Uszkodzony laptop Lenovo?
Zastanawiasz się, gdzie jest najbliższy serwis laptopów Lenovo?
Przestań rwać włosy z głowy i przynieś go do naszego serwisu!

Wyceń naprawę online


U nas naprawisz go szybko i po atrakcyjnej cenie! Nasi fachowcy dokonają bezpłatnej wyceny i profesjonalnie naprawią to co konieczne - od uszkodzonego ekranu po odzyskanie danych. 

naprawa laptopów Lenovo

Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły

Lenovo Serwis Warszawa

Warszawa, ul. Górczewska 62/64
tel. 22 6666 160
Czynne:
pon.-pt. 9:00 - 18:00, sob. 10:00 - 14:00

Oddaj urządzenie do naprawy

Zlecając nam naprawę nie musisz czekać tygodniami na swój komputer. Serwis komputerowy Lenovo wykonujemy szybko i sprawnie, a na nasze usługi dajemy gwarancję. Naprawiamy awarie często pojawiające się we wszystkich modelach laptopów Lenovo, takie jak:

 • uszkodzona płyta główna
 • uszkodzone wtyczki, gniazda zasilania, gniazda taśm
 • połamana lub pęknięta obudowa,
 • urwane lub wyłamane zawiasy
 • problemy z uruchamianiem laptopów Lenovo spowodowane błędną konfiguracją sprzętu, niewłaściwymi sterownikami, przerwanymi aktualizacjami, błędami Windows
 • zalane komputery
 • komputery po przepięciach
 • uszkodzone, spalone zasilacze
 • błędy oprogramowania i aplikacji
 • awarie spowodowane wirusami, trojanami, działaniem programów szpiegujących,
 • uszkodzony dysk twardy (+ odzyskiwanie danych)
 • problemy z pamięcią (rozbudowa pamięci RAM na życzenie)

Oddając laptop w nasze ręce wiesz, że zajmą się nim profesjonaliści. Działamy na rynku od kilku lat, a naszą najlepszą wizytówką są klienci i ich naprawione komputery, które dzisiaj działają bez zarzutu.

Chcesz poznać nas bliżej? Zapraszamy!

uszkodzone-zawiasy-w-laptopie-Lenovo

Serwis laptopów Lenovo

Warszawa ul. Górczewska 62/64

Możesz również zadzwonić o każdej porze. Pogotowie komputerowe RatujLaptopa.pl pomaga w każdej sytuacji! Dojeżdżamy do domu klienta lub przysyłamy kuriera po sprzęt. Nie musisz ruszać się z domu – serwis komputerowy RatujLaptopa.pl sprawi, że laptop Lenovo, który nam powierzysz, szybko wróci do pełnej sprawności.

Zamów naprawę do domu / Zamów kuriera>>

Przekonaj się sam – zadzwoń do nas lub spotkajmy się w serwisie komputerowym RatujLaptopa.pl (Warszawa, Górczewska 62/64). Zapraszamy na bezpłatną diagnostykę - podamy szacowany koszt i czas naprawy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od sprawnego laptopa!

Lenovo serwis - kontakt tel. 22 6666 160

Zbita-matryca-w-laptopie-Lenovo

Seria Lenovo IdeaPad oraz Yoga

Zajmujemy się naprawą laptopów serii konsumenckiej marki Lenovo. Posiadamy duże zaplecze części zamiennych, dzięki czemu naprawa trwa krótko, a laptop sprawnie przechodzi przez cały proces serwisowy. Wysoka skuteczność napraw płyt głównych sprawia, że nie jest konieczna wymiana całego elementu, dzięki czemu naprawa jest bardziej opłacalna. Twój IdeaPad, Yoga lub inny laptop Lenovo nie działa poprawnie? Odwiedź nasz serwis - Warszawa, Górczewska 62/64!

Serwis-Lenovo-zbity-wyświetlacz

Seria Lenovo ThinkPad

Seria biznesowa marki Lenovo cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na wytrzymałość i niezawodność. Częste naprawy w laptopach tej serii to czyszczenie układu chłodzenia, wymiana past termoprzewodzących, naprawa płyty głównej czy usuwanie wirusów, które negatywnie wpływają na wydajność urządzenia. Nasz serwis laptopów często wykonuje także wymiany uszkodzonych matryc, klawiatur czy gniazd zasilania. Zalałeś swojego laptopa Lenovo ThinkPad lub inny? Naprawa laptopów po zalaniu to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatną wycenę naprawy!

Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.