Naprawa Obudowy i Zawiasów Samsung | Serwis RatujLaptopa.pl

Naprawa obudowy i zawiasów w laptopie Samsung

Naprawa zawiasów Samsung, naprawa obudowy Samsung

Specjaliści z RatujLaptopa.pl pomogą Ci w sytuacji, gdy uszkodzisz obudowę lub wyłamiesz zawiasy w laptopie Samsung. To wcale nie są takie rzadkie przypadki! Wielu producentów rezygnuje z mocnych komponentów, zmniejszając wagę laptopów, dlatego warstwa plastiku czy metalu, który chroni Twój komputer jest znacznie cieńsza. O wiele łatwiej ją uszkodzić, złamać, wygiąć. Czasami jest to efekt nieuwagi (laptop zsuwa się z kolan lub biurka), a czasami sytuacja losowa (np. ktoś postawi coś na torbie z notebookiem). Tobie również może się to zdarzyć, dlatego gdy potrzebna jest naprawa zawiasów Samsung lub obudowy, to zapraszamy do nas! Naprawa zawiasów i obudowy laptopa Samsung to dla nas bułka z masłem! Używamy oryginalnych części - a jeśli te nie są dostępne, lub Klient chce skorzystać z zamienników - używamy najwyższej klasy zamienniki. Szybko przywrócimy Twojego laptopa do działania. Zapraszamy!

Wyceń naprawę online

Wymiana obudowy Samsung - etapy realizacji usługi

ikona
1. Dostarczenie laptopa do naszego serwisu
Prosimy o zgłoszenie naprawy za pomocą naszego formularza online. Dokładnie opisz usterkę oraz okoliczności jej wystąpienia. Możesz wybrać sposób, w jaki dostarczysz laptopa do naszego centrum - osobiście lub korzystając z usługi kurierskiej.
ikona
2. Diagnostyka usterki i wycena
Po otrzymaniu Twojego laptopa niezwłocznie rozpoczniemy diagnostykę, aby określić przyczynę problemu. Po zdiagnozowaniu usterki przedstawimy Ci szczegółową wycenę naprawy. Zaczniemy naprawę dopiero po otrzymaniu Twojej zgody na przedstawiony kosztorys.
ikona
3. Naprawa i testowanie
Nasz zespół specjalistów, wykorzystując najnowsze technologie, przystąpi do naprawy Twojego laptopa. Naprawimy lub wymienimy uszkodzone komponenty. Po zakończeniu napraw przeprowadzimy kompleksowe testy funkcjonalne, aby upewnić się, że urządzenie działa poprawnie przed jego zwrotem.

Naprawa zawiasów Samsung i obudowy Samsung w naszym serwisie pozwala na dalsze użytkowanie laptopa. Uszkodzona obudowa nie chroni wystarczająco delikatnych podzespołów laptopa, a wyłamany zawias uniemożliwia otwieranie i zamykanie pokrywy matrycy. Często drobne, zlekceważone pęknięcie prowadzi do poważniejszych konsekwencji - wystarczy, że zacznie się powiększać i dojdzie np. do matrycy lub mocowania podzespołów znajdujących się we wnętrzu komputera. Mogą one wówczas ulec uszkodzeniu, a koszt naprawy laptopa będzie o wiele wyższy. Dlatego warto zareagować szybko i skorzystać z naszej oferty. Naprawa zawiasów Samsung i naprawa obudowy Samsung w naszym serwisie z pewnością wyjdzie taniej!

Oferujemy szybką i profesjonalną diagnostykę wraz z wyceną naprawy zawiasów Samsung. Zapewniamy krótkie terminy realizacji i sprawne usunięcie usterki. Realizujemy również inne naprawy laptopów tej marki, m.in. czyszczenie komputera z kurzu, suszenie laptopa po zalaniu oraz wymianę elektroniki i komponentów.

Dlaczego warto nas wybrać?

ikona

Proste zasady współpracy

Rozpoczynamy naprawę tylko po uzyskaniu Twojej zgody na dokładnie opracowany kosztorys.

ikona

Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w branży, podczas których zdobyliśmy wartościową wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam skutecznie radzić sobie z problemami technicznymi, z jakimi borykają się nasi Klienci.

ikona

Krótkie terminy oczekiwania na naprawę

Dzięki dostępowi do szerokiego asortymentu części zamiennych jesteśmy w stanie szybko realizować większość napraw. W przypadku, gdy nie mamy na stanie potrzebnych komponentów, niezwłocznie je zamawiamy od naszych sprawdzonych dostawców.

ikona

Gwarantowana jakość

Oferujemy gwarancję na nasze usługi, która może trwać do 24 miesięcy, zapewniając naszym Klientom dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

ikona

Najwyższe standardy ochrony danych

Priorytetem dla nas jest ochrona Twoich danych osobowych, dlatego stosujemy zaawansowane metody zabezpieczeń, aby chronić przekazane nam informacje.

ikona

Satysfakcja Klientów

Jesteśmy dumni z licznych pozytywnych opinii od zadowolonych Klientów, które odzwierciedlają nasze zaangażowanie w każde zlecenie.

Wyceń naprawę online Oddaj urządzenie do naprawy

Napisz do nas

Szukaj wg. Modelu:  


ID MARKA MODEL SPECYFIKACJA CENA
60741 Samsung 1 Series NP-N110-KA02PL tel.
60742 Samsung 1 Series NP-N120-KA01PL tel.
60743 Samsung 1 Series NP-N130-KA01PL tel.
60744 Samsung 1 Series NP-N140-KA01PL tel.
60745 Samsung 1 Series NP-N145-JP02PL tel.
60746 Samsung 1 Series NP-N150-HAP1PL tel.
60747 Samsung 1 Series NP-N150-JA02ES tel.
60748 Samsung 1 Series NP-N150-JA03ES tel.
60749 Samsung 1 Series NP-N150-JA04ES tel.
60750 Samsung 1 Series NP-N150-JP01ES tel.

Za daleko? Nie masz czasu przyjechać? Zamów odbiór laptopa! Obsługujemy Całą Warszawę

 

Adres Serwisu:

ul. Górczewska 62/64
01-401 Warszawa
biuro@ratujlaptopa.pl

  Metro Młynów
  Metro Księcia Janusza
facebook  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Google
  Bezpłatny parking dla klientów

Godziny otwarcia:

Pon - Pt  09:00 - 18:00
Sobota  10:00 - 14:00
Niedziela  zamkniętePOMOC 24/7

Naprawa laptopów Warszawa

Masz laptopa innej marki, mało popularnej w Polsce?
Nie możesz znaleźć serwisu, który przyjmie go do naprawy?
Nie musisz dłużej szukać! My go naprawimy!

Sprawdź najlepszy serwis komputerowy Warszawa i pogotowie komputerowe RatujLaptopa!

Skontaktuj się z nami
Oceń:
Zadzwoń 24H Bezpłatna wycena

Napisz do Serwisu RatujLaptopa

Dzień dobry, jak możemy Ci pomóc?

Czatuj w Messengerze