Twój Asus nie chce się włączyć?

Wylałeś na niego kawę, a może przypadkowo spadł ze stołu?

Nie panikuj!

Pomożemy go uruchomić i odzyskamy twoje cenne dane z dysku!

Po prostu przywieź swój komputer do nas lub wyślij go kurierem (jeżeli mieszkasz na terenie Warszawy wysyłkę masz gratis!)

 


Serwis laptopów i tabletów PC DATA

Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Zadzwoń do nas i powiedz co się stało.

To ułatwi nam diagnostykę i zidentyfikowanie usterki.

Tel. 696 146 717,  22 6666 160


 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, również w dni świąteczne i wolne od pracy. Wystarczy jeden telefon i bierzemy się do roboty. Naprawy u nas trwają krócej, ponieważ szybko diagnozujemy usterkę i usuwamy uszkodzone elementy. Jeżeli któryś z podzespołów nie nadaje się już do naprawy (a tak jest często przy zalaniu Asusa), wówczas wymieniamy go na nowy.

Przywrócimy twój komputer do życia również wtedy, gdy masz problem z Windowsem (przerwana aktualizacja, błędy programu) lub złapałeś wirusa. Zajmiemy się również wymianą uszkodzonych podzespołów (kart graficznych, płyt głównych, dysków, pamięci), a także gniazd zasilania i portów. Dysponujemy precyzyjnymi narzędziami, które zapewniają odpowiednią dokładność przy naprawach elektroniki.

Zlecając nam naprawę masz pewność, że twój laptop Asus wkrótce będzie znów działał. Nie czekaj, nie szukaj innych firm – u nas naprawisz Asusa szybko i tanio, bez rezygnowania z jakości i oryginalnych podzespołów. Zadzwoń!

 


Tel. 696 146 717,  22 6666 160

RatujLaptopa.pl

Serwis laptopów i tabletów PC-DATA

Warszawa, ul. Górczewska 62/64


Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.


KLIKNIJ
ABY SPRAWDZIĆ DOJAZDNumer telefonu

22 666 61 60 - 24h

Górczewska 62/64
01-401 Warszawa

pon.-pt.  9 - 18
sob.      10 - 14
biuro@ratujlaptopa.pl

ZLEĆ NAPRAWĘ