Twój laptop marki Samsung nagle przestał działać? A może popsuta klawiatura utrudnia Ci pisanie?

Przynieś lub wyślij go naszego serwisu - z nami szybko naprawisz te i wiele innych usterek! Oferujemy bezpłatną wstępną wycenę online i możliwość odbioru sprzętu przez kuriera.

Postaw na nasz serwis komputerowy i wiele lat doświadczenia!

Wyceń naprawę online

RatujLaptopa.pl przywróci twój komputer marki Samsung do pełnej sprawności. Nasz serwis stanowią doskonale przeszkoleni technicy, którzy potrafią rozwiązać każdy problem z laptopem marki Samsung. Pracujemy ze wszystkimi modelami, również tymi starszymi. Zadzwoń do nas jeżeli masz problem ze znalezieniem podzespołów do swojego Samsunga. Postaramy się pomóc!

tel. 22 6666 160
Warszawa, ul. Górczewska 62/64

laptop Samsung

Dzięki dużemu doświadczeniu dokładnie wiemy na jakie usterki są podatne wybrane modele Samsung. Mamy również do dyspozycji w serwisie podzespoły, które najczęściej ulegają awariom. Nasi klienci mają więc pewność, że naprawa nie zajmie więcej niż to konieczne. Teraz, po wycofaniu się Samsunga z europejskiego rynku laptopów jest to szczególnie ważne.

Oddaj urządzenie do naprawy

Obsługujemy osoby fizyczne i firmy. Zapewniamy pełny serwis, od napraw usterek mechanicznych (upadek komputera, zalanie laptopa, niewłaściwe użytkowanie, wyłamanie zawiasów), aż po awarie spowodowane niewłaściwą pracą lub uszkodzeniem podzespołów (pamięci, płyty głównej, wymiana karty graficznej czy wymiana dysku). Oferujemy także prace serwisowe zapewniające utrzymanie sprzętu w dobrej kondycji – aktualizowanie i naprawa oprogramowania, instalowanie dodatkowych programów, zwiększanie wydajności, rozbudowę i upgrade sprzętu (np. dokładanie pamięci, wymianę dysku itp.).

Bez względu na to który model laptopa Samsung masz, jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować usterkę i naprawić ją. Skorzystaj z naszych usług jeśli ważny jest dla ciebie czas i jakość wykonania. Na przeprowadzone naprawy dajemy gwarancję – masz 100% pewności. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i przekonaj się, że oddanie laptopa do serwisu nie musi być przykrym przeżyciem.

spuchnięta-bateria-samsung-laptop

RatujLaptopa.pl
Serwis laptopów Samsung

Warszawa, ul. Górczewska 62/64
Tel. 22 6666 160

Pogotowie komputerowe
czynne całą dobę
zadzwoń: 22 6666 160

Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.