Serwis laptopów IBM w Warszawie

RatujLaptopa.pl

W firmie PC-Data naprawiamy laptopy marki IBM szybko i skutecznie.

Typowe problemy z laptopami marki IBM:

  • Uruchamia się, ale nie bootuje: uszkodzony bios lub układ graficzny. Objawy: Diody zaczynają się świecić, ale komputer nie włącza się.
  • Przerywa rozruch: uszkodzony układ graficzny. Objawy: Jeżeli naciskasz przycisk zasilania i naciskasz równocześnie na centralną część klawiatury laptop się uruchamia.
  • Brak zasilania: uszkodzony układ zasilania, zwarcie lub uszkodzone gniazdo zasilania. Objawy: Nic nie pokazuje się po naciśnięciu przycisku zasilania.
  • Uszkodzone gniazdo zasilania: Zimne lutowania, uszkodzony jack. Objawy: Podczas odpowiedniego ustawienia wtyczki w gnieździe komputer się uruchamia.
  • System się zawiesza: Uszkodzony układ graficzny, uszkodzony kontroler dysku twardego, uszkodzony dysk twardy. Objawy: System zawiesza się podczas uruchamiania lub działa tylko określoną ilość czasu i się zawiesza.
  • Problemy graficzne: uszkodzony układ graficzny, taśma matrycy lub sama matryca. Objawy: Pionowe / Poziome linie, zakłócone kolory, migotanie, przerwy w rozruchu.
  • Problemy z przegrzewaniem: uszkodzony wentylator lub konieczna wymiana past termoprzewodzących. Objawy: Nieoczekiwane uruchomienia ponowne komputera


Jeżeli wystąpił u Ciebie któryś z wyżej wymienionych problemów nie zwlekaj i zadzwoń do nas.

 


Serwis IBM, Warszawa

tel. 22 6666 160
Warszawa, Górczewska 62/64


Pogotowie komputerowe - czynne całą dobę

tel. 696 146 717


Firma PC-DATA oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Apple i innych nazw, które widnieją na tej stronie.


KLIKNIJ
ABY SPRAWDZIĆ DOJAZDNumer telefonu

22 666 61 60 - 24h

Górczewska 62/64
01-401 Warszawa

pon.-pt.  9 - 18
sob.      10 - 14
biuro@ratujlaptopa.pl

ZLEĆ NAPRAWĘ