Twój domowy laptop nie chce się uruchomić?
Skorzystaj z usług doświadczonego serwisu laptopów.

Przynieś uszkodzony sprzęt do naszego serwisu lub skorzystaj z wygodnej opcji wysłania go kurierem bez wychodzenia z domu!
Oferujemy również wstępną bezpłatną wycenę naprawy online. Nie czekaj i przywróć laptopa do pełnej sprawności!

Wyceń naprawę online

logo Benq

Warszawa, ul. Górczewska 62/64
Tel. 22 6666 160

Wykonujemy naprawy wszelkich usterek jakie zdarzają się w laptopach Benq.

Oddaj urządzenie do naprawy

Do najczęściej spotykanych należą:

  • Problemy z układami BGA. W naszym serwisie pracujemy na specjalistycznym sprzęcie, który pozwala na automatyczne lutowanie. Dzięki temu usterka jest usuwana szybko i na stałe.
  • Awarie gniazd zasilania, wtyczek, portów. Bardzo częsta usterka, nierzadko powstająca z winy właściciela lapka. Wystarczy chwila nieuwagi by zahaczyć o kabel i... problem gotowy. Uszkodzone gniazda wymieniamy na nowe, zasilacze naprawiamy, a w sytuacjach gdy nie jest to możliwe proponujemy dostosowane do wymagań komputera zamienniki.
  • Uszkodzenia obudowy lub zawiasów. Laptopy Benq często padają ofiarami tego typu uszkodzeń. Wpływa na to niewłaściwe użytkowanie komputera (np. otwieranie klapy przez ciągnięcie jej tylko z jednej strony, uszkodzenia mechaniczne – np. wyłamanie, upadek lapka), a także jakość komponentów. Wymieniamy uszkodzone plastiki na nowe – oryginalne lub proponujemy zamienniki innych firm.
  • Zepsuta płyta główna – objawia się najczęściej problemami z uruchomieniem lapka lub jego niewłaściwym działaniem. Wymieniamy i naprawiamy wszystkie rodzaje płyt z Benq. Dzięki temu że działamy na rynku już wiele lat, mamy dobry kontakt z wieloma hurtowniami podzespołów. Szybko jesteśmy w stanie sprowadzić brakujący komponent i oddać właścicielowi działający komputer.

Oddaj urządzenie do naprawy

Zapraszamy do naszego serwisu, jeżeli twojemu notebookowi Benq przydarzyła się jedna z tych awarii. Nie naprawiaj go sam, domowymi metodami! Może to spowodować jeszcze większe uszkodzenia i koszty przyszłej naprawy. Dlatego zachęcamy do przyjścia na bezpłatną diagnozę twojego laptopa. Po kilkunastu minutach dowiesz się co jest uszkodzone i jakie są koszty usunięcia usterki lapka.

Zadzwoń do nas i umów się!

Warszawa, ul. Górczewska 62/64
Tel. 22 6666 160

Przedsiębiorcom oferujemy pełne wsparcie informatyczne i serwisowe w zakresie utrzymania i konserwacji sprzętu firmowego. Wykonamy w szczególności:

  • Regularne aktualizowanie programów, zabezpieczające przed atakami hackerskimi i poprawiające pracę komputerów Benq
  • Usuwanie wirusów z dysków twardych, przenośnych pamięci (pendrive), innych nośników
  • Odzyskiwanie danych z dysków, które zostały uszkodzone, zalane, spalone (w wyniku np. przepięcia) lub zniszczone w inny sposób
  • Konfigurację nowego sprzętu lub rekonfigurację starego, również konfigurację sieci (podłączenie do Internetu)
  • Wymianę uszkodzonych komponentów na nowe – oryginalne lub zamienniki
  • Poprawę parametrów sprzętu i rozbudowę jego możliwości – np. poprzez wymianę pamięci, portów USB na USB 3.0, dołożenie dodatkowych dysków itp.

Zapraszamy do skorzystania z usług serwisu komputerów Benq w Warszawie na Górczewskiej. Prowadzimy również interwencyjne naprawy laptopów w domu klienta lub w firmach – na telefon. Przyjedziemy codziennie, bez względu na porę!

Zadzwoń

Pogotowie komputerowe
laptopów Benq i innych marek
Tel. 22 6666 160

Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.