Utrata bardzo ważnych danych z dysków twardych może mieć poważne konsekwencje. Na co dzień nie zwracamy uwagi na fakt, że wszystkie drogocenne dla nas rzeczy przechowujemy w jednym miejscu, którego uszkodzenie całkowicie pozbawi nas dostępu do zawartości. Nasze laboratorium odzyskiwania danych świadczy profesjonalne usługi, które pomogły już setkom klientów! RatujLaptopa to uznana marka nie tylko w Warszawie, lecz w całej Polsce, co sprawia, że jesteśmy najlepszym wyborem w zakresie odzyskiwania danych z dysków. Utraciłeś dostęp do ważnych danych, dokumentów, zdjęć lub innych plików? Nie czekaj, skontaktuj się z nami pod numerem +48 22 66 661 60 i przywróć ważne zdjęcia lub dokumenty!

Odzyskaj utracone dane!

Profesjonalne odzyskiwanie danych

Nasz serwis świadczy profesjonalne usługi odzyskiwania danych z dysków, nośników i systemów komputerowych na terenie Warszawy i nie tylko. Gdy z powodu uszkodzenia dysku laptop nie chce się włączyć, nasi fachowcy są w stanie przywrócić wiele ważnych plików. Jesteśmy specjalistami w zakresie odzyskiwania danych i możemy pochwalić się wysoką skutecznością. Jest to zasługa ogromnego doświadczenia naszych specjalistów, którzy posługują się najnowszymi technologiami, aby odzyskać dane z uszkodzonych dysków twardych, dysków przenośnych, kart pamięci czy telefonów komórkowych.

Wielu z nas zapomina o konieczności wykonywania kopii zapasowych ważnych plików, dlatego gdy pojawi się uszkodzenie mechaniczne sprzętu, wiele serwisów spisuje dane na straty. Nasz serwis to ekspert w dziedzinie odzyskiwania danych, dlatego na życzenie klienta możemy podjąć próbę ich przywrócenia.

 

Dlaczego warto postawić na RatujLaptopa?

ikona

Jasne zasady

Naprawę rozpoczynamy wyłącznie w momencie zaakceptowania wyceny przez klienta.

ikona

Duże doświadczenie

Nasz serwis działa od ponad 15 lat - w tym czasie zebraliśmy ogromne doświadczenie, które pozwala nam precyzyjnie namierzać i usuwać usterki.

ikona

Ekspresowe naprawy

Posiadamy wiele części dostępnych od ręki, dzięki czemu naprawa trwa bardzo krótko. W innych przypadkach ekspresowo sprowadzamy niezbędne części.

ikona

Gwarancja

Na każdą naprawę w naszym serwisie udzielamy nawet do 24 miesięcy gwarancji!

ikona

Bezpieczeństwo

Twoje prywatne dane traktujemy bardzo poważnie, dlatego ich bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

ikona

Pozytywne opinie

Z naszych usług skorzystały tysiące zadowolonych klientów, co potwierdzają liczne pozytywne opinie w Google.

Bezpieczeństwo danych

Jesteśmy profesjonalnym serwisem z ponad 15-letnim doświadczeniem, dlatego gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich danych zawartych na nośnikach. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i instytucji. Nasz zespół tworzony jest przez wykwalifikowanych specjalistów i zajmuje się odzyskiwaniem danych w przypadku ich skasowania w wyniku formatowania lub uszkodzeń logicznych. Odzyskujemy dane, które zostały utracone z powodu uszkodzeń mechanicznych kart pamięci, pendrive czy dysków SSD i HDD.

Odzyskiwanie danych z dysków (także usuniętych partycji FAT i macierzy RAID) odbywa się w naszym laboratorium w Warszawie i poprzedzone jest dokładną analizą uszkodzenia.

Usługi odzyskiwania danych

Odzyskanie danych w naszym laboratorium odbywa się poprzez zastosowanie nowoczesnych technik gwarantujących dużą skuteczność. Oferujemy odzyskiwanie zdjęć i dokumentów z dysków laptopów i komputerów stacjonarnych, a także dyski USB, pendrive czy kart pamięci. Uszkodzenia fizyczne czy utrata danych w wyniku pomyłki nie są już wyrokiem! Oferujemy bezpłatną analizę w przypadku późniejszej decyzji dot. skorzystania z usługi naszego serwisu laptopów. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś!