Naprawa laptopów Warszawa Wola

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz najlepszy serwis komputerowy Warszawa Wola? Taki, który szybko naprawi twojego laptopa i nie będzie cię to kosztowało majątku? Postaw na profesjonalistów w swojej okolicy! Ratuj laptopa w serwisie komputerowym z tradycjami i doświadczeniem!


Przecież możesz skorzystać z profesjonalnych usług naprawy laptopów na ul. Górczewskiej 62/64, bez konieczności wychodzenia z domu! Nasze pogotowie komputerowe działa przez 24h, 7 dni w tygodniu. Dla wygody naszych klientów mamy usługę odbioru sprzętu z wybranego miejsca w Warszawie lub wysyłki go kurierem. Zrób zgłoszenie awarii na naszej stronie, spakuj notebooka i zamów kuriera. Za kilka dni dostaniesz go z powrotem w pełni sprawnego. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 22 666 61 60 lub skorzystaj z wygodnego formularza poniżej:

Bezpłatna wycena online

Oddaj sprzęt do naprawy

Serwis komputerów wszystkich marek

Pogwarancyjna naprawa laptopów Warszawa Wola - Asus, HP, Acer, MSI? Serwis Lenovo? Nie przepłacaj w autoryzowanych miejscach naprawy laptopów. Skorzystaj z naszych usług - wykonujemy je tak samo dobrze, bo mamy profesjonalne narzędzia i praktykę w usuwaniu usterek laptopów wiodących producentów. Te komputery nie mają przed nami tajemnic!
Zajmujemy się naprawą wszelkiego rodzaju konsumenckich przenośnych komputerów i laptopów biznesowych na terenie Warszawy i nie tylko. Naprawa komputera trwa bardzo krótko, a po jej zakończeniu problem ze sprzętem znika bez śladu.

Naprawa laptopów Wola - serwis komputerowy

Realizujemy zlecenia na naprawę wszystkich rodzajów awarii, takich jak:

 • Uszkodzenia mechaniczne (np. w wyniku upadku laptopa).
 • Naprawy płyt głównych.
 • Wymiany gniazd zasilania (w przypadku problemów lub braku ładowania baterii).
 • Wymiany uszkodzonej matrycy w laptopie (na miejscu posiadamy wyświetlacze do najpopularniejszych komputerów).
 • Naprawy zalanych laptopów (profesjonalne czyszczenie, naprawa i zabezpieczenie antykorozyjne).
 • Wymiany układów BGA, karty graficznej, muzycznej i innych komponentów.
 • Wymiana dysku na SSD pamięci, upgrade komputerów.
 • Szybkie wymiany baterii w laptopie.
 • Instalacja oprogramowania, usuwanie wirusów i zbędnych programów.
 • Problemy z oprogramowaniem - naprawa systemów po nieudanej aktualizacji.
 • Konserwacja i czyszczenie komputera, naprawy chłodzenia (wymiany wentylatora).
 • Odzyskiwanie danych z uszkodzonych komputerów stacjonarnych i laptopów.

Twój komputer potrzebuje szybkiej naprawy? Odwiedź RatujLaptopa - serwis laptopów Wola, w którym naprawiamy urządzenia wszystkich popularnych marek. Jesteśmy dostępni przez cały czas pod numerem tel. 22 666 61 60. Zapraszamy do kontaktu!

Pogotowie komputerowe 7 dni w tygodniu

Jesteśmy dostępni pod telefonem przez 24 godziny na dobę. Naprawa komputerów w nagłych przypadkach na terenie Warszawy to nasza specjalizacja! Zadzwoń do nas na tel. 22 666 61 60 i zgłoś usterkę! Oferujemy dojazd do klientów lub odbiór sprzętu przez kuriera, a także dostarczenie go po zakończonej naprawie komputera.
Serwis komputerowy Warszawa Wola RatujLaptopa oferuje także usługi informatyczne dla firm, konserwację sprzętu komputerowego i wszystkie usługi związane z serwisowaniem i konserwacją wszelkiego rodzaju przenośnych komputerów i laptopów biznesowych. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem. Nasze usługi najwyższej jakości są objęte gwarancją, dzięki czemu masz pewność, że Twój sprzęt nie zepsuje się zaraz po wyjściu z serwisu sprzętu komputerowego.

Serwis laptopów Wola

Serwis komputerów Warszawa Wola - zawdzoń do nas i ratuj laptopa szybko i skutecznie!
RatujLaptopa - naprawa komputerów
ul. Górczewska 62/64
01-401 Warszawa
tel. 22 666 61 60