Masz laptopa innej marki, mało popularnej w Polsce?
Nie możesz znaleźć serwisu, który przyjmie go do naprawy?
Nie musisz dłużej szukać!

Przyjdź do serwisu komputerowego PC-DATA lub wyślij swój notebook do nas kurierem (usługę zamówisz bezpłatnie na terenie Warszawy na stronie RatujLaptopa.pl)

tel. 696 146 717 lub 22 6666 160
Warszawa, Górczewska 62/64

Pracujemy z laptopami mniej znanych w Polsce marek, takich jak np. Belinea, Actina oraz Eurocom. Serwisujemy również notebooki Advent, Gateway, Gericom i Medion. Pomagamy właścicielom komputerów Adax i Prestigo w utrzymaniu ich sprzętu w dobrej kondycji. Wykonujemy zlecenia wymiany płyt głównych, kart graficznych i innych podzespołów w laptopach Mitac i BluBerry. Zajmujemy się naprawą zawiasów oraz pękniętej obudowy w komputerach NTT, Maxdata i Panasonic. Możesz do nas przynieść swojego Optimusa, jeżeli uległ uszkodzeniu. Wymienimy również matrycę, jeżeli pracujesz na laptopie California Access, Twinhead lub Quanta. Skontaktuj się z nami, jeżeli masz problem ze znalezieniem pomocy, a chciałbyś powierzyć swój laptop w pewne ręce.

Warszawa, ul. Górczewska 62/64
tel. 696 146 717
tel. 22 6666 160

Świadczymy również usługi całodobowego serwisu komputerowego. RatujLaptopa.pl pomaga posiadaczom komputerów Aristo, Network i NoteStar o każdej porze dnia i nocy. Nie trzeba czekać do poniedziałku, by zlecić naprawę! Wystarczy jeden telefon, a serwisant przyjedzie do domu lub biura, również po godzinach pracy. Gwarantujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń komputera oraz wycenę usług. Przynieś swój laptop Adax, Clevo lub NEC do nas – znamy się również na tych markach i szybko sprawdzimy co jest nie tak. Jeżeli awarii ulegnie notebook Emachines, Icom lub Philips - również pomożemy. Mamy dostęp do wielu dostawców, więc ściągnięcie odpowiednich części na wymianę nie będzie problemem. U nas masz pewność, że naprawa zostanie przeprowadzona rzetelnie, a komputer wróci do ciebie w pełni sprawny. Zadzwoń do nas lub zamów kuriera na RatujLaptopa.pl.

Szybka naprawa i gwarancja na wykonane prace?
Tylko serwis komputerowy RatujLaptopa!

Warszawa, Górczewska 62/64
tel. 22 6666 160

Całodobowe pogotowie komputerowe
tel. 696 146 717

Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.