Obudowa jest jedną z ważniejszych części laptopa, która często ulega uszkodzeniom. Najczęstszą przyczyną są uszkodzenia mechaniczne, lecz nie zawsze. Niektóre modele laptopów z powodu kształtu obudowy są bardziej podatne na uszkodzenia zawiasów niż inne. Ich zużycie pod wpływem otwierania i zamykania klapy laptopa jest rzeczą powszechnie występującą, z powodu zużycia materiału.

Jeżeli zauważyłeś zwiększony opór przy otwieraniu klapy laptopa lub już doszło do pęknięcia - niezwłocznie zgłoś się do naszego serwisu. Im dłużej zwlekamy i otwieramy laptop z uszkodzonymi elementami, narażamy matrycę, płytę główną na uszkodzenia spowodowane naprężeniami wywieranymi na te części.

Nie zwlekaj i oddaj sprzęt do profesjonalnego serwisu! Skontaktuj się z nami pod numerem 22 666 61 60 lub skorzystaj z wygodnego formularza zgłoszeniowego. Oferujemy bezpłatną wycenę naprawy, odbiór sprzętu przez kuriera i jego dostarczenie wprost pod Twoje drzwi po wykonaniu usługi!

Bezpłatna wycena online

 

Etapy naprawy laptopa

ikona
1. Przekazanie laptopa do serwisu
Uzupełnij dane w formularzu Zleć naprawę i opisz dokładnie objawy usterki oraz okoliczności jej powstania. Wybierz sposób dostarczenia laptopa do serwisu (osobiście lub odbiór przez kuriera).
ikona
2. Diagnoza sprzętu i wycena naprawy
Po otrzymaniu przesyłki przystępujemy do diagnozy usterki, a następnie określamy koszt naprawy. Przed rozpoczęciem pracy kontaktujemy się z Tobą i przedstawiamy koszty. W momencie akceptacji wyceny przystępujemy do naprawy urządzenia.
ikona
3. Usunięcie usterek i testy laptopa
Nasi specjaliści naprawiają urządzenie przy pomocy zaawansowanego sprzętu - usuwają usterki przywracając do działania lub wymieniając uszkodzone elementy. Następnie sprawny laptop jest dokładnie testowany i przekazywany klientowi.

 

Nasz serwis specjalizuje się w naprawianiu uszkodzonych zawiasów i elementów obudowy jak również ich wymianą. Wymiana części obudów często nie jest prostą sprawą z powodu braku dostępności części do laptopów niektórych marek.

Okazuje się, że problem z uszkodzonymi zawiasami często wynika również z niskiej jakości elementów. Producenci wyposażają niektóre marki i modele notebooków w słabej jakości zawiasy, które zacierają się w trakcie użytkowania i – w efekcie – odrywają od obudowy matrycy uszkadzając przyległe plastiki.

Ostatnio w naszym serwisie komputerowym pojawia się coraz więcej laptopów Samsunga (modele z serii NP530) z uszkodzonymi zawiasami. Jeżeli posiadacie Państwo laptopa Samsung NP530, 530U3B, 530U3C, 535U3C, 540U3C lub innego z tej serii, zachęcamy do wymiany zawiasów, zanim uszkodzą obudowę i matrycę. 

Uszkodzone zawiasy oraz połamane obudowy, bardzo często występują również laptopach: Toshiba Satellite L50-A, Toshiba Satellite L50-B, Asus K501, Dell XPS 13 9343 oraz Acer E5-575G

Oddaj sprzęt do naprawy

 

Dlaczego warto postawić na RatujLaptopa?

ikona

Jasne zasady

Naprawę rozpoczynamy wyłącznie w momencie zaakceptowania wyceny przez klienta.

ikona

Duże doświadczenie

Nasz serwis działa od ponad 15 lat - w tym czasie zebraliśmy ogromne doświadczenie, które pozwala nam precyzyjnie namierzać i usuwać usterki.

ikona

Ekspresowe naprawy

Posiadamy wiele części dostępnych od ręki, dzięki czemu naprawa trwa bardzo krótko. W innych przypadkach ekspresowo sprowadzamy niezbędne części.

ikona

Gwarancja

Na każdą naprawę w naszym serwisie udzielamy nawet do 24 miesięcy gwarancji!

ikona

Bezpieczeństwo

Twoje prywatne dane traktujemy bardzo poważnie, dlatego ich bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

ikona

Pozytywne opinie

Z naszych usług skorzystały tysiące zadowolonych klientów, co potwierdzają liczne pozytywne opinie w Google.

Zapraszamy do naszego serwisu komputerowego. Nasi pacjenci: 

uszkodzona obudowa

asus ux360c zawias

laptop msi uszkodzony zawias
Uszkodzona obudowa
Uszkodzona obudowa w laptopie Acer
Laptop z wyrwanym zawiasem
Wyrwana zawiasy z obudowy w komputerze
Klapa matrycy wyrwana / połamane uchwyty
Naprawa zawiasu w laptopie MSI

Uszkodzona obudowa

naprawa obudowy, naprawa zawiasów, wymiana obudowy, wymiana zawiasów
Uszkodzony laptop hp zawiasy obudowa
zawias laptopa dell