Pogotowie komputerowe Warszawa

Masz problem z komputerem? Potrzebujesz szybko naprawy, a sam się na tym nie znasz? Szukasz serwisu, który szanuje czas i sprzęt klienta?

Dzięki nam uzyskasz potrzebną pomoc!

Nasz serwis komputerowy oferuje szeroką gamę usług w zakresie naprawy komputerów osobistych. Nasza firma działa na rynku od wielu lat i może pochwalić się skutecznością oraz doświadczeniem. Działamy na terenie miasta stołecznego Warszawa i okolic, i nie ograniczamy się tylko do takich usług, jak naprawa laptopów i komputerów stacjonarnych, lecz także do wszelkiego rodzaju sprzętu komputerowego, jak obudowa komputerowa.

Co więcej, zapewniamy porady i wycenę, zarówno przez telefon i e-mail, jak i na miejscu, w naszym sklepie stacjonarnym. 24h, 7 dni w tygodniu! Wiele osób może polecić usługi, jakie oferuje nasz serwis, gdyż dbamy o stan komputera naszych klientów.

Charakteryzuje nas profesjonalizm, doświadczenie, dogodne godziny pracy i dobry dojazd.

Już dzisiaj zadzwoń na numer 22 666 61 60 lub odwiedź nasz serwis komputerowy w Warszawie!

Bezpłatna wycena online

Oddaj sprzęt do naprawy

 

Naprawa komputerów - dlaczego my?

Nasze pogotowie komputerowe zajmuje się naprawą laptopów i sprzętu komputerowego z terenów Warszawy od wielu lat. W naszej firmie nie brakuje doświadczonych osób profesjonalnie wykonujących swoją pracę i podchodzących właściwie do klienta. Wyposażeni jesteśmy też w nowoczesny sprzęt (w tym - lutownice BGA), dzięki czemu tym lepiej i szybciej zajmujemy się naprawą Twojego komputera.

Naprawa komputerów w naszym serwisie obejmuje też takie usługi, jak zalane laptopy. Nasze pogotowie komputerowe obsługuje zarówno klientów prywatnych, jak i firmy na terenie Warszawy i okolic.

Serwis komputerowy Warszawa

Profesjonalnie zajmujemy się nie tylko takimi usługami, jak odzyskiwanie danych, naprawa laptopów i sprzętu, lecz także usługi informatyczne (jak sprawdzanie i instalacja programów dla poszczególnych systemów komputerowych, takich jak Windows, Apple i systemy innych firm). Niezależnie od rodzaju sprzętu komputerowego, firmy czy sieci, działamy sprawnie i szybko. Szanujemy czas i sprzęt klienta.

Nasze usługi:

  • wymiana uszkodzonej matrycy
  • wymiana gniazd zasilania
  • osuszanie laptopów i komputerów stacjonarnych po zalaniu
  • czyszczenie laptopów i komputerów stacjonarnych
  • naprawa obudowy i zawiasów
  • naprawa oprogramowania dysków twardych
  • wymiany klawiatury
  • wykrywanie niestabilnego oprogramowania
  • odzyskiwanie danych
  • instalacja programów i systemów

Nasze usługi obejmują więc zarówno naprawę sprzętu zewnętrznego, jak i pomoc w odzyskaniu danych, problemy z oprogramowaniem Windows i systemów innych firm.

Nasze pogotowie czynne jest całą dobę!

Nasz serwis komputerowy działa 24h, 7 dni w tygodniu - wystarczy skontaktować się z nami przez telefon lub e-mail (kontakt poniżej).

Przyjmujemy również stacjonarnie, na ulicy Górczewskiej 62/64, jeśli więc zamieszkujesz dzielnice Żoliborz, Bemowo, albo mieszkasz w pobliżu tych okolic, masz do nas szybki dojazd - również za sprawą metra, gdyż można się do nas dostać zarówno od stacji Metro Młynów, jak i Metro Księcia Janusza. Dzięki temu, że jesteśmy dogodnie ulokowani w stolicy, można dojechać do nas z każdego miejsca Warszawy i okolic - obojętnie czy mieszkasz na terenie takich dzielnic jak Żoliborz, Bemowo czy Śródmieście, czy może w dalszych częściach Warszawy.

Już teraz zadzwoń do nas i umów się na wizytę! Nasze pogotowie komputerowe czeka, aby pomóc rozwiązać Twoje problemy!

Warszawa pogotowie komputerowe - kontakt

Zadzwoń do nas:

22 666 61 60

Napisz do nas e-mail:

Na adres: biuro@ratujlaptopa.pl

Albo wypełnij formularz na naszej stronie internetowej.

Przyjedź do nas:

ul. Górczewska 62/64

01-401 Warszawa

Zwykłe godziny przyjęcia serwisu:

Od poniedziałku do piątku - 9:00-18:00

W sobotę - 10:00-14:00