Naprawa Obudowy i Zawiasów - Acer | Serwis RatujLaptopa.pl

Naprawa obudowy i zawiasów w laptopie Acer

Naprawa obudowy oraz zawiasów w laptopie Acer

Obudowa i zawiasy w komputerach Acer to delikatne elementy, które nie zawsze są traktowane z wystarczającą ostrożnością. Efektem uderzenia, upadku laptopa lub kładzenia na nim ciężkich rzeczy są uszkodzenia mechaniczne plastiku. W zależności od rodzaju działającej siły, obudowa pęka na rogach (gdy komputer upadnie na krawędź) lub na płaskich powierzchniach (gdy coś w nią uderzy). Zepsuta obudowa uniemożliwia bezpieczne korzystanie z notebooka, bo podzespoły przestają być chronione i są narażone na uszkodzenia. Naprawa obudowy Acer i wyłamanych zawiasów Acer jest konieczna, ale ciężko ją wykonać samodzielnie w domu tak, aby nie uszkodzić komputera. Potrzebna jest Ci naprawa obudowy Acer i zawiasów w krótkim terminie? To możliwe w serwisie RatujaLaptopa.pl w Warszawie!

Popękana obudowa w twoim laptopie, czy też uszkodzony plastik z powodu wyłamania zawiasów to dla nas bułka z masłem. Naprawimy Twojego laptopa i przywrócimy mu dawny blask.

Przynieś do nas swój komputer! Naprawa obudowy Acer oraz zawiasów Acer w Warszawie - tylko w serwisie RatujLaptopa.pl.

Wyceń naprawę online

Wyłamane zawiasy Acer - skuteczna naprawa w zasięgu ręki

Zajmujemy się również naprawą wyłamanych zawiasów w komputerach Acer. Jeżeli odgiąłeś za mocno do tyłu klapę laptopa i wyrwałeś ją z zawiasów, również pomożemy Ci naprawić tę usterkę. Kleimy także same zawiasy, wymieniamy ekran oraz ramkę ekranu jeżeli i one ucierpią w wyniku awarii. Jeżeli szukasz serwisu komputerowego, który szybko zajmie się wymianą obudowy i zawiasów to skontaktuj się z nami!

W jaki sposób przebiega naprawa obudowy i zawiasów Acer?

ikona
1. Dostarczenie urządzenia do serwisu
Prosimy o dokładne wypełnienie formularza zgłoszeniowego, w którym opiszesz, jakie problemy występują w Twoim laptopie oraz w jakich okolicznościach one się pojawiły. Następnie wybierz preferowany sposób przekazania laptopa do naszego serwisu – osobiście lub za pomocą usługi kurierskiej.
ikona
2. Analiza problemu i kalkulacja naprawy
Gdy otrzymamy Twoje urządzenie, rozpoczniemy proces analizy wykrytej usterki, aby móc dokładnie określić przewidywane koszty naprawy. Skontaktujemy się z Tobą, aby przedyskutować szczegóły wyceny. Z Twoją zgodą na przedstawioną wycenę, przystąpimy do pracy.
ikona
3. Wykonanie naprawy i kontrola funkcjonalności
Nasi wykwalifikowani technicy, wykorzystując nowoczesne narzędzia, przystępują do usunięcia zdiagnozowanych usterek, naprawiając lub wymieniając niezbędne komponenty. Po zakończeniu naprawy, przeprowadzamy szczegółowe testy, aby upewnić się, że laptop działa prawidłowo, zanim zostanie on oddany do rąk właściciela.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy nasz serwis laptopów (Warszawa) jest najlepszym wyborem do naprawy obudowy lub zawiasów w Twoim laptopie, chcielibyśmy przedstawić Ci kilka przekonujących argumentów. Zapraszamy do zapoznania się z zaletami RatujLaptopa, które zostały opracowane z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości usług i pełnej satysfakcji Klientów.

ikona

Przejrzystość naprawy

Nasze działania inicjujemy dopiero po otrzymaniu Twojej zgody na dokładnie przedstawioną wycenę. Taka procedura gwarantuje pełną przejrzystość naszych działań i pozwala Ci na dokładne zaplanowanie wydatków związanych z naprawą, eliminując wszelkie niespodzianki.

ikona

Bogactwo doświadczenia

Przez ponad 15 lat obecności na rynku serwisu laptopów zdobyliśmy bogate doświadczenie, które umożliwia nam skuteczne rozpoznawanie i eliminowanie szerokiej gamy usterek. Ta wieloletnia praktyka sprawia, że jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie diagnozować problemy, co jest kluczem do efektywnej naprawy Twojego sprzętu.

ikona

Usługi realizowane w ekspresowym tempie

Posiadamy w magazynie obszerną gamę części zamiennych, co umożliwia nam realizację większości napraw w bardzo krótkim czasie. W przypadku konieczności zamówienia specjalnych części, nasz serwis działa z niebywałą prędkością, aby zminimalizować czas oczekiwania na naprawę i jak najszybciej przywrócić sprawność Twojego urządzenia.

ikona

Rozszerzona ochrona gwarancyjna

Zapewniamy nie tylko wysoką jakość usług, ale także dodatkowe bezpieczeństwo w postaci rozszerzonej gwarancji, która może obejmować nawet 24 miesiące. Taka polityka jest wyrazem naszego zaufania do standardów pracy oraz pewności, że naprawa zostanie wykonana prawidłowo i na długo rozwiąże problem z Twoim urządzeniem.

ikona

Priorytetowa ochrona informacji Klientów

W dzisiejszym świecie ochrona danych osobowych jest bardziej istotna niż kiedykolwiek. W naszym serwisie traktujemy to zagadnienie z najwyższą powagą, stosując najnowocześniejsze metody zabezpieczeń, aby Twoje informacje były bezpieczne od momentu przekazania urządzenia do momentu jego odbioru.

ikona

Uznanie Klientów jako miernik sukcesu

Naszym największym osiągnięciem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne pozytywne opinie w Google. Każda z tych recenzji jest dla nas dowodem na to, że nasza ciężka praca i zaangażowanie w dostarczanie usług najwyższej jakości są doceniane przez użytkowników, którzy nam zaufali.

Naprawa obudowy Acer i klejenie zawiasów Acer to nie wszystko! Wykonamy dla Ciebie również inne usługi dla laptopów Acer. Wymieniamy uszkodzone komponenty wewnętrzne (m.in. płytę główną, kartę graficzną, muzyczną, karty sieciowe), naprawiamy gniazda zasilania i porty, a także suszymy i konserwujemy laptopa po zalaniu. Zajmiemy się także rozwiązywaniem problemów związanych z awariami systemu - naprawą wadliwe zainstalowanych poprawek, aktualizacji, konfliktami między programami, awariami Windows. Wyczyścimy twój laptop z wirusów i kurzu, który zbiera się w jego wnętrzu.

Skorzystaj naszej oferty! Jeśli naprawa obudowy Acer i zawiasów, to tylko u nas!

Twój laptop Acer zakurzył się, a Ty nie wiesz jak go wyczyścić? Oddaj go do naszego serwisu - po zdjęciu obudowy usuniemy kurz i wszelkiego rodzaju zabrudzenia przy użyciu sprężonego powietrza. To zapewnia lepszą pracę układu chłodzenia komputera, a sprężone powietrze nie stanowi zagrożenia dla delikatnego wnętrza sprzętu. Zapraszamy - naprawa laptopów Acer to nasza specjalność!

Wyceń naprawę online Oddaj urządzenie do naprawy

Napisz do nas

Szukaj wg. Modelu:  


ID MARKA MODEL SPECYFIKACJA CENA
354 Acer Aspire 1200 Series tel.
355 Acer Aspire 1200 Series tel.
356 Acer Aspire 1300 Series tel.
357 Acer Aspire 1300 Series 1300XC tel.
358 Acer Aspire 1300 Series 1302X tel.
359 Acer Aspire 1300 Series 1310 tel.
360 Acer Aspire 1310 Series tel.
361 Acer Aspire 1350 Series tel.
362 Acer Aspire 1350 Series tel.
363 Acer Aspire 1350 Series 1350ZP1 tel.

Za daleko? Nie masz czasu przyjechać? Zamów odbiór laptopa! Obsługujemy Całą Warszawę

 

Adres Serwisu:

ul. Górczewska 62/64
01-401 Warszawa
biuro@ratujlaptopa.pl

  Metro Młynów
  Metro Księcia Janusza
facebook  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Google
  Bezpłatny parking dla klientów

Godziny otwarcia:

Pon - Pt  09:00 - 18:00
Sobota  10:00 - 14:00
Niedziela  zamkniętePOMOC 24/7

Naprawa laptopów Warszawa

Masz laptopa innej marki, mało popularnej w Polsce?
Nie możesz znaleźć serwisu, który przyjmie go do naprawy?
Nie musisz dłużej szukać! My go naprawimy!

Sprawdź najlepszy serwis komputerowy Warszawa i pogotowie komputerowe RatujLaptopa!

Skontaktuj się z nami
Oceń:
Zadzwoń 24H Bezpłatna wycena

Napisz do Serwisu RatujLaptopa

Dzień dobry, jak możemy Ci pomóc?

Czatuj w Messengerze