Masz problem z komputerem? Potrzebujesz szybko naprawy, a sam się na tym nie znasz? Szukasz serwisu, który szanuje czas i sprzęt klienta?

Dzięki nam uzyskasz potrzebną pomoc!

Co więcej, zapewniamy porady i wycenę, zarówno przez telefon i e-mail, jak i na miejscu, w naszym sklepie stacjonarnym. 24h, 7 dni w tygodniu! Wiele osób może polecić usługi, jakie oferuje nasz serwis, gdyż dbamy o stan komputera naszych klientów.

Charakteryzuje nas profesjonalizm, doświadczenie, dogodne godziny pracy i dobry dojazd.

Już dzisiaj zadzwoń na numer 22 666 61 60 lub odwiedź nasz serwis komputerowy w Warszawie!

Oddaj sprzęt do naprawy

Naprawa komputerów Warszawa - dlaczego my?

Nasz serwis komputerowy oferuje szeroką gamę usług w zakresie naprawy komputerów osobistych. Nasza firma działa na rynku od 15 lat i dzięki wieloletniemu doświadczeniu może pochwalić się skutecznością.

Nasze pogotowie komputerowe obsługuje zarówno laptopy osób prywatnych, jak i firm na terenie Warszawy i okolic.

Fachowa pomoc komputerowa

Mamy wykwalifikowany personel - w naszej firmie nie brakuje osób z wieloletnim doświadczeniem, profesjonalnie wykonujących swoją pracę i podchodzących właściwie do klienta. Wyposażeni jesteśmy też w nowoczesny sprzęt (w tym - lutownice BGA), dzięki czemu tym lepiej i szybciej zajmujemy się naprawą Twojego komputera.

Szeroka oferta

Profesjonalnie zajmujemy się nie tylko takimi usługami, jak odzyskiwanie danych, naprawa laptopów i sprzętu, lecz także oferujemy usługi informatyczne (jak sprawdzanie i instalacja programów dla poszczególnych systemów komputerowych, takich jak Windows, Apple i systemy innych firm). Niezależnie od rodzaju sprzętu komputerowego, firmy czy sieci, działamy sprawnie i szybko. Szanujemy czas i sprzęt klienta.

Atrakcyjne ceny

Zanieś do nas swój sprzęt komputerowy, a my przeprowadzimy diagnozę i powiemy Ci, co możemy zrobić i ile to będzie kosztować. Za diagnozę płacisz tylko w przypadku rezygnacji z usługi. Podczas naprawy Twojego laptopa w naszym serwisie, będziesz na bieżąco informowany o potencjalnych nowych kosztach, a my będziemy proponować Ci rozwiązania sytuacji.

Po wykonaniu usługi na pewno nie będzie na Ciebie czekać nieprzyjemna niespodzianka.

 

Etapy naprawy laptopa

ikona
1. Przekazanie laptopa do serwisu
Uzupełnij dane w formularzu Zleć naprawę i opisz dokładnie objawy usterki oraz okoliczności jej powstania. Wybierz sposób dostarczenia laptopa do serwisu (osobiście lub odbiór przez kuriera).
ikona
2. Diagnoza sprzętu i wycena naprawy
Po otrzymaniu przesyłki przystępujemy do diagnozy usterki, a następnie określamy koszt naprawy. Przed rozpoczęciem pracy kontaktujemy się z Tobą i przedstawiamy koszty. W momencie akceptacji wyceny przystępujemy do naprawy urządzenia.
ikona
3. Usunięcie usterek i testy laptopa
Nasi specjaliści naprawiają urządzenie przy pomocy zaawansowanego sprzętu - usuwają usterki przywracając do działania lub wymieniając uszkodzone elementy. Następnie sprawny laptop jest dokładnie testowany i przekazywany klientowi.

Serwis laptopów Warszawa - nasze usługi:

  • wymiana matrycy - usługa ta przebiega bardzo szybko, gdyż na miejscu mamy większość typowych matryc do laptopów i możemy przeprowadzić ich wymianę w przeciągu trzydziestu minut.
  • wymiana gniazd zasilania - gniazda zasilania często ulegają uszkodzeniom mechanicznym na skutek wyszarpywania kabla z gniazda, korozji powstałej przy zalaniu albo podczas upadku. Aby zapewnić komputerowi właściwe ładowanie, trzeba naprawić gniazdo
  • naprawa laptopa po zalaniu - naprawy laptopów po zalaniu wiążą się nie tylko z czyszczeniem sprzętu komputerowego z pozostałości po płynie, lecz także z ewentualną naprawą uszkodzonych korozją i przepięciami części laptopa, takich jak klawiatura czy płyta główna.
  • czyszczenie laptopów - regularna konserwacja komputera znacznie poprawia jego wydajność i zapobiega nagłym resetom i przegrzewaniu się sprzętu.
  • naprawa obudowy i zawiasów - uszkodzenia zawiasów i obudowy, nawet jeśli wydają się nieistotne, mogą w przyszłości prowadzić do dalszych, o wiele poważniejszych uszkodzeń laptopa. Dlatego nie warto zwlekać z naprawą.
  • naprawa oprogramowania - w tym: usuwanie wirusów komputerowych i spyware, wykrywanie niestabilnego oprogramowania, odzyskiwanie danych oraz instalacja programów i systemów
  • wymiana klawiatury - wymieniamy całe klawiatury, nie tylko pojedyncze przyciski.
  • wymiana dysku - niezależnie od tego, czy dysk jest uszkodzony czy tylko przestarzały, doradzimy Ci czy wymienić go na dysk HDD czy SSD.

Wykonujemy więc zarówno naprawy sprzętu zewnętrznego, jak i oferujemy pomoc w odzyskaniu danych, problemach z oprogramowaniem Windows i systemów innych firm.

Nasze pogotowie czynne jest całą dobę!

Nasz serwis komputerowy działa 24h, 7 dni w tygodniu - wystarczy skontaktować się z nami przez telefon lub e-mail (kontakt poniżej).

Twój serwis komputerowy znajduje się we właściwym miejscu

Przyjmujemy również stacjonarnie, na ulicy Górczewskiej 62/64, jeśli więc zamieszkujesz dzielnice Żoliborz, Bemowo, albo mieszkasz w pobliżu tych okolic, masz do nas szybki dojazd - również za sprawą metra, gdyż można się do nas dostać zarówno od stacji Metro Młynów, jak i Metro Księcia Janusza.

Dzięki temu, że jesteśmy dogodnie ulokowani w stolicy, można dojechać do nas z każdego miejsca Warszawy i okolic - obojętnie czy mieszkasz na terenie takich dzielnic jak Wola, Żoliborz, Bemowo czy Śródmieście, czy może w dalszych częściach Warszawy, jak Praga, Mokotów, Targówek, czy Ursynów. Możesz też skorzystać z jednego z naszych punktów odbioru (na Alei Solidarności 83/89 albo na ulicy Ceramicznej 12 w Markach) lub wysłać komputer kurierem.

Już teraz zadzwoń do nas i umów się na wizytę! Nasze pogotowie komputerowe czeka, aby pomóc rozwiązać Twoje problemy!

Czy wykonujecie naprawy od ręki? Na cito?

Tak, mamy tzw. usługę express. Laptopy w tym trybie naprawiane są poza kolejnością.

Czy uszkodzone matryce w laptopie można wymienić na miejscu?

Tak, większość matryc posiadamy na magazynie i wymieniam w przeciągu 1-2 godziny, matryce i panele nietypowe zamawiamy.

 

Dlaczego warto postawić na RatujLaptopa?

ikona

Jasne zasady

Naprawę rozpoczynamy wyłącznie w momencie zaakceptowania wyceny przez klienta.

ikona

Duże doświadczenie

Nasz serwis działa od ponad 15 lat - w tym czasie zebraliśmy ogromne doświadczenie, które pozwala nam precyzyjnie namierzać i usuwać usterki.

ikona

Ekspresowe naprawy

Posiadamy wiele części dostępnych od ręki, dzięki czemu naprawa trwa bardzo krótko. W innych przypadkach ekspresowo sprowadzamy niezbędne części.

ikona

Gwarancja

Na każdą naprawę w naszym serwisie udzielamy nawet do 24 miesięcy gwarancji!

ikona

Bezpieczeństwo

Twoje prywatne dane traktujemy bardzo poważnie, dlatego ich bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

ikona

Pozytywne opinie

Z naszych usług skorzystały tysiące zadowolonych klientów, co potwierdzają liczne pozytywne opinie w Google.

Pogotowie komputerowe Warszawa - kontakt

Zadzwoń do nas: 22 666 61 60

Napisz do nas e-mail: biuro@ratujlaptopa.pl

Albo wypełnij formularz na naszej stronie internetowej.

Przyjedź do nas:

ul. Górczewska 62/64

01-401 Warszawa

Zwykłe godziny przyjęcia serwisu:

Od poniedziałku do piątku - 9:00-18:00

W sobotę - 10:00-14:00