Szukasz sprawdzonego serwisu Huawei (Warszawa)?

Uszkodziłeś obudowę swojego laptopa lub wyrwałeś zawiasy?

Ekran pękł i nie wiesz jako go naprawić? Autoryzowany serwis odmówił naprawy lub przekracza ona wartość sprzętu?

Nie czekaj i przekaż laptopa do serwisu z ogromnym doświadczeniem w naprawie laptopów Huawei!

Wyceń naprawę online

Pomożemy Ci uruchomić twój komputer! Przynieś go do serwisu RatujLaptopa.pl w Warszawie lub wyślij nam kurierem. Wykonamy diagnostykę, wycenimy koszty przywrócenia go do pełnej sprawności i wymienimy co trzeba by działał jak nowy.

Zadzwoń do nas!

tel. 22 6666 160

Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Czynne: pon.-pt. 9-18, sob. 10-14

Zastanawiasz się czy nasz serwis komputerowy jest odpowiednim miejscem do naprawy twojego laptopa? Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do każdej naprawy. Działamy w takim samym standardzie jak autoryzowany serwis Huawei, zapewniając klientom oryginalne komponenty, szybki czas naprawy i dbając o ich komfort. U nas możesz załatwić naprawę nie wystając z fotela: dostarczasz komputer kurierem, my naprawiamy i odsyłamy go w ten sam sposób. Oferujemy również pogotowie komputerowe z usuwaniem awarii w domu klienta.

Oddaj urządzenie do naprawy

Co najczęściej psuje się w laptopach Huawei?

Chcesz wiedzieć czy twój laptop jest w dobrych rękach i czy naprawimy usterkę? Zobacz jakie naprawy najczęściej przeprowadzamy i zaufaj naszemu doświadczeniu:

  • Uszkodzona obudowa, wyrwane zawiasy - awaria, która przytrafia się często, gdy producent chce zmniejszyć wagę laptopa i decyduje się dać cieńszy plastik na obudowę. Niestety, nie jest on tak wytrzymały, jak powinien być i wystarczy uderzenie w laptop lub za mocne odgięcie klapy ekranu, by popękał. Naprawiamy uszkodzone zawiasy i sklejamy zepsutą obudowę (jeśli to możliwe).
  • Zalanie laptopa - bardzo częsta usterka w każdym rodzaju komputerów. Chwila nieuwagi kosztuje zazwyczaj dużo. Woda w laptopie to śmierć dla elektroniki, zwłaszcza wtedy, gdy komputer był włączony w chwili zalania. Rozbieramy laptop na części by dostać się do wnętrza, osuszamy je i konserwujemy komponenty, chroniąc je przed korozją. Wymieniamy to co uległo spaleniu i jest nie do naprawienia.
  • Rozbity ekran - jedna z częstych usterek w laptopach Huawei lecz nie tylko w nich. Matryca jest delikatna - wystarczy lekkie uderzenie w ekran, by pękła. Często jej awaria jest wynikiem uszkodzenia obudowy, gdy wraz z plastikiem pęka ramka ekranu, a naprężenia przenoszą się na cały ekran, powodując jego uszkodzenie. W serwisie laptopów RatujLaptopa wyjmujemy popękaną matrycę i wymieniamy ją na nową. Tę usługę możemy zrealizować nawet w jeden dzień (zadzwoń zapytać o szczegóły).
  • Czyszczenie laptopa - obowiązkowa konserwacja dla każdego laptopa Huawei po kilkunastu miesiącach użytkowania (zwłaszcza tych z mocną kartą graficzną i procesorem). Wnętrze laptopa wymaga stałej temperatury - zbyt gorące powietrze może uszkadzać komponenty, a nawet stopić obudowę. Dlatego o system chłodzenia trzeba dbać, a temu służy czyszczenie laptopa. Usuwamy zebrany w obudowie kurz i inne zanieczyszczenia, by zapewnić płynny przepływ powietrza potrzebnego do chłodzenia wnętrza.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zadzwoń do nas

tel. 22 6666 160

Oddaj urządzenie do naprawy

Oprócz powyższych napraw realizujemy również inne usługi. Wymieniamy uszkodzone komponenty takie jak np. karta graficzna, karta dźwiękowa czy płyta główna. Rozbudowujemy możliwości laptopów Huawei wymieniając pamięć, dokładając lub wymieniając dysk na SSD oraz optymalizując pracę komputera. Pomagamy przy problemach z instalacją i konfiguracją oprogramowania (np. błędnie zainstalowanymi aktualizacjami systemowymi Windows). Eliminujemy wirusy i odzyskujemy dane z dysku, a także naprawiamy uszkodzone gniazda zasilania i inne porty.

Chcesz naprawić laptopa Huawei szybko i skutecznie? Czekamy na ciebie!

RatujLaptopa

tel. 22 6666 160

Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Czynne: pon.-pt. 9-18, sob. 10-14