laptop Siemens

Ratuj laptopa przed zniszczeniem, utratą danych i uszkodzeniami! Serwis komputerowy RatujLaptopa.pl pomoże ci przywrócić go do życia. Wykonujemy wszystkie rodzaje napraw pogwarancyjnych – szybko i skutecznie. Z nami twój notebook Fujitsu – Siemens szybko odzyska pełne możliwości, a ty będziesz się mógł bez ograniczeń cieszyć grami, filmami i surfowaniem po Internecie.

Warszawa, ul. Górczewska 62/64
tel. 22 6666 160

Jakie usterki Fujitsu – Siemens naprawiamy?

  • Pęknięcie, zbicie, zniszczenie, porysowanie matrycy. W przypadku uszkodzenia ekranu wymieniamy w ciągu 1 dnia roboczego na nową matrycę wysokiej jakości.
  • Wyłamanie, zatarcie, zniszczenie lub pęknięcie zawiasów w klapie obudowy. Wystarczy specjalistyczna wiedza i trochę czasu, by zawiasy w twoim laptopie działały jak nowe.
  • Zalanie klawiatury, podzespołów, ekranu różnego rodzaju płynami (kawa, herbata, cola, woda). Profesjonalnie osuszymy twój laptop, wymienimy uszkodzone przez wilgoć komponenty i wyczyścimy posklejane klawisze.
  • Uszkodzone gniazdo zasilania, złamany kabel zasilacza, uszkodzony zasilacz. Jeżeli twój Fujitsu – Siemens nie ładuje, iskrzy przy podłączaniu do prądu lub w ogóle nie można go podłączyć skontaktuj się z nami. Naprawimy uszkodzony wtyk lub zaproponujemy nowy zasilacz w dobrej cenie.
  • Problemy z kartą graficzną objawiające się niewłaściwym wyświetlaniem informacji - brakiem obrazu, falowaniem, nieodpowiednimi kolorami, proporcjami itp. Przynieś do nas laptop Fujitsu – Siemens, a zajmiemy się nim od razu. Sprawdzimy co jest przyczyną usterki i jak możemy ją szybko usunąć.
  • Awarie spowodowane błędami oprogramowania, takie jak niemożność uruchomienia komputera (błąd Windowsa), nie działające programy, problemy z urządzeniami peryferyjnymi (niewłaściwy sterownik) oraz wirusy na dysku. Zainstalujemy wszystkie niezbędne uaktualnienia programów, sprawdzimy co powoduje, że nie działają właściwie i pomożemy pozbyć się złośliwego oprogramowania.
  • Przegrzewanie się komputera, głośna praca wiatraczka, samorzutne wyłączanie się laptopa. Również na to znamy sposób – wykonamy pełną konserwację sprzętu, a w razie potrzeby wymienimy zużyte podzespoły. Twój notebook wróci do ciebie w doskonałym stanie.

Skontaktuj się z nami jeśli któraś z wymienionych powyżej awarii dotyczy twojego laptopa Fujitsu – Siemens. Im dłużej czekasz tym większa szansa na dalsze uszkodzenia komputera! Ratuj laptopa już dzisiaj, zanim koszt naprawy sprawi, że stanie się ona nieopłacalna. Przynieś go do naszego serwisu lub prześlij przez kuriera.

Warszawa, ul. Górczewska 62/64
Tel. 22 6666 160

Świadczymy również usługi u klienta – w domu i w biurze. W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń do nas już teraz!

Wycena jest bezpłatna! U nas klient płaci tylko za wykonane usługi.

Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.