Profesjonalny serwis laptopa MSI


Masz problem z laptopem MSI,

chcesz poprawić jego wydajność

lub wymienić komponenty na lepsze i szybsze?


Firma PC-DATA prowadząca serwis RatujLaptopa.pl świadczy usługi naprawy komputerów marki MSI m.in. w zakresie:

  • naprawa płyt głównych
  • wymiana ekranu laptopa – matrycy w MSI
  • wymiana dysku twardego
  • wymiana gniazda zasilania i naprawa zasilacza
  • naprawa lub wymiana obudowy

Staramy się, by w naszym podręcznym magazynie części zawsze były komponenty do laptopów MSI. Nasze doświadczenie podpowiada nam co najczęściej się psuje (każda seria ma swoją specyfikę) i te podzespoły mamy na stanie. Dzięki temu że działamy w branży komputerowej wiele lat wypracowaliśmy bardzo dobre kontakty z hurtowniami podzespołów i części. Nasi klienci mogą liczyć również na naprawę usterki lub wymianę komponentów także wtedy, gdy są one trudno dostępne na rynku (np. obudowa górna i dolna laptopa MSI lub klawiatury do różnych modeli).

Zgłoś się do nas ze swoim notebookiem! Spróbujemy naprawić usterkę, a jeżeli nie będzie to możliwe znajdziemy odpowiednią część na wymianę.


tel. 696 146 717,  22 6666 160
Serwis stacjonarny:

Warszawa, Górczewska 62/64


 

Jesteśmy do dyspozycji klientów od poniedziałku do soboty w serwisie stacjonarnym na Górczewskiej. W pozostałych dniach i godzinach (m.in. w weekendy, dni wolne i świąteczne) działamy w charakterze mobilnego pogotowia komputerowego, dostępnego przez cały dzień pod telefonem:


696 146 717


 

Dla posiadaczy laptopa MSI mamy również ofertę konserwacji komputera. Jeżeli chcesz by twój notebook działał bez zarzutu, nie masz czasu się bawić z aktualizacjami, czyszczeniem rejestru, skanowaniem na obecność wirusów i instalowaniem programów to zostaw nam lapka w serwisie. Usuniemy złośliwe oprogramowanie, rozwiążemy problemy z systemem operacyjnym i jego aktualizacjami, zabezpieczymy twój komputer przed atakiem. Priorytetem w przypadku reinstalacji systemu operacyjnego jest dla nas ochrona danych użytkownika. Powierzając nam swój laptop MSI masz pewność, że twoje dane będą bezpieczne.

Ratuj laptopa z nami – to na pewno się uda!

Zgłoś się do nas


Serwis laptopów MSI w Warszawie

ul. Górczewska 62/64
Tel. 696 146 717,  22 6666 160


Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.


KLIKNIJ
ABY SPRAWDZIĆ DOJAZDNumer telefonu

22 666 61 60 - 24h

Górczewska 62/64
01-401 Warszawa

pon.-pt.  9 - 18
sob.      10 - 14
biuro@ratujlaptopa.pl

ZLEĆ NAPRAWĘ