Dla wszystkich szukających dobrego serwisu laptopów Warszawa Targówek mamy dobrą wiadomość! Już nie musicie ograniczać się do swojej dzielnicy. Serwis Ratuj Laptopa na Górczewskiej 62/64 umożliwia swoim klientom przesłanie kurierem komputera do naprawy. To proste: wystarczy zgłosić awarię na naszej stronie, wybrać opcję wysyłki, zapakować sprzęt i oddać go kurierowi. Kontaktujemy się od razu po wykonaniu wstępnej diagnostyki i wyceny.


Naprawa laptopa Warszawa Targówek? Tylko u nas, na Górczewskiej 62/64!


Specjalizujemy się w laptopach popularnych marek, m.in. Acer, LenovoMSI, Sony czy Samsung. Zrobisz u nas serwis Asus i Dell. Ale jeżeli masz komputer innego producenta również nie ma problemu - przynieś go do nas! Nasi technicy to osoby z wieloletnim doświadczeniem. Potrafią szybko zidentyfikować problem i znaleźć jego przyczynę.


Zapewniamy szybkie terminy naprawy laptopa. Znając najpopularniejsze usterki, mamy na miejscu części i podzespoły, które najczęściej ulegają awarii. Dostaniesz u nas m.in. matryce do laptopów Warszawa. Zapewniamy też profesjonalny sprzęt, niezbędny do precyzyjnego wykonywania napraw. Komputer w naszych rękach to gwarancja sprawności i bezproblemowego działania.


Wykonujemy wszystkie naprawy laptopów: od uszkodzeń mechanicznych, takich jak np. zalanie komputera czy pęknięta obudowa, aż po wymianę podzespołów i usuwanie wirusów. Realizujemy również zlecenia pogotowia komputerowego w Warszawie.


Serwis komputerowy Warszawa Targówek - nie szukaj już dłużej. Wykonaj naprawę notebooka u nas na Górczewskiej 62/64!