Uszkodziłeś kabel, wtyczkę, obudowę?
Twój laptop HP nagle przestał działać? A może chcesz wgrać nowe oprogramowanie i przyspieszyć jego działanie? Zgłoś się do nas!

Nasz serwis oferuje rzetelną naprawę laptopów wszystkich popularnych marek. Gwarantujemy terminową naprawę i uczciwą wycenę. Oferujemy odbiór i dostawę naprawianego sprzętu przez kuriera, dlatego naprawiamy sprzęt z całej Polski. 

Wyceń naprawę online

Serwis Laptopów HP

Serwis laptopów HP Warszawa i okolice

ul. Górczewska 62/64, Warszawa

Przyjmujemy do naszego serwisu laptopy HP od osób prywatnych. Każdy może przesłać nam uszkodzonego notebooka (na terenie Warszawy i okolic kurier gratis) lub przynieść go do serwisu na Górczewskiej. Klienci indywidualni mogą liczyć na szybką diagnostykę (w zależności od stopnia skomplikowania usterki od kilku do kilkudziesięciu minut) oraz wycenę prac na miejscu. Informujemy również na bieżąco o szacowanym czasie naprawy (może on ulec wydłużeniu, jeżeli trzeba będzie sprowadzać części lub podzespoły).

Oddaj urządzenie do naprawy

Zajmujemy się kompleksowo laptopami – oprócz usunięcia usterki HP zainstalujemy również wszelkie aktualizacje, wykonamy czyszczenie laptopa i przyspieszymy jego pracę. Wystarczy zlecić nam usługę konserwacji laptopa HP. Pracujemy z wszystkimi modelami, starszymi i nowymi, również tymi po gwarancji. Szybko i profesjonalnie odzyskujemy dane, zapewniając w 100% sprawny komputer.

Wyceń naprawę online

Oddaj urządzenie do naprawy

 

Uwaga, specjalna oferta dla firm!

Oferujemy pełny serwis laptopów i komputerów używanych w biurze. Wykonujemy wszystkie niezbędne naprawy w przypadku awarii, a także regularne przeglądy serwisowe notebooków HP i innych. Utrzymujemy komputery w dobrej kondycji, zapewniając pełną dostępność i nieprzerwaną pracę. Z naszym serwisem sprzęt w biurze będzie w pełni sprawny! Prowadzimy również pogotowie komputerowe, naprawiamy komputery w niedziele i święta, a także po godzinach pracy stacjonarnego serwisu. Zapewniamy bezpłatny transport sprzętu kurierem w Warszawie lub naprawę na miejscu.


RatujLaptopa.pl - Serwis laptopów HP


ul. Górczewska 62/64, Warszawa
tel. 22 6666 160


serwis-uszkodzone-zawiasy-HP-laptop

Serwis HP Warszawa

Komputery na stałe weszły do naszego życia i korzystamy z nich w różnych celach zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W ostatnich latach dało się zaobserwować interesujący trend polegający na tym, że znacząca część użytkowników zrezygnowała z komputerów stacjonarnych na rzecz laptopów, ich lżejszych i przede wszystkim mobilnych odpowiedników. Nikogo nie dziwi już widok osoby siedzącej np. w kawiarni i wpatrzonej w ekran przenośnego komputera, którym często okazuje się jeden z modeli wyprodukowanych przez HP Development Company L.P. Jest to pełna nazwa znanej i cenionej firmy Hewlett-Packard, produkującej, oprócz popularnych drukarek, także nowoczesne, wysokiej klasy laptopy, chętnie wybierane przez użytkowników w naszym kraju. Niestety, tak jak każdy sprzęt elektroniczny, ulegają niekiedy rozmaitym awariom wymagającym natychmiastowego usunięcia. W takiej sytuacji na pewno przyda się profesjonalny serwis laptopów, szybko radzący sobie niemal z każdym możliwym uszkodzeniem laptopa HP, a te komputery przed naszymi serwisantami nie mają żadnych tajemnic.

Najczęściej naprawiane przez nas usterki

Naprawa laptopów HP, którą zajmuje się nasz serwis komputerowy, wymaga wieloletniego doświadczenia i specjalistycznego sprzętu. Serwis HP RatujLaptopa posiada również spore zaplecze części zamiennych, takich jak matryce do laptopów, klawiatury czy baterie. W porównaniu z komputerem stacjonarnym, zamkniętym zazwyczaj w solidnej metalowej obudowie, laptop jest delikatniejszym sprzętem, bardziej narażonym na uszkodzenia, szczególnie przy niewłaściwym traktowaniu. Aluminiowe obudowy czy pokrywy matrycy mają tylko droższe modele, te na każdą kieszeń są zrobione ze znacznie mniej odpornego plastiku i to właśnie one najczęściej odwiedzają serwis laptopów HP. Większość uszkodzeń komputerów przenośnych zazwyczaj ulega różnego rodzaju uszkodzeniom mechanicznym, ale stale rozszerzany zakres usług oferowanych przez nas serwis obejmuje również wiele innych uszkodzeń.

Naprawa laptopów po zalaniu

Bardzo często swój czas poświęcamy na naprawę laptopów po zalaniu - wystarczy chwila nieuwagi, aby opróżnić zawartość naszej szklanki, która błyskawicznie dostanie się do wnętrza obudowy laptopa. Niemal natychmiastowo może nastąpić zwarcie na płycie głównej Twojego laptopa, co może skończyć się bardzo poważnym uszkodzeniem urządzenia. Istotne jest, aby działać szybko i ograniczyć negatywne skutki działania cieczy. Przede wszystkim należy szybko odłączyć zasilanie, wyjąć baterię i wytrzeć pozostały na obudowie laptopa HP płyn. Od razu skontaktuj się z nami lub nie czekaj i udaj się do nas! Serwis laptopów HP RatujLaptopa - Warszawa, ul. Górczewska 62/64.

Wymiana matrycy

Nie da się ukryć, że ekran to element szczególnie narażony na uszkodzenie, wynikające niestety głównie z winy nieodpowiedniego użytkowania. Tego typu awarie objawiają się przede wszystkim brakiem obrazu po włączeniu komputera, co może obejmować albo cały ekran lub tylko jego część. Równie często mamy do czynienia z widocznymi na nim plamami, pasami i odbarwieniami, albo wyjątkowo przykrym efektem rozlania się matrycy. Dochodzi do tego w wyniku upadku laptopa, uderzenia, silnego nacisku na jego pokrywę, jej za mocnego zamknięcia lub czyszczenia z użyciem nieprzeznaczonych do tego preparatów i dostania się np. wody czy innego płynu pod ramki ekranu, a w rezultacie do środka matrycy. Wymiana matrycy laptopa jest konieczna w większości przypadków z powodu uszkodzeń mechanicznych.

Naprawa obudowy laptopa i zawiasów HP

W sytuacji, gdy urządzenie upada, uszkodzeniu może ulec nie tylko wyświetlacz, lecz również obudowa laptopa, a także zawiasy, które są kolejną pozycją na liście. Naprawa lub wymiana zawiasów klapy laptopa, w której zamontowano matrycę to element obudowy, któremu trzeba zwrócić szczególną uwagę, ponieważ uszkodzenia mogą wpływać na działanie ekranu laptopa, głównie taśmy go zasilającej. Do pęknięcia zawiasów dochodzi zazwyczaj także w wyniku zbyt szerokiego otwarcia ekranu, nie zawsze rozkładającego się na płasko. Stopień uszkodzenia może być tak duży, że zawiasy nie zawsze udaje się skleić i wielu przypadkach lepszym rozwiązaniem jest po prostu ich wymiana na nowe.

Czyszczenie układu chłodzenia laptopa HP

Czyszczenie układu chłodzenia jest czynnością, która powinna być wykonywana regularnie. W systemie chłodzenia laptopa gromadzi się sporo brudu i kurzu, który może negatywnie wpłynąć na jego działanie i zwiększyć temperaturę pracy podzespołów. Odpowiednia praca laptopa dotyczy między innymi pracy w odpowiednich temperaturach czy też unikania miejsc o dużym zapyleniu, co szybko prowadzi do uszkodzenia komputera. O ile użytkownik jest w stanie, przestrzegając pewnych zasad bezpieczeństwa, samodzielnie wyczyścić obudowę i ekran, to w przypadku zanieczyszczenia wnętrza lepiej skorzystać z naszej pomocy. Jeśli zaniedbamy temat konserwacji układu chłodzenia, wymiana uszkodzonego przez duże ilości zabrudzeń wentylatora może nie być jedyną pozycją na liście usterek niesprawnego laptopa. Wyczyszczenie wentylatora procesora, radiatorów i pozostałych elementów systemu chłodzenia z pewnością zapobiegnie przegrzewaniu się laptopa prowadzącego do następnych i jeszcze groźniejszych w skutkach awarii.

Wymiana gniazda zasilania

Wymiana gniazd zasilania jest typową usterką, z którą ciągle spotykamy się w laptopach różnych marek. Gniazdo zasilania ciągle poddawane jest intensywnym testom przez użytkowników laptopów. Luźne gniazdo, które nie ładuje baterii, oczywiście wymaga wymiany. Gorzej jest w sytuacji, gdy niesprawne gniazdo zasilania spowoduje, że uszkodzona zostanie płyta główna.

Naprawa płyt głównych

Naprawa płyty głównej to bardzo ogólne określenie rodzaju usługi, którą świadczymy. Płyta główna jest najważniejszym elementem komputera, na której znajduje się między innymi procesor, kości pamięci czy układ graficzny, i naprawa laptopów HP i innych producentów bardzo często wiąże się z koniecznością sprawdzenia układu zasilania i wielu innych układów, które znajdują się na płycie. Nasz serwis HP zajmuje się naprawą płyt głównych laptopów HP Pavilion, HP Essential, HP EliteBook, HP Compaq, HP Omen, HP ProBook i wielu innych. W przypadku laptopów po zalaniu pełna diagnostyka i naprawa płyt głównych jest zazwyczaj niezbędna. Zakres usług, jakie oferujemy w kwestii naprawy płyt głównych, obejmuje nie tylko ich całkowitą wymianę, ale również naprawę połączeń drukowanych, wymianę gniazd socket, zasilania, BIOS-u czy układów BGA.

Odzyskiwanie danych z laptopa HP

Odzyskiwanie danych wykonujemy, gdy nasi klienci omyłkowo usuną swoje dane z dysku urządzenia. Odzyskiwanie danych jest konieczne także, gdy naprawa mocno uszkodzonego laptopa staje się niemożliwa lub po prostu nieopłacalna.

Naprawa laptopów HP Warszawa

Zajmujemy się diagnostyką, naprawą lub wymianą innych, równie istotnych elementów laptopów, dysków twardych, klawiatur, touchpadów, głośników, systemów chłodzenia. One również ulegają stopniowemu zużyciu, szczególnie klawiatura, na której z czasem wycierają się oznaczenia albo poszczególne klawisze przestają reagować po ich naciśnięciu. Jeśli pozostałe elementy laptopa są w dobrym stanie, to wystarczy tylko wymiana samej klawiatury, aby ponownie móc komfortowo na nim pracować. Niektórzy użytkownicy mają problem z samodzielną aktualizacją albo reinstalacją używanego systemu operacyjnego, dlatego taką usługę również wprowadziliśmy do naszej oferty. Nasz serwis HP Warszawa w szerokiej gamie usług posiada także usuwanie wirusów, które negatywnie wpływają na wyjdaność laptopów HP i nasze bezpieczeństwo.Zapraszamy na bezpłatną wycenę do naszego serwisu HP! Naprawa laptopów HP to coś, na czym znamy się w Warszawie jak mało kto, co potwierdzają liczne opinie naszych zadowolonych klientów. Odwiedź nas pod adresem ul. Górczewska 62/64, Warszawa lub zadzwoń pod numer tel. 22 6666 160!

 

Laptopy HP - dlaczego warto się na nie zdecydować?

Serwis laptopów HP RatujLaptopa zajmuje się naprawą wszystkich laptopów z oferty HP, w której znajdziemy modele idealnie nadające się do zastosowań domowych, przydatne do pisania tekstów, nauki czy niewymagającej rozrywki. Coś interesującego znajdą dla siebie również profesjonaliści, dla których najważniejsza jest wysoka wydajność używanego sprzętu umożliwiająca swobodną pracę na wymagających programach typu Photoshop czy AutoCad. Produkty HP są więc coraz częściej doceniane przez grafików i inżynierów projektujących praktycznie wszystko, począwszy od drobnych urządzeń technicznych aż po całe osiedla budynków czy duże centra handlowe. Warta uwagi jest seria laptopów dla graczy, nie tylko tych, grających w zaciszu domowym, ale i prawdziwych zawodowców uprawiających e-sport, zyskujący rosnącą popularność na całym świecie. Na koniec zostawiamy modele produkowane dla świata biznesu, gdzie liczą się takie cechy komputera, jak mobilność, wydajność i ponadczasowy, elegancki wygląd. Ich jakości, w większości przypadków, nie da się nic zarzucić, ale jak wszystkie urządzenia tego typu mogą niekiedy ulec uszkodzeniu, wymagając przeprowadzenia fachowej naprawy, najlepiej z użyciem oryginalnych części. Nie powinno to jednak zniechęcać do ich zakupu, a każdy, kto zdecyduje się na kupno laptopa tej firmy, może wybrać odpowiadający mu model spośród kilku dostępnych serii produktów, takich jak:

Seria HP Essential - doskonały wybór dla użytkowników domowych

Podstawowa w ofercie, co oczywiście nie oznacza, że w jakikolwiek sposób gorsza od pozostałych. Została zaprojektowana z myślą o mniej wymagających użytkownikach, wykorzystujących komputer do podstawowych zadań, pracy biurowej, przeglądania stron internetowych, oglądania filmów czy słuchania muzyki. Są to popularne modele:

 • HP 250, z ekranem 15,6 cala z procesorami Intel od i3 aż do i7;
 • HP 255, tej samej wielkości, ale z procesorami AMD;
 • HP 340S, wyjątkowo mobilne 14- calowe, także korzystające z CPU firmy Intel;
 • HP 470, największe, o przekątnej ekranu aż 17,3 cala.

Seria HP EliteBook - najlepszy sprzęt dla profesjonalistów

Są jednak użytkownicy komputerów przenośnych, dla których podstawowe modele mają zbyt małą wydajność, nieadekwatną do zadań, jakie muszą realizować np. obróbka grafiki, czy skomplikowane prace projektowe. W takim przypadku niezbędny będzie zakup jednego z laptopów HP EliteBook, stworzonych z myślą o profesjonalnych zastosowaniach. Tutaj również mamy do czynienia z kilkoma popularnymi i wydajnymi modelami, między innymi takimi jak:

 • HP EliteBook 820, o przekątnej zaledwie 12,5 cala, lecz z matrycą Full HD, wręcz stworzone do mobilnej pracy i wyjątkowo łatwe do przenoszenia;
 • HP EliteBook 735, również kompaktowe, z matrycą 13,3 i procesorami AMD Ryzen 3 i 5;
 • HP EliteBook 840, super mobilny biznesowy ultrabook z matrycą IPS 14,1 cala, procesorami Intel Core i5 oraz i7;
 • HP EliteBook 1050, działające w oparciu o CPU Intela, z ekranem Full HD 15,6 cala;
 • HP EliteBook 755, kolejny model 15,6 cala, także z CPU AMD Ryzen.

Seria HP Envy - połączenie eleganckiego wyglądu z wysoką wydajnością

To kolejna seria laptopów HP stworzona z myślą o użytkownikach szukających szybkiego komputera o wszechstronnym zastosowaniu, ceniących sobie jednocześnie jego elegancki i niepowtarzalny design. Te niemałe wymagania w stu procentach spełnia praktycznie każdy model z serii Envy, a dostępne są między innymi:

 • HP Envy 13, którego jakości nic nie można zarzucić, z 13-calowym wyświetlaczem Full HD, czytnikiem linii papilarnych, a to wszystko zamknięte w stylowej, aluminiowej obudowie;
 • HP Envy x360, o przekątnej 15-cali, wyposażony w dotykowy ekran IPS, podświetlaną klawiaturę i procesory Intel Core Comet Lake.

Seria HP Omen - marzenie każdego gracza

Są to specjalizowane laptopy projektowane pod kątem sprostania najbardziej wymagającym grom, chociaż doskonale nadają się też do bardziej typowych zastosowań. Niestety, one również czasami ulegają mniejszym lub większym awariom i musi się nimi zająć nasz serwis laptopów. Modele wchodzące w skład serii Omen, to prawdziwe multimedialne kombajny wyposażone w najmocniejsze procesory Intel Core i7, karty graficzne nVidia GeForce i wyświetlacze IPS Full HD o przekątnej 15,6 cala.

Seria HP ProBook - wysokiej klasy laptopy biznesowe

Kolejne laptopy produkowane przez HP Development Company L.P specjalnie dla klientów biznesowych, szukających komputera ułatwiającego pracę mobilną, łatwego do przenoszenia i odpornego na większość możliwych uszkodzeń. Spore zainteresowanie użytkowników wzbudza przede wszystkim:

 • HP ProBook 430, dostępny już w siódmej generacji G7, model z matrycą IPS 13,3 cala, Full HD, również w wersji dotykowej. Komputery napędzają procesory Intel Core i5 oraz i7 dziesiątej generacji, oraz Windows 10 Pro.

Inne popularne serie laptopów HP, które również naprawiamy

Szybka i fachowa naprawa laptopów, jaką oferujemy, obejmuje nie tylko aktualnie sprzedawane modele komputerów firmy Hewlett-Packard. Nasi serwisanci chętnie zajmą się także modelami trudno dostępnymi lub już wycofanymi z oferty, lecz nadal wykorzystywanymi do pracy przez licznych użytkowników, którzy nie chcą ich zmienić na nowsze. Zajmiemy się między innymi takimi laptopami HP jak:

 • nieprodukowane już modele HP Pavilion;
 • HP Presario;
 • HP 250 starszych generacji np. G3;
 • HP Compaq, CQ58 i Nx7400;
 • HP 255 G4;
 • HP DV7;
 • Hp 17-x153nw;
 • HP 4710P;
 • HP ProBook 650 G2;
 • HP 15-ab250 i wiele innych.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego serwisu

Jak widać na powyższych przykładach, oferujemy wyjątkowo szeroki zakres usług diagnostyki oraz naprawy wielu modeli sprzętu znanego na całym świecie producenta, jakim jest HP. Możemy śmiało powiedzieć, że naprawa laptopów to nasza specjalność, dzięki czemu zaufało nam wielu użytkowników nie tylko z Warszawy, gdzie znajduje się nasza siedziba. Ich zadowolenie z dobrze wykonanej naprawy to dla nas powód do dumy, a dobre opinie, jakie nam wystawiają, są najlepszą reklamą. Jeśli więc macie problem ze swoim HP, zapraszamy do odwiedzenia serwisu, a nasi fachowcy szybko sobie z nią poradzą, przeprowadzając dokładną diagnostykę i znajdując wszystkie ewentualne usterki. Cały proces serwisowy przebiega szybko i bezproblemowo, klient ma zapewnioną darmową wycenę kosztów ewentualnych napraw, a zgłoszenia naprawy można dokonać online, wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. Wystarczy w nim tylko podać markę laptopa, wybierając ją np. z listy, na której jest oczywiście i Hewlett-Packard, adres, numer telefonu, a my odbierzemy go gratis z domu zlecającego. Ta korzystna dla klienta i często wybierana usługa jest w tej chwili dostępna na terenie całej Warszawy. Na naszej stronie znajdziecie również praktyczne porady dotyczące obsługi zarówno sprzętu komputerowego, jak i oprogramowania, przede wszystkim najpopularniejszego systemu Microsoft Windows.

Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.