Zdarzyła ci się awaria laptopa LG? Twój, komputer przestał działać? Nasz serwis szybko usunie każdą usterkę w notebookach LG.

Oferujemy szybką naprawę i wstępną bezpłatną wycenę naprawy online. Istnieje możliwość wygodnego odbioru uszkodzonego sprzętu przez kuriera bez wychodzenia z domu.

Nie czekaj i wypełnij formularz już teraz!

Wyceń naprawę online

Ratuj laptopa! Skontaktuj się z serwisem RatujLaptopa, w którym szybko naprawiamy wszystkie laptopy marki LG, w tym wykonujemy zaawansowane usługi, takie jak odzyskiwanie danych i naprawa płyty głównej. Nasi technicy są w stanie rozwiązać każdy problem z oprogramowaniem, jak również z uszkodzeniem mechanicznym twojego laptopa.

logo LG

Jeżeli więc twój LG spadł z biurka lub został przypadkowo uderzony w trakcie podróży (w plecaku lub walizce) przynieś go do nas. Wymiana matrycy w laptopie dzięki naszemu dużemu magazynowi części może potrwać bardzo krótko! Pomożemy także wtedy, gdy niewłaściwe użytkowanie lub nieuwaga doprowadziły do uszkodzenia zawiasów lub obudowy. Jeżeli widzisz pęknięcie na plastiku, zawias nie działa lub otwiera się bardzo ciężko (tak, że czuć duży opór) nie masz na co czekać! Wymiana obudowy i zawiasów to jedyne wyjście! Laptop LG powinien jak najszybciej trafić do profesjonalnego serwisu, inaczej problem będzie się pogłębiał. Uszkodzeniu mogą również ulec inne elementy, np. matryca, a wtedy koszty usunięcia usterki będą znacznie wyższe!

Oddaj urządzenie do naprawy

Ratuj laptopa tanio i szybko, nie ma na co czekać!

Nasz serwis w Warszawie od ręki prowadzi darmową diagnostykę
i wycenia koszty naprawy. Po prostu zadzwoń:

tel. 22 6666 160

Pracujemy w tygodniu od poniedziałku do piątku, od 9.00 do 18.00. W soboty serwis jest czynny w godzinach. 10-14. W nagłych przypadkach można się z nami kontaktować o każdej porze dnia i nocy.

Pogotowie komputerowe czynne
pod telefonem 22 6666 160

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Znamy wszystkie modele laptopów LG – niektóre z nich regularnie bywają w naszym serwisie...
  • Mamy do dyspozycji precyzyjny sprzęt do naprawy zaawansowanej elektroniki, nie robimy napraw „metodami chałupniczymi”
  • Znamy się na tym co robimy i robimy to dobrze. Wiemy jak bardzo potrzebnym sprzętem jest obecnie komputer, dlatego nie oddajemy klientom niedoróbek, ale w pełni sprawny sprzęt. Nie boimy się dać gwarancji na nasze usługi.
  • Nie naliczamy ukrytych kosztów – diagnozujemy usterkę na miejscu, w momencie przyjęcia laptopa LG do serwisu i od razu możemy wycenić ile będzie kosztowała naprawa. Nasi klienci nie płacą za ściągnięcie obudowy, odpięcie kabelków...

Nie wymieniaj na nowy, ratuj laptopa w serwisie komputerowym RatujLaptopa.pl!
Warszawa, Górczewska 62/64
Tel. 22 6666 160

Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.