Najlepszy serwis laptopów Warszawa - Mokotów? RatujLaptopa na Górczewskiej 62/64!

Już od ponad 15 lat zajmujemy się naprawą sprzętu komputerowego wszystkich dostępnych na rynku marek. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu możemy nazywać się specjalistami w naprawie sprzętów elektronicznych, które obecnie znaleźć możemy w każdym domu. Nasz serwis komputerów świadczy usługi najwyższej jakości, a zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. Pogotowie komputerowe RatujLaptopa w Warszawie działa na terenie całej Warszawy, a dzięki naprawie wysyłkowej - na terenie całej Polski!

Naprawa komputerów, laptopów w Warszawie

Skorzystaj z naszych usług jeżeli zależy ci na szybkim i rzetelnym usunięciu usterki. Wykwalifikowani technicy naszego serwisu komputerowego błyskawicznie przywrócą twój laptop do życia! Zapewniamy profesjonalne wykonanie usługi. Nie trać czasu, szukając, gdzie jest najbliższa naprawa laptopów Warszawa Mokotów. Przynieś lub prześlij kurierem swój komputer do nas, a szybko będziesz go znów mieć na biurku - sprawny w 100%! Nasze pogotowie komputerowe udziela pomocy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu! Skorzystaj z bezpłatnej wyceny i oddaj urządzenie do naprawy - wypełnij prosty formularz, a my zrobimy resztę!

Bezpłatna wycena online

Oddaj sprzęt do naprawy

Mokotów serwis komputerowy 24H

Zajmujemy się wszystkimi typami usterek. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych napraw i cechuje nas wysoka skuteczność. Nasz serwis komputerów wykonuje naprawy, takie jak:

 • Naprawa płyty głównej - uszkodzenie układu zasilania, resetowanie się komputera itp.
 • Usunięcie usterek karty graficznej, muzycznej i innych komponentów.
 • Wymiana układu BGA (mamy specjalne narzędzia pozwalające na precyzyjne lutowanie).
 • Wymiana uszkodzonej matrycy w laptopie (posiadamy na miejscu najpopularniejsze matryce do laptopów).
 • Naprawa obudowy i zawiasów lub ich wymiana.
 • Wymiana gniazda zasilania w laptopie Warszawa Mokotów.
 • Naprawa zalanego laptopa (profesjonalne czyszczenie z zabezpieczeniem przed korozją).
 • Optymalizacja oprogramowania, aktualizacja programów, usuwanie wirusów i niepotrzebnych aplikacji.
 • Czyszczenie laptopa z kurzu i brudu, który zbiera się w nim w trakcie pracy.
 • Odzyskiwanie danych z dysków twardych.
 • Wymiana klawiatury lub baterii,
 • i wiele więcej!


Zapewniamy profesjonalną naprawę i serwis komputerów, laptopów marek HP, Sony, MSI, serwis Apple, Lenovo, Dell i wielu innych. Umożliwiamy dostarczenie komputera kurierem - pakujesz, wysyłasz i w umówionym terminie dostajesz go naprawionego. Nie musisz marnować czasu na szukanie, gdzie jest naprawa komputerów na terenie Warszawy Mokotów. Możesz wysłać laptop do nas - pogotowie komputerowe RatujLaptopa na Górczewskiej 62/64! Działamy szybko i skutecznie, abyś mógł cieszyć się w 100% sprawnym notebookiem!

Naprawy laptopów w Warszawie

Twój komputer nagle przestał działać? Nie reaguje, nie ładuje baterii lub system operacyjny nie uruchamia się, a Ty boisz się utraty danych z dysków? Odwiedź nasz serwis i oddaj laptopa w ręce profesjonalistów! Zapewniamy najwyższą jakość napraw sprzętu wszystkich marek.

Twój laptop został zalany wodą lub inną cieczą? Nie pozwól korozji siać spustoszenia wewnątrz obudowy! Odwiedź nasz serwis komputerowy jak najszybciej i postaw na usługi najwyższej jakości. Naprawy zalanych laptopów wykonujemy bardzo często i możemy pochwalić się wysoką skutecznością napraw, potwierdzoną licznymi opiniami naszych klientów.


Skorzystaj z profesjonalnej naprawy sprzętu i przyjdź do naszego serwisu komputerowego Warszawa - Górczewska 62/64!