Żadnych nieprzyjemnych zaskoczeń przy płaceniu rachunku.
  • Laptopy po zalaniu, po zwarciach, przypieciach, upadku, wymiana gniazd i kart dźwiekowych
  • Odzyskiwanie danych z komputerów Apple – zdarzyło ci się uszkodzić dysk, boisz się, że twoje dane przepadły z powodu wirusa lub błędu oprogramowania? Nie ma powodów do paniki. Przynieś do nas swojego lapka, a szybko sprawdzimy co możemy dla ciebie zrobić. W większość przypadków pliki udaje się odzyskać, a sprzęt przywrócić do działania.
  • Problemy z płytą główną. Jeżeli grafika szwankuje, komputer nie chce się włączyć, wyświetla kolorowe pasy lub sam się resetuje to wizyta w serwisie jest konieczna - może to być awaria płyty głównej. U nas szybko diagnozujemy jej przyczyny i naprawiamy lub - jeżeli naprawa nie jest możliwa - wymieniamy na nową.
  • Apple - Internet nie działa? Problemy z siecią w komputerach z jabłuszkiem są dosyć częste. Dostarcz nam swojego MacBooka lub iPada, a sprawdzimy co jest ich przyczyną. Skonfigurujemy WiFi i będziesz mógł korzystać bez ograniczeń!
  • Problemy z kompatybilnością, błędy w oprogramowaniu? Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie oprogramowania dla MacBooków i iPadów. Sprawdzimy co powoduje konflikty i zaradzimy temu. Zapewniamy również fachowe doradztwo dla naszych klientów.
  • Naprawy iPad, MacBook – wykonujemy również wszystkie inne naprawy komputerów i tabletów z jabłuszkiem. Pomożemy przy zalaniu, przepięciach, upadku lub uszkodzeniach mechanicznych. Zapewniamy szybką diagnostykę i możliwie szybkie prace naprawcze.

Co należy zrobić w przypadku zalania laptopa? Jakie kroki poczynić? Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Pracujemy w serwisie na Górczewskiej lub dojeżdżamy do domu klienta.

Zadzwoń do nas i umów się!

Profesjonalnie i szybko – serwis Apple: MacBook Pro, MacBook Air, iPad
Warszawa, ul. Górczewska 62/64
Tel.  22 6666 160

Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.