Twój Asus nie chce się włączyć? Wylałeś na niego kawę, a może przypadkowo spadł ze stołu?

Nie panikuj! Pomożemy go uruchomić i odzyskamy twoje cenne dane z uszkodzonego dysku!

Wyceń naprawę online

Po prostu przywieź swój komputer do nas lub wyślij go kurierem (jeżeli mieszkasz na terenie Warszawy, wysyłkę masz gratis!)

laptop Asus

Serwis laptopów ASUS Warszawa

ul. Górczewska 62/64, Warszawa

tel. 22 6666 160

ASUSTeK Computer Inc. to tajwańska firma, która zajmuje się produkcją elektroniki. Produkuje ona przede wszystkim: płyty główne, karty graficzne, laptopy, smartfony, tablety czy komputery stacjonarne. Nasz serwis zajmuje się pogwarancyjną naprawą komputerów firmy ASUS, które uległy awarii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie tych urządzeń, dlatego żadna usterka nie stanowi dla nas problemu.

Oddaj urządzenie do naprawy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, również w dni świąteczne i wolne od pracy. Wystarczy jeden telefon i bierzemy się do roboty. Naprawy u nas trwają krócej, ponieważ posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu szybko diagnozujemy usterkę i usuwamy uszkodzone elementy. Jeżeli któryś z podzespołów nie nadaje się już do naprawy (a tak jest często przy zalaniu Asusa), wówczas wymieniamy go na nowy. Nasza szeroka oferta obejmuje między innymi czyszczenie laptopa, odzyskiwanie danych czy naprawę obudowy i zawiasów. 

Interesuje Cię profesjonalny serwis ASUS Warszawa? Dobrze trafiłeś! Skorzystaj z darmowej wyceny i oddaj swoje urządzenie do naprawy, wypełniając prosty formularz zgłoszeniowy.


Naprawa laptopów ASUS w Warszawie

Serwis RatujLaptopa znajduje się w Warszawie na ul. Górczewskiej 62/64. Możesz nam przekazać komputer do naprawy bez konieczności wychodzenia z domu. Mieszkając w dowolnym miejscu w Warszawie, możesz liczyć na bezpłatną wizytę kuriera, który odbierze uszkodzony sprzęt, a także dostarczy go w pełni sprawnego pod Twoje drzwi!

Nasza oferta obejmuje wymianę lub naprawę wszystkich podzespołów laptopa ASUS. W przypadku uszkodzenia obudowy wymieniamy poszczególne elementy i wymieniamy uszkodzone zawiasy. W przypadku uszkodzenia płyty głównej używamy specjalistycznego sprzętu do diagnostyki, dzięki któremu błyskawicznie znajdujemy wadliwe układy i inne elementy, które wymieniamy i przywracamy urządzenie do pełnej sprawności. Możemy pochwalić się wysoką skutecznością napraw płyt głównych!

Bardzo często zdarza się, że przypadkowe uderzenie sprawia, że matryca w laptopie ulega uszkodzeniu i konieczna jest jej wymiana. Posiadamy dużą ilość części zamiennych do najpopularniejszych modeli laptopów ASUS, dzięki czemu naprawa będzie trwała krótko i laptop w mgnieniu oka wróci z serwisu. Przywrócimy twój komputer do życia również wtedy, gdy masz problem z Windowsem (przerwana aktualizacja, błędy programu) lub złapałeś wirusa. Zajmiemy się również wymianą uszkodzonych podzespołów (kart graficznych, dysków, pamięci), a także gniazd zasilania i portów. Dysponujemy precyzyjnymi narzędziami, które zapewniają odpowiednią dokładność przy naprawach elektroniki. Zapraszamy na bezpłatną wycenę naprawy laptopa!

serwis-zbita-matryca-w-laptopie-asus

Profesjonalny Serwis ASUS

Zlecając nam naprawę, masz pewność, że twój laptop ASUS wkrótce będzie znów działał. Nie czekaj, nie szukaj innych firm – u nas naprawisz Asusa szybko i tanio, bez rezygnowania z jakości i oryginalnych podzespołów. Zapraszamy na bezpłatną wycenę. Skontaktuj się z nami!

RatujLaptopa.pl

Serwis laptopów i tabletów

Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Tel. 22 6666 160

Naprawy laptopów

Podejmujemy się napraw, których nie podjęły się inne serwisy. Naprawa urządzeń, które na straty spisały inne serwisy to nasza specjalność. W naszej ofercie znajdziesz między innymi usługi, takie jak:

 • Naprawa płyty głównej (posiadamy sprzęt najwyższej klasy umożliwiający naprawę płyt głównych ASUS).
 • Wymiana gniazda zasilania.
 • Wymiana matrycy w laptopie (posiadamy w magazynie dużą ilość części do popularnych modeli ASUS).
 • Naprawa zalanego laptopa (usuwamy ślady po cieczy oraz usterki, a także zabezpieczamy płytę przed korozją).
 • Wymiana lub naprawa karty graficznej, karty muzycznej i innych podzespołów.
 • Wymiana baterii w laptopie ASUS.
 • Wymiana układu BGA (posiadamy profesjonalny sprzęt do lutowania układów BGA).
 • Naprawa obudowy i zawiasów lub ich wymiana na nowe.
 • Instalacja systemów operacyjnych, usuwanie wirusów i niepotrzebnych aplikacji.
 • Czyszczenie laptopa z kurzu i brudu.
 • Naprawa układu chłodzenia laptopa ASUS.
 • Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków.
 • Wymiana dysku na SSD.
 • Wymiana klawiatury (na miejscu posiadamy klawiatury do wielu modeli laptopów).

  serwis-asus-uszkodzone-zawiasy

Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.