Masz zbitą, pękniętą matrycę? Niewyraźny obraz lub rozmazane kolory na matrycy? Matryca to element laptopa, który odpowiada za wyświetlanie obrazu. W sytuacji, kiedy z różnych przyczyn ekran LCD zostaje uszkodzony, nie możemy korzystać z urządzenia. Zadzwoń do nas pod numer 22 6666 160 i zapytaj o cenę nowej matrycy! Szybka, bezpłatna wycena przez telefon tylko u nas! Odwiedź nasz serwis w Warszawie na ul. Górczewskiej 62/64 lub prześlij swój sprzęt kurierem.

Szanujemy Twój czas,
możemy wymienić matrycę w ciągu 30 minut!

Bezpłatna wycena online

Oddaj sprzęt do naprawy

Wszystkie typowe matryce mamy na stanie i wymieniamy je błyskawicznie, w ciągu 30 minut. Jeśli w Twoim laptopie występuje matryca nietypowa, której nie mamy na magazynie, sprowadzimy ją w w ciągu 1 dnia roboczego.

Producenci często w tym samym modelu laptopa montują różne matryce o odmiennych parametrach. W przypadku wątpliwości co do wyceny matrycy nasz technik bezpłatnie sprawdzi, która matryca jest zamontowana w Państwa laptopie.

Montujemy tylko oryginalne matryce
z 12-miesięczną gwarancją!

Naprawa uszkodzonego ekranu LCD

Nasze laptopy narażone są na upadki czy otarcia, co może prowadzić do pęknięć matrycy, która stanowi słabe ogniwo laptopów. Aby przywrócić komputer do pełnej sprawności, konieczna jest wymiana wyświetlacza. Dobranie odpowiedniej matrycy jest bardzo istotne, ponieważ w tej samej serii urządzeń producenci mogą zastosować podzespoły o różnych parametrach. Uszkodzenie matrycy zazwyczaj następuje w przypadku działania dużej siły - uderzenia lub upadku urządzenia z wysokości. O tym, że matryca jest uszkodzona, oprócz oznak mechanicznych, może świadczyć brak obrazu na ekranie lub jego duże zaciemnienie.

Objawy uszkodzenia ekranu

  • widoczne pęknięcie wyświetlacza,
  • plama na wyświetlaczu (rozlany ekran),
  • martwe piksele,
  • brak podświetlenia ekranu,
  • zielony, biały lub czarny ekran,
  • przebarwienia,
  • pasy na wyświetlacz

Wymiana matrycy w laptopie na terenie całej Polski

Serwis laptopów Ratuj Laptopa Warszawa zajmuje się m.in. profesjonalną wymianą matryc we wszystkich popularnych modelach laptopów dostępnych na rynku. Jesteśmy w stanie wymienić rozbity ekran nawet w 30 minut, dzięki dużemu zapleczu części do naprawy laptopów.

Z profesjonalnej usługi naszego serwisu skorzystać mogą osoby z całej Polski! Uszkodzony laptop zostaje odebrany przez kuriera w wyznaczonym przez klienta miejscu, a już następnego dnia trafia pod opiekę doświadczonego serwisanta. Jeśli chcesz znać koszt wymiany matrycy na nową w posiadanym przez Ciebie modelu laptopa, możesz skorzystać z darmowej wyceny naprawy. Jeśli szukasz miejsca, gdzie wymienisz uszkodzoną matrycę laptopa szybko, tanio i profesjonalnie, to trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Bezpłatna wycena online

Oddaj sprzęt do naprawy

Matryca do laptopa - matowa i błyszcząca

W laptopach stosuje się dwa rodzaje matryc - matowe oraz błyszczące, które mają swoje zastosowanie w różnych sytuacjach. W matrycy błyszczącej kolory wydają się być bardziej nasycone i mają większy kontrast. Wybieramy ją właśnie wtedy, kiedy zależy nam na żywych kolorach na ekranie. Matrycę matową cechuje zapobieganie refleksom świetlnym, przez co ekran jest bardziej czytelny, a korzystanie z urządzenia mniej męczy nasz wzrok. Jeśli często pracujemy na zewnątrz lub przy mocnym świetle, należy zwrócić uwagę na matrycę matową. Bez względu na to, jaką matrycę zastosowano w Twoim laptopie, w naszym serwisie możesz liczyć na profesjonalną wymianę z użyciem oryginalnych części. Warto zdecydować się na wymianę ekranu w RatujLaptopa ze względu na krótki czas naprawy, 12-miesięczną gwarancję, a także możliwość oddania sprzętu do serwisu bez konieczności wychodzenia z domu!

usługi wymiany ekranu Lenovo Yoga

wymiana matrycy w Lenovo

naprawa ekranu w laptopie Lenovo

Uszkodzenia  ekranu laptopa Lenovo

Laptop Acer uszkodzony wyświetlacz

koszt wymiany matrycy laptopa

rozbity ekran laptopa X380 Yoga

matryca pęknieta

usługi wymiany matrycy Warszawa

zbita matryca laptopa