Naprawa obudowy i zawiasów w laptopie Acer

Naprawa obudowy Acer oraz zawiasów

Naprawa obudowy Acer i zawiasów w krótkim terminie? To możliwe w serwisie RatujaLaptopa.pl w Warszawie! Zadzwoń do nas by dowiedzieć się więcej:

 tel. 22 6666 160

Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Czynne: pon.-pt. 9-18, sob. 10-14

Obudowa i zawiasy w komputerach Acer to delikatne elementy, które nie zawsze są traktowane z wystarczającą ostrożnością. Efektem uderzenia, upadnięcia laptopa lub kładzenia na nim ciężkich rzeczy są uszkodzenia mechaniczne plastiku. W zależności od rodzaju działającej siły obudowa pęka na rogach (gdy komputer upadnie na krawędź) lub na płaskich powierzchniach (gdy coś w nią uderzy). Zepsuta obudowa uniemożliwia korzystanie z notebooka, bo podzespoły przestają być chronione i są narażone na uszkodzenia. Naprawa obudowy Acer i wyłamanych zawiasów Acer jest konieczna, ale ciężko ją wykonać samodzielnie w domu, tak by nie uszkodzić komputera.

Popękana obudowa w twoim laptopie? Uszkodzony plastik z powodu wyłamania zawiasów? Przynieś do nas swój komputer! Naprawa obudowy Acer oraz zawiasów Acer w Warszawie tylko w serwisie RatujLaptopa.pl.

tel. 22 6666 160

Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Czynne: pon.-pt. 9-18, sob. 10-14

Zajmujemy się również naprawą wyłamanych zawiasów w komputerach Acer. Jeżeli odgiąłeś za mocno do tyłu klapę laptopa i wyrwałeś ją z zawiasów, również pomożemy ci naprawić tę usterkę. Kleimy także same zawiasy, wymieniamy ekran oraz ramkę ekranu jeżeli i one ucierpią w wyniku awarii. Jeżeli szukasz serwisu komputerowego, który szybko zajmie się wymianą obudowy i zawiasów to zadzwoń do nas!

RatujLaptopa.pl

tel. 22 6666 160

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Mamy doświadczenie w usuwaniu awarii w laptopach różnych marek. Naprawa obudowy Acer i klejenie zawiasów Acer wykonywane w naszym serwisie jest skuteczne i pozwala w dalszym ciągu komfortowo korzystać z komputera.
  • Cenimy twój komfort i wygodę, dlatego umożliwiamy ci zamówienie usługi bez wstawania z fotela. Wyślij do nas laptopa kurierem, a telefonicznie ustalimy wszystkie szczegóły i prześlemy naprawiony komputer na twój adres.
  • Realizujemy zlecenia tak szybko jak to możliwe. Jeżeli zadzwonisz do nas wcześniej i podasz dane swojego laptopa, wówczas przygotujemy wszystkie niezbędne części i elementy, żeby naprawa potrwała jeszcze krócej. Zadzwoń do nas!
  • Naprawa obudowy Acer i klejenie zawiasów Acer to nie wszystko! Wykonamy dla ciebie również inne usługi dla laptopów Acer. Wymieniamy uszkodzone komponenty wewnętrzne (m.in. płytę główną, kartę graficzną, muzyczną, karty sieciowe), naprawiamy gniazda zasilania i porty, a także suszymy i konserwujemy laptopa po zalaniu. Zajmiemy się także rozwiązywaniem problemów związanych z awariami systemu - naprawą wadliwe zainstalowanych poprawek, aktualizacji, konfliktami między programami, awariami Windows. Wyczyścimy twój laptop z wirusów i kurzu, który zbiera się w jego wnętrzu.

Skorzystaj naszej oferty! Naprawa obudowy Acer i zawiasów - tylko u nas!

Twój laptop Acer zakurzył się, a Ty nie wiesz jak go wyczyścić? Oddaj go do naszego serwisu - po zdjęciu obudowy usuniemy kurz i wszelkiego rodzaju zabrudzenia przy użyciu sprężonego powietrza. To zapewnia lepszą pracę układu chłodzenia komputera, a sprężone powietrze nie stanowi zagrożenia dla delikatnego wnętrza sprzętu. Zapraszamy - czyszczenie laptopów Acer to nasza specjalność!

RatujLaptopa.pl

tel. 22 6666 160

Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Czynne: pon.-pt. 9-18, sob. 10-14

 

 

Wyceń naprawę online Oddaj urządzenie do naprawy

Napisz do nas

Szukaj wg. Modelu:  


ID MARKA MODEL SPECYFIKACJA CENA
354 Acer Aspire 1200 Series tel.
355 Acer Aspire 1200 Series tel.
356 Acer Aspire 1300 Series tel.
357 Acer Aspire 1300 Series 1300XC tel.
358 Acer Aspire 1300 Series 1302X tel.
359 Acer Aspire 1300 Series 1310 tel.
360 Acer Aspire 1310 Series tel.
361 Acer Aspire 1350 Series tel.
362 Acer Aspire 1350 Series tel.
363 Acer Aspire 1350 Series 1350ZP1 tel.

Za daleko? Nie masz czasu przyjechać? Zamów odbiór laptopa! Obsługujemy Całą Warszawę

 

Adres Serwisu:

ul. Górczewska 62/64
01-401 Warszawa
biuro@ratujlaptopa.pl

  Metro Młynów
  Metro Księcia Janusza
facebook  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Google
  Bezpłatny parking dla klientów

Godziny otwarcia:

Pon - Pt  09:00 - 18:00
Sobota  10:00 - 14:00
Niedziela  zamkniętePOMOC 24/7

Naprawa laptopów Warszawa

Masz laptopa innej marki, mało popularnej w Polsce?
Nie możesz znaleźć serwisu, który przyjmie go do naprawy?
Nie musisz dłużej szukać! My go naprawimy!

Sprawdź najlepszy serwis komputerowy Warszawa i pogotowie komputerowe RatujLaptopa!

Skontaktuj się z nami
Oceń:
Zadzwoń 24H Bezpłatna wycena

Napisz do Serwisu RatujLaptopa

Dzień dobry, jak możemy Ci pomóc?

Czatuj w Messengerze