Uszkodziłeś swój komputer, a koniecznie musisz go mieć sprawnego „na wczoraj”? Szukasz, gdzie jest najbliższy serwis laptopów Warszawa Ursus, by oddać go jak najszybciej w ręce specjalisty?


Nie szukaj w najbliższej okolicy! Profesjonalną naprawą laptopów zajmuje się serwis komputerowy na Górczewskiej 62/64. Zapewniamy błyskawiczną diagnostykę usterki, darmową wycenę naprawy komputera i szybką realizację. Co więcej, nie musisz dostarczyć nam swojego notebooka osobiście. Możesz go wysłać kurierem na nasz koszt, zgodnie z zasadami zawartymi w regulaminie usługi.


Serwis Apple, LenovoAcer i inne - naprawisz u nas każdą markę komputera. Nasi technicy mają wieloletnie doświadczenie w ratowaniu laptopów różnych firm. Zajmujemy się suszeniem notebooków, które zostały zalane oraz naprawą laptopów po uszkodzeniach mechanicznych (np. uderzeniu, upadku z wysokości, wyłamaniu zawiasów). Usuwamy awarie podzespołów i oprogramowania, wymieniamy komponenty i oferujemy profesjonalne czyszczenie komputera z nagromadzonego kurzu.


Nie tylko w serwisie komputerowym Warszawa Ursus możesz liczyć na szybką realizację usługi. My dodatkowo troszczymy się o czas klienta i jego komfort, umożliwiając dostarczenie notebooka do naprawy bez wstawania z fotela. Prowadzimy również pogotowie komputerowe Warszawa - jesteśmy pod telefonem w weekendy i dni wolne od pracy.


Skorzystaj z naszych usług! Naprawa laptopów Warszawa Ursus - dobry serwis znajdziesz na Górczewskiej 62/64. Czekamy na twoje zgłoszenie! Zadzwoń do nas lub przyjdź. Szybkość, profesjonalizm i dokładność to nasze motto.