Co za nieszczęście! Twój laptop Toshiba się zepsuł, a Ty nie potrafisz go naprawić? A może jesteś zbyt zajęty, by to zrobić?

Nie martw się – serwis laptopów RatujLaptopa w Warszawie jest właśnie po to, by przywrócić twój komputer do życia. Nawet nie musisz wychodzić z domu – zabierzemy kurierem twojego laptopa z domu lub biura i po naprawie odwieziemy. Po prostu zadzwoń do nas lub podrzuć nam swój notebook do diagnozy.

Wyceń naprawę online

tel. 22 6666 160

Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Serwis stacjonarny czynny:

pon.-pt. 9-18, sob. 10-14

Naprawa laptopów Toshiba - szeroka gama usług

Czym nasz serwis laptopów Toshiba może się pochwalić? Czym się wyróżniamy?

Świadczymy usługi wymiany i naprawy płyt głównych, matryc i wielu innych elementów laptopa. Doskonale znamy każdy model notebooków Toshiba – pracowaliśmy już laptopami z serii Satellite i Satellite Pro, a także rozwiązaniami dla biznesu, m.in. Encore i Tecra. W naszym serwisie gościły również laptopy Toshiba Portege i Qosmio. Mamy duże doświadczenie w ich naprawie, dzięki czemu twój notebook szybko wróci do ciebie w pełni sprawny.

Do naszych usług zaliczają się:

Naprawa płyty głównej

Nasz serwis Toshiba (w przeciwności do wielu serwisów na rynku) przy uszkodzonej płycie głównej stawia w pierwszym rzędzie na naprawę płyty, a nie jej wymianę. Wiemy bowiem, że wiąże się to z dodatkowymi kosztami, dlatego nie wymieniamy płyty, o ile nie jest to potrzebne.

Podejmujemy się też napraw gniazd zasilania, napraw kart graficznych i instalacji dodatkowej pamięci RAM.

Wymiana baterii

Baterie laptopów firmy Toshiba często ulegają uszkodzeniu, a przez swoją szczególną konstrukcję muszą być usunięte z laptopa i natychmiast wymienione. Nasz serwis szybko wymieni baterię w Twojej Toshibie.

Wymiana klawiatury i palmrestu

Dość częstą usterką w laptopów Toshiba jest też uszkodzony palmrest - czy to za sprawą wypychającej go spuchniętej baterii czy też może upadku lub zalania. W naszym serwisie wymieniamy nie tylko klawiatury, ale i palmresty.

Naprawa oprogramowania

Jeżeli masz problem z oprogramowaniem lub złapałeś wirusa również możemy pomóc. Szybko usuwamy awarie systemu i kasujemy złośliwe oprogramowanie. Odzyskamy również dane po zalaniu, upadku laptopa lub uszkodzeniu fizycznym dysku.

Nasz serwis oferuje również wymianę dysku lub klonowanie go.

Czyszczenie laptopa

Zapewniamy także czyszczenie laptopa. Usuwamy kurz z układu chłodzenia, zapewniając mu lepszą wentylację i zwiększając wydajność sprzętu. Przy okazji wymieniamy pastę termoprzewodzącą.

Wymiana wentylatora

W przypadku kiedy układ chłodzenia wydaje dziwne, rzężące dźwięki, mamy do czynienia z uszkodzonym wentylatorem i samo czyszczenie nie wystarcza - trzeba wymienić wentylator.

Czyszczenie i naprawa laptopów po zalaniu

Twój laptop został zalany wodą, colą, piwem lub kawą? W zależności od typu płynu i rozległości zalania, mogło dojść do różnych usterek wewnątrz laptopa - od uszkodzonej klawiatury po przepięcia na płycie głównej. Nasz serwis wykona dla Ciebie czyszczenie i naprawę laptopa po zalaniu.

Serwis Toshiba - dodatkowe usługi

Nie chcesz oddawać laptopa kurierowi? Jeżeli to możliwe staramy się wykonać usługę w biurze lub w domu klienta. Zadzwoń do nas, a wyślemy serwisanta, który u ciebie na miejscu zdiagnozuje usterkę i spróbuje ją naprawić. Jeżeli nie będzie to nic wymagającego skomplikowanych prac lub zamówienia dodatkowych podzespołów, wówczas będziesz mieć sprawny laptop już w kilka godzin! Wystarczy jeden telefon!

Tel. 22 6666 160

W serwisie komputerowym RatujLaptopa.pl twój laptop jest w dobrych rękach!

Zadzwoń do nas jeśli szukasz pogotowia komputerowego
na terenie Warszawy i okolic:
tel. 22 6666 160

Telefon czynny całą dobę!

Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.