Naprawa laptopów Samsung

PC-DATA (ratujlaptopa.pl) przywróci twój komputer marki Samsung do pełnej sprawności. Nasz serwis stanowią doskonale przeszkoleni technicy, którzy potrafią rozwiązać każdy problem z laptopem marki Samsung. Pracujemy ze wszystkimi modelami, również tymi starszymi. Zadzwoń do nas jeżeli masz problem ze znalezieniem podzespołów do swojego Samsunga. Postaramy się pomóc!


tel. 696 146 717,  22 6666 160
Warszawa, ul. Górczewska 62/64


Dzięki dużemu doświadczeniu dokładnie wiemy na jakie usterki są podatne wybrane modele Samsung. Mamy również do dyspozycji w serwisie podzespoły, które najczęściej ulegają awariom. Nasi klienci mają więc pewność, że naprawa nie zajmie więcej niż to konieczne. Teraz, po wycofaniu się Samsunga z europejskiego rynku laptopów jest to szczególnie ważne.

Obsługujemy osoby fizyczne i firmy. Zapewniamy pełny serwis, od napraw usterek mechanicznych (upadek komputera, zalanie, niewłaściwe użytkowanie, wyłamanie zawiasów), aż po awarie spowodowane niewłaściwą pracą lub uszkodzeniem podzespołów (pamięci, płyty głównej, karty graficznej, dysku). Oferujemy także prace serwisowe zapewniające utrzymanie sprzętu w dobrej kondycji – aktualizowanie oprogramowania, instalowanie dodatkowych programów, zwiększanie wydajności, rozbudowę i upgrade sprzętu (np. dokładanie pamięci, wymianę dysku itp.).

Bez względu na to który model laptopa Samsung masz, jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować usterkę i naprawić ją. Skorzystaj z naszych usług jeśli ważny jest dla ciebie czas i jakość wykonania. Na przeprowadzone naprawy dajemy gwarancję – masz 100% pewności. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i przekonaj się, że oddanie laptopa do serwisu nie musi być przykrym przeżyciem.


RatujLaptopa.pl
PC-DATA - Serwis laptopów Samsung

Warszawa, ul. Górczewska 62/64
Tel. 22 6666 160


Pogotowie komputerowe

czynne całą dobę

zadzwoń: 696 146 717


Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.


KLIKNIJ
ABY SPRAWDZIĆ DOJAZDNumer telefonu

22 666 61 60 - 24h

Górczewska 62/64
01-401 Warszawa

pon.-pt.  9 - 18
sob.      10 - 14
biuro@ratujlaptopa.pl

ZLEĆ NAPRAWĘ