Co za nieszczęście! Twój laptop Toshiba się zepsuł, a Ty nie potrafisz go naprawić albo jesteś zbyt zajęty, by to zrobić? Nie martw się – serwis laptopów i tabletów RatujLaptopa.pl w Warszawie jest właśnie po to, by przywrócić twój komputer do życia. Nawet nie musisz wychodzić z domu – zabierzemy kurierem twojego laptopa z domu lub biura i po naprawie odwieziemy. Po prostu zadzwoń do nas lub podrzuć nam swój notebook do diagnozy.

tel. 22 6666 160
Warszawa, ul. Górczewska 62/64
Serwis stacjonarny czynny:

pon.-pt. 9-18, sob. 10-14

Świadczymy usługi wymiany i naprawy płyt głównych, matryc i wielu innych elementów laptopa. Doskonale znamy każdy model notebooków Toshiba – pracowaliśmy już laptopami z serii Satellite i Satellite Pro, a także rozwiązaniami dla biznesu, m.in. Encore i Tecra. W naszym serwisie gościły również laptopy Toshiba Portege. Mamy duże doświadczenie w ich naprawie, dzięki czemu twój notebook szybko wróci do ciebie w pełni sprawny.

Jeżeli masz problem z oprogramowaniem lub złapałeś wirusa również możemy pomóc. Szybko usuwamy awarie softu i kasujemy złośliwe oprogramowanie. Odzyskamy również dane po zalaniu, upadku laptopa lub uszkodzeniu fizycznym dysku. Zapewniamy także konserwację komputera oraz naprawę gniazd wtykowych i zasilaczy. Ratuj laptopa! W serwisie komputerowym RatujLaptopa.pl twój laptop jest w dobrych rękach!

Nie chcesz oddawać laptopa kurierowi? Jeżeli to możliwe staramy się wykonać usługę w biurze lub w domu klienta. Zadzwoń do nas, a wyślemy serwisanta, który u ciebie na miejscu zdiagnozuje usterkę i spróbuje ją naprawić. Jeżeli nie będzie to nic wymagającego skomplikowanych prac lub zamówienia dodatkowych podzespołów, wówczas będziesz mieć sprawny laptop już w kilka godzin! Wystarczy jeden telefon!

Serwis: tel. 22 6666 160

Możesz do nas dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Serwis laptopów RatujLaptopa.pl z Warszawy prowadzi również pogotowie komputerowe. Bez względu na dzień tygodnia i porę dnia przyjeżdżamy by naprawić laptopa u klienta. Jeżeli Twoja Toshiba zepsuje się w niedzielę, nie musisz czekać do poniedziałku, aż otworzą się serwisy komputerowe. My naprawimy ją od ręki, jeszcze w tym samym dniu. Przy poważniejszych usterkach zabieramy lapka do naszego serwisu i tam stawiamy go na nogi.

Zadzwoń do nas jeśli szukasz pogotowia komputerowego
na terenie Warszawy i okolic:
tel. 22 6666 160

Telefon czynny całą dobę!

Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.