Gdy szukasz dobrego specjalisty od napraw komputerów w sercu Warszawy, zapraszamy na Górczewską 62/64. W serwisie RatujLaptopa.pl zajmiemy się twoim komputerem tak jak na to zasługuje.

Skorzystaj z pomocy specjalistów, którzy od lat zajmują się naprawą laptopów. W Ratuj Laptopa znamy się na wszystkich markach. Pracowaliśmy z notebookami znanych firm, robiliśmy m.in. serwis Dell, MSI, Sony oraz Acer. Jeżeli masz komputer innego producenta również nie ma problemu. Na bieżąco śledzimy rozwiązania technologiczne wykorzystywane w notebookach i wiemy jak poradzić sobie z awariami. Naprawa laptopów Warszawa Centrum - tylko u nas na Górczewskiej!

Osobom, które nie mają czasu by jechać przez całą Warszawę do serwisu komputerowego proponujemy wysyłkę sprzętu kurierem na nasz koszt (zobacz regulamin usługi). Po dostarczeniu uszkodzonego laptopa do naszego serwisu wykonujemy wycenę (również darmową) i przedstawiamy wyliczenie kosztów naprawy laptopa. Warszawa Centrum - mamy naprawdę dobre ceny!

Staramy się też by komputer jak najszybciej opuścił serwis i w 100% sprawny wrócił do swojego właściciela. Dzięki magazynowi najpopularniejszych części możemy znacznie skrócić czas naprawy. Mamy m.in. matryce do laptopów Warszawa oraz podzespoły które najczęściej ulegają awarii: karty graficzne, płyty główne, porty USB i gniazda zasilania. Dzięki temu nie czekamy na dowiezienie zamówienia z hurtowni. Od razu po zdiagnozowaniu usterki możemy się zabrać do naprawy laptopa.

Zapewniamy również usługi pogotowania komputerowego Warszawa Centrum.

Najszybszy serwis komputerowy Warszawa Centrum? Krótkie terminy napraw?

Zapraszamy na Górczewską 62/64!