Uszkodzony laptop Lenovo?
Zastanawiasz się gdzie jest najbliższy serwis laptopów Lenovo?
Przestań rwać włosy z głowy i przynieś go do serwisu RatujLaptopa.pl!
U nas naprawisz go szybko i po atrakcyjnej cenie!

Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły

tel. 22 6666 160
Warszawa, ul. Górczewska 62/64
Czynne: pon.-pt. 9-18, sob. 10-14

Zlecając nam naprawę nie musisz czekać tygodniami na swój komputer. Serwis komputerowy Lenovo wykonujemy szybko i sprawnie, a na nasze usługi dajemy gwarancję. Naprawiamy awarie często pojawiające się we wszystkich modelach laptopów Lenovo, takie jak:

Oddając laptop w nasze ręce wiesz, że zajmą się nim profesjonaliści. Działamy na rynku od kilku lat, a naszą najlepszą wizytówką są klienci i ich naprawione komputery, które dzisiaj działają bez zarzutu.

Chcesz poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Serwis laptopów Lenovo
Warszawa ul. Górczewska 62/64

Możesz również zadzwonić o każdej porze. Pogotowie komputerowe RatujLaptopa.pl pomaga w każdej sytuacji! Dojeżdżamy do domu klienta lub przysyłamy kuriera po sprzęt. Nie musisz ruszać się z domu – serwis komputerowy RatujLaptopa.pl zapewni, że laptop Lenovo, który nam powierzysz, szybko wróci do pełnej sprawności.

Zamów naprawę do domu / Zamów kuriera>>

Przekonaj się sam – zadzwoń do nas lub spotkajmy się w serwisie komputerowym RatujLaptopa.pl (Warszawa, ul. Górczewska 62/64). W kilka minut zrobimy bezpłatną diagnostykę, podamy koszt i czas naprawy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od sprawnego laptopa!

tel. 22 6666 160

Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.