Laptop wysyłany do naszej firmy musi być odpowiednio zabezpieczony by nie ulec uszkodzeniom podczas transportu.

Jeżeli wysyłasz paczkę z Warszawy

Na terenie miasta korzystamy z usług kuriera miejskiego. Paczka nie trafia do magazynu - kurier odbiera ją i przewozi do naszego serwisu przy ul. Górczewska 62/64. Komputer powinien być zapakowany w pudło lub torbę, która ochroni go przed wstrząsami lub uszkodzeniami w czasie transportu. Prosimy nie wysyłać laptopów tylko w reklamówce!

Jeżeli wysyłasz paczkę spoza Warszawy

Poza miastem korzystamy z usług standardowego kuriera DPD. Oznacz to, że zanim paczka trafi do naszego serwisu przejdzie rozładowywanie, magazyn i ponowne wysyłanie w trasę. To ważne, by laptop był dobrze zabezpieczony!

Zalecamy pakowanie w pudła (większe od komputera) i uzupełnienie przestrzeni wypełniaczami, które będą absorbowały wstrząsy (np. kulkami polistyrenowymi lub poduszkami powietrznymi).

Wszystkie komputery które Państwo wysyłają do nas znajdują się na ul. Górczewskiej 62/64 w Warszawie, serwis komputerowy RatujLaptopa.pl. Sprzęt nigdzie nie jest przewożony, naprawiany u osób i firm trzecich, w godzinach pracy firmy mogą Państwo zadzwonić bądź przyjechać porozmawiać na temat komputera.
Zapewniamy bezpieczeństwo i absolutną poufność danych na komputerach klientów.