Uszkodziłeś kabel, wtyczkę, obudowę?
RatujLaptopa.pl - zadzwoń do nas, pomożemy!

RatujLaptopa.pl - Serwis laptopów HP, Warszawa i okolice
Ul. Górczewska 62/64, Warszawa

Uwaga, specjalna oferta dla firm!

Oferujemy pełny serwis laptopów i komputerów używanych w biurze. Wykonujemy wszystkie niezbędne naprawy w przypadku awarii, a także regularne przeglądy serwisowe notebooków HP i innych. Utrzymujemy komputery w dobrej kondycji, zapewniając pełną dostępność i nieprzerwaną pracę. Z naszym serwisem sprzęt w biurze będzie w pełni sprawny! Prowadzimy również pogotowie komputerowe, naprawiamy komputery w niedziele i święta, a także po godzinach pracy stacjonarnego serwisu.
Zapewniamy bezpłatny transport sprzętu kurierem w Warszawie lub naprawę na miejscu.

Kontakt dla firm:
RatujLaptopa.pl - Serwis laptopów HP
Ul. Górczewska 62/64, Warszawa
Tel. 22 6666 160

Przyjmujemy również do serwisu laptopy HP od osób prywatnych. Każdy może przesłać nam uszkodzonego notebooka (na terenie Warszawy i okolic kurier gratis) lub przynieść go do serwisu na Górczewskiej. Klienci indywidualni mogą liczyć na szybką diagnostykę (w zależności od stopnia skomplikowania usterki od kilku do kilkudziesięciu minut) oraz wycenę prac na miejscu. Informujemy również na bieżąco o szacowanym czasie naprawy (może on ulec wydłużeniu, jeżeli trzeba będzie sprowadzać części lub podzespoły).

Zajmujemy się kompleksowo laptopami – oprócz usunięcia usterki HP zainstalujemy również wszelkie aktualizacje, wykonamy czyszczenie komputera i przyspieszymy jego pracę. Wystarczy zlecić nam usługę konserwacji laptopa HP. Pracujemy z wszystkimi modelami, starszymi i nowymi, również tymi po gwarancji. Szybko i profesjonalnie odzyskujemy dane, zapewniając w 100% sprawny komputer.

Kontakt dla osób prywatnych:

RatujLaptopa.pl - Serwis laptopów HP
Ul. Górczewska 62/64, Warszawa
Tel. 22 6666 160

Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.