Naprawa Obudowy i Zawiasów - Lenovo | Serwis RatujLaptopa.pl

Naprawa obudowy i zawiasów w laptopie Lenovo

Wymiana obudowy, naprawa zawiasów w laptopach Lenovo

Naprawa zawiasów i obudowy laptopów Lenovo stanowi jedną z kluczowych usług oferowanych przez nasz serwis komputerowy RatujLaptopa.pl. Jeśli Twój sprzęt marki Lenovo wymaga profesjonalnej interwencji w zakresie wymiany lub naprawy uszkodzonych zawiasów, które utrudniają prawidłowe otwieranie i zamykanie laptopa, lub potrzebuje wymiany obudowy, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdej naprawy, wykorzystując przy tym najnowsze technologie oraz oryginalne części zamienne, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Rozumiemy, jak ważny jest dla Ciebie laptop i jak duże znaczenie ma jego sprawność dla codziennej pracy czy rozrywki, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby naprawa przebiegła szybko i sprawnie.

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem laptopów, jeżeli szukasz rzetelnych i profesjonalnych specjalistów, którzy skutecznie rozwiążą problem z Twoim laptopem Lenovo. Oferujemy nie tylko naprawę zawiasów i obudowy, ale również szeroki zakres innych usług serwisowych, dzięki czemu Twój sprzęt może zostać kompleksowo zdiagnozowany i naprawiony, niezależnie od rodzaju i skali uszkodzeń. Skontaktuj się z nami i wymień uszkodzone zawiasy lub obudowę!

 

Wyceń naprawę online

Naprawa zawiasów Lenovo

Pracujemy dla ciebie przez 6 dni w tygodniu. Przyjmujemy laptopy Lenovo do naprawy bez względu na rodzaj awarii. Oferujemy naprawę obudowy i zawiasów po uszkodzeniach mechanicznych, a także wymianę elektroniki w razie zalania lub awarii. Zapewniamy naszym klientom szybkie terminy realizacji zlecenia oraz komfortowe dostarczenie komputera do naszego serwisu (możliwość wysłania kurierem). Jeżeli naprawa zawiasów Lenovo oraz naprawa obudowy Lenovo jest niezbędna w Twoim laptopie - skontaktuj się z nami!

Naprawa obudowy i zawiasów Lenovo - etapy realizacji usługi

ikona
1. Dostarczenie laptopa do serwisu
Prosimy o dokładne wypełnienie formularza zgłoszenia serwisowego, gdzie należy szczegółowo opisać, co złego dzieje się z laptopem. Następnie wybierz preferowany sposób dostarczenia laptopa do naszego serwisu – możesz to zrobić osobiście lub skorzystać z opcji wysyłki kurierskiej.
ikona
2. Ocena stanu technicznego i kosztorys naprawy
Gdy Twoje urządzenie dotrze do nas, rozpoczynamy proces oceny technicznej, aby zlokalizować źródło problemu. Po dokonaniu wstępnej diagnozy, skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić szacunkowe koszty naprawy. Po uzyskaniu Twojej zgody, rozpoczynamy proces naprawy.
ikona
3. Wykonanie naprawy i przeprowadzenie kontroli jakości
Nasi wykwalifikowani technicy dokonują naprawy Twojego laptopa, skupiając się na usunięciu wszelkich usterek i wymianie lub naprawie uszkodzonych komponentów. Po zakończeniu naprawy, urządzenie poddawane jest rygorystycznym testom, aby upewnić się, że wszystkie funkcje działają prawidłowo, zanim laptop zostanie zwrócony do Ciebie.

Naprawa obudowy Lenovo

Nasi eksperci zajmą się uszkodzonymi elementami obudowy twojego komputera. Niektóre z modeli Lenovo mają cieńszy plastik, przez co łatwiej je przypadkowo połamać. W naszym serwisie mieliśmy już komputery, które spadły z wysokości lub zostały przypadkowo uderzone innym przedmiotem. Kleiliśmy również zawiasy połamane w wyniku wyłamania pokrywy matrycy laptopa, jak również popękane w wyniku zatarcia się.

W naszym magazynie części zamiennych mamy duży wybór elementów praktycznie każdej obudowy laptopa Lenovo, przez co nasze usługi możemy wykonywać w ekspresowym tempie. Ramka matrycy, czy też obudowa dolna - te części najczęściej są przedmiotem uszkodzenia obudowy w laptopie Lenovo, dlatego stale utrzymujemy optymalne zapasy części zamiennych. Jeśli Twojemu laptopowi potrzebna jest wymiana zawiasów albo obudowy, to nie wahaj się i już teraz zleć wycenę naprawy. Usługi świadczone przez RatujLaptopa są na najwyższym poziomie, przez co gwarantujemy, że będziesz zadowolony z wykonanej pracy!

Naprawa zawiasów Lenovo oraz naprawa obudowy Lenovo w naszym serwisie przywraca je do pełnej funkcjonalności i pozwala swobodnie korzystać z notebooka. Zadzwoń do nas i zapytaj o terminy!

Naprawa obudowy i zawiasów Lenovo - dlaczego warto nas wybrać?

ikona

Pełna przejrzystość współpracy

Nasza polityka opiera się na jasnych i przejrzystych zasadach - nie rozpoczynamy żadnych działań naprawczych bez Twojej pełnej zgody na przedstawiony kosztorys. Chcemy, abyś miał pełną świadomość wszystkich planowanych prac oraz ich kosztów, co gwarantuje brak nieprzyjemnych niespodzianek.

ikona

Bogate doświadczenie w branży

Działając jako serwis laptopów przez ponad 15 lat, zgromadziliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam na skuteczne diagnozowanie i rozwiązywanie nawet najbardziej złożonych problemów technicznych. Nasza wiedza i umiejętności są Twoją gwarancją jakości

ikona

Szybka realizacja usług

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest dla Ciebie szybka i sprawnie przeprowadzona naprawa. Dzięki szerokiej gamie dostępnych części zamiennych, wiele napraw jesteśmy w stanie zrealizować niemal od ręki. W sytuacjach, gdy potrzebne są specjalne komponenty, nasza sprawna logistyka umożliwia ich ekspresowe sprowadzenie.

ikona

Niezawodna gwarancja na usługi

Na każdą usługę udzielamy gwarancji aż do 24 miesięcy. Jest to dowód naszego zaangażowania w dostarczanie usług najwyższej jakości oraz pewność dla Ciebie, że w przypadku jakichkolwiek problemów, możesz liczyć na nasze wsparcie.

ikona

Ochrona Twoich danych to dla nas priorytet

Przykładamy szczególną uwagę do ochrony danych osobowych naszych Klientów. Stosujemy zaawansowane metody zabezpieczeń, aby Twoje informacje były bezpieczne w każdym momencie współpracy.

ikona

Potwierdzona wysoka jakość usług

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najlepszą rekomendacją. Liczne pozytywne opinie w Google są świadectwem wysokiej jakości naszych usług i profesjonalizmu. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i przekonaj się sam, jak wiele możemy Ci zaoferować.

U nas uzyskasz profesjonalną naprawę

Działamy jak autoryzowany serwis Lenovo, dokładnie diagnozując problem, wyceniając koszty naprawy i realizując ją. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, jak również tańszymi odpowiednikami, które równie dobrze sprawdzają się w przypadku niektórych napraw. Zapewniamy wyczyszczenie i przesmarowanie zawiasów, by działały płynnie, a także wymianę popękanej obudowy na nową. Jeżeli konieczne będzie sklejenie zawiasu lub naprawa innych podzespołów również ją wykonamy! Zapraszamy do nas!

Wyceń naprawę online Oddaj urządzenie do naprawy

Napisz do nas

Szukaj wg. Modelu:  


ID MARKA MODEL SPECYFIKACJA CENA
52097 Lenovo G480 Series G480 21843JU tel.
52098 Lenovo G480 Series G480 21843LU tel.
52099 Lenovo G480 Series G480 21843NU tel.
52100 Lenovo G480 Series G480 21843PU tel.
52101 Lenovo G480 Series G480 26882AU tel.
52102 Lenovo G480 Series G480 26882LU tel.
52103 Lenovo G480 Series G480 59-330105 tel.
52104 Lenovo G485 Series tel.
52105 Lenovo G485 Series G485 59-339561 tel.
52106 Lenovo G485 Series G485 59-339562 tel.

Za daleko? Nie masz czasu przyjechać? Zamów odbiór laptopa! Obsługujemy Całą Warszawę

 

Adres Serwisu:

ul. Górczewska 62/64
01-401 Warszawa
biuro@ratujlaptopa.pl

  Metro Młynów
  Metro Księcia Janusza
facebook  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Google
  Bezpłatny parking dla klientów

Godziny otwarcia:

Pon - Pt  09:00 - 18:00
Sobota  10:00 - 14:00
Niedziela  zamkniętePOMOC 24/7

Naprawa laptopów Warszawa

Masz laptopa innej marki, mało popularnej w Polsce?
Nie możesz znaleźć serwisu, który przyjmie go do naprawy?
Nie musisz dłużej szukać! My go naprawimy!

Sprawdź najlepszy serwis komputerowy Warszawa i pogotowie komputerowe RatujLaptopa!

Skontaktuj się z nami
Oceń:
Zadzwoń 24H Bezpłatna wycena

Napisz do Serwisu RatujLaptopa

Dzień dobry, jak możemy Ci pomóc?

Czatuj w Messengerze