Awaria laptopa Xiaomi?

Usterka w twoim komputerze uniemożliwia korzystanie z niego? Chcesz go naprawić w profesjonalnym serwisie Xiaomi?

Skorzystaj z naszych usług - serwis laptopów RatujLaptopa.pl pomoże przywrócić twojego notebooka do życia! Wykonujemy profesjonalne i rzetelne naprawy laptopów z całej Polski - zamów kuriera, który odbierze i dostarczy Twojego laptopa.

Wyceń naprawę online

Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły!

tel. 22 6666 160

Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Czynne: pon.-pt. 9-18, sob. 10-14

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Mamy doświadczenie w naprawach laptopów tego producenta. Trafiały do nas zarówno wersje biznesowe (najczęściej z rozbitą obudową), jak również laptopy gamingowe Xiaomi (z mocną kartą graficzną i procesorem, ale z problemami z chłodzeniem, co spowodowało wypalenie dziury w obudowie)
  • Zadbamy o twojego laptopa Xiaomi tak jak autoryzowany serwis. Przeprowadzimy dokładną diagnostykę, znajdziemy przyczynę usterki i zaproponujemy rozwiązanie, które pomoże uniknąć awarii w przyszłości.
  • Mamy do dyspozycji specjalistyczny sprzęt i najczęściej uszkadzane komponenty na wymianę, co pozwala na szybką naprawę Xiaomi. Dzięki temu nie zostaniesz na długo bez laptopa.

Bez względu na to czy masz eleganckiego, lekkiego, biznesowego laptopa Xiaomi czy potężną maszynę, która pozwala na granie we wszystkie gry przynieś go do nas na Górczewską.

Jesteśmy serwisem komputerowym w Warszawie, który wie jak trudno pracować i bawić się bez laptopa. Dlatego staramy się, by terminy napraw były możliwie krótkie. Cenimy również wygodę klienta, oferując możliwość dostarczenia komputera do serwisu kurierem.

Oddaj urządzenie do naprawy

Jakie usterki naprawiamy w laptopach Xiaomi?

  • Uszkodzenia mechaniczne, spowodowane uderzeniem laptopa, wyłamaniem zawiasów lub jego spadnięciem z wysokości - naprawiamy obudowę, zawiasy i inne elementy, które uległy uszkodzeniu, np. matrycę
  • Zalane Xiaomi - suszymy wnętrze laptopa i zabezpieczamy je przed korozją
  • Rozbudowa możliwości komputera - dokładamy pamięci RAM, wymieniamy dysk na SSD lub dodajemy drugi twardy dysk
  • Czyszczenie laptopów - zajmujemy się dokładnym usunięciem brudu, kurzu i kłaczków z komputera, odkurzeniem wnętrza i wymianą pasty termoprzewodzącej
  • Błędy oprogramowania, problemy z uruchamianiem systemu Windows i innych programów - reinstalujemy kłopotliwe aplikacje i najnowsze poprawki producenta, optymalizujemy ustawienia i aktualizujemy sterowniki
  • Uszkodzone gniazda, wtyczki, porty - wymieniamy na nowe lub naprawiamy (jeżeli jest to możliwe)
  • Wirusy w komputerze, infekcje złośliwym oprogramowaniem - wykonujemy profesjonalne oczyszczanie dysku z infekcji, zabezpieczamy komputer programem antywirusowym

Skorzystaj z naszych usług! Możesz dostarczyć laptopa na nasz adres osobiście lub skorzystać z usług kurierskich. Oferujemy również pogotowie komputerowe - dojeżdżamy do klienta (również w dni wolne i święta), by wykonać naprawy na miejscu (jeżeli usterka na to pozwala).

Oddaj urządzenie do naprawy

Zadzwoń do nas tel. 22 6666 160

Wykonamy szybką diagnostykę podając ci przyczynę awarii laptopa Xiaomi i szacowany czas oraz koszt jej naprawy. Z nami masz pewność, że usługa zostanie wykonana przez profesjonalistów, według najlepszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Przyjedź do nas lub wyślij nam laptopa kurierem! Jesteśmy do twojej dyspozycji!

tel. 22 6666 160

Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Czynne: pon.-pt. 9-18, sob. 10-14