Naprawa obudowy i zawiasów - MSI | Serwis RatujLaptopa.pl

Naprawa obudowy i zawiasów w laptopie MSI

Naprawa zawiasów oraz wymiana obudowy w laptopie MSI

Czy Twój laptop MSI wymaga naprawy zawiasów lub potrzebuje nowej obudowy? Czy marzysz o tym, aby Twój laptop nie tylko świecił nowością z zewnątrz, ale również działał bez zarzutu, mimo wcześniejszych uszkodzeń fizycznych? Postaw na profesjonalizm i doświadczenie serwisu RatujLaptopa, który gwarantuje szybką i skuteczną realizację napraw, przywracając Twojemu sprzętowi dawny blask i funkcjonalność.

W RatujLaptopa rozumiemy, jak ważne jest, aby Twój laptop dobrze działał i pięknie wyglądał. Nasz zespół specjalistów posiada niezbędną wiedzę i umiejętności, by skutecznie poradzić sobie z różnorodnymi uszkodzeniami zewnętrznymi, takimi jak uszkodzone zawiasy (MSI) czy pęknięta obudowa laptopa MSI. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości części zamiennych i nowoczesnych technologii naprawczych, jesteśmy w stanie szybko przywrócić Twoje urządzenie do stanu idealnego, zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym.

Nie pozwól, aby uszkodzenia mechaniczne ograniczały komfort Twojej pracy czy rozrywki. Zaufaj serwisowi RatujLaptopa i ciesz się laptopem MSI, który nie tylko znów będzie wyglądał jak nowy, ale również będzie działał bez najmniejszych problemów. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej o naszych usługach, które przywrócą pełną funkcjonalność i estetyczny wygląd Twojego sprzętu.

 

Wyceń naprawę online

Etapy naprawy laptopa

ikona
1. Dostarczenie laptopa do serwisu
Prosimy o wypełnienie formularza naprawy, w którym dokładnie opiszesz, jakie objawy usterki zaobserwowałeś oraz w jakich okolicznościach do niej doszło. Następnie wybierz preferowaną metodę przekazania urządzenia do naszego serwisu - możesz dostarczyć go osobiście lub skorzystać z dostawy kurierem.
ikona
2. Ocena stanu technicznego i kalkulacja kosztów naprawy
Gdy Twoje urządzenie dotrze do nas, przystąpimy do szczegółowej oceny problemu i przygotujemy wycenę naprawy. Następnie skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić szczegóły wyceny. Z chwilą, gdy wyrazisz zgodę na przeprowadzenie naprawy, rozpoczniemy naprawę.
ikona
3. Naprawa i kontrola jakości wykonanych działań
Nasz zespół wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i sprzęt do diagnozowania i naprawiania usterek, co pozwala na skuteczne przywrócenie funkcjonalności Twojego laptopa lub wymianę zepsutych części. Po zakończeniu naprawy, każde urządzenie jest dokładnie testowane, by upewnić się, że wszystko działa prawidłowo, zanim zostanie zwrócone właścicielowi.

Naprawa obudowy oraz zawiasów MSI

Dlaczego szybka naprawa zawiasów jest taka ważna?

Zawiasy są narażone na duże obciążenia - klapa ekranu jest kilkukrotnie odchylana i zamykana w trakcie dnia. Podobnie jak w innych ruchomych elementach, również w nich zbierają się zanieczyszczenia, m.in. kurz, który gromadzi się na biurku, czasami również np. okruszki, gdy użytkownik jada przy komputerze. Wpływają one na kulturę pracy zawiasów, powodując zacieranie się ruchomych elementów. Coraz większy opór przy otwieraniu laptopa to znak, że ilość zgromadzonych w nich zanieczyszczeń powoduje niewłaściwą pracę. Może to doprowadzić do pęknięcia zawiasu, a także elementów znajdujących się w jego okolicy - obudowy, podzespołów (np. płyty głównej) oraz ramki ekranu i samej matrycy. Dlatego naprawa zawiasów MSI lub ich czyszczenie muszą być wykonane jak najszybciej!

Serwis RatujLaptopa w Warszawie umożliwia odbiór laptopa przez kuriera bez żadnych dodatkowych opłat!

Wymiana zawiasów MSI

Zajmujemy się wyłamanymi, pękniętymi lub zatartymi zawiasami od pokrywy matrycy laptopa. Oferujemy czyszczenie ruchomych elementów, dzięki czemu będą sprawniej pracowały. Jeżeli zawias jest fizycznie uszkodzony, zapewniamy klejenie lub wymianę na nowy.

Wymiana obudowy MSI

Świadczymy usługi wymiany lub naprawy uszkodzonych obudów w komputerach tej firmy. Kleimy pęknięcia, które można w ten sposób powstrzymać, a także wymieniamy całą obudowę, gdy nie jest to możliwe

Naprawa zawiasów i obudowy MSI - dlaczego warto nas wybrać?

ikona

Transparentność i jasność procedur

W naszym serwisie stawiamy na pełną przejrzystość - każdy proces naprawy rozpoczynamy wyłącznie po uzyskaniu wyraźnej zgody Klienta na dokonaną przez nas wycenę. Dzięki temu masz pełną pewność co do zakresu i kosztów przewidywanych działań naprawczych. Nigdy nie rozpoczynamy pracy bez Twojego potwierdzenia, zapewniając tym samym kontrolę nad każdym etapem naprawy Twojego urządzenia.

ikona

Wiedza i doświadczenie gromadzone przez lata

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zgromadzenie nieocenionej wiedzy i umiejętności w diagnozowaniu oraz rozwiązywaniu szerokiego spektrum problemów technicznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie, precyzyjnie identyfikując i skutecznie eliminując usterki, z którymi Twoje urządzenie może się zmagać.

ikona

Naprawy realizowane z niezwykłą szybkością

Posiadamy bogaty magazyn części zamiennych, co pozwala nam na natychmiastowe przystąpienie do większości napraw. W sytuacjach, gdy konieczne jest zamówienie specjalnych komponentów, nasza sprawna logistyka gwarantuje szybkie sprowadzenie potrzebnych części, minimalizując czas oczekiwania na naprawę.

ikona

Ochrona gwarancyjna zapewniająca spokój ducha

W naszym serwisie każda wykonana naprawa jest objęta gwarancją trwającą do 24 miesięcy. Jest to wyraz naszego zaufania do jakości świadczonych usług oraz naszego zaangażowania w zapewnienie satysfakcji Klientów. Ta solidna gwarancja stanowi dodatkowe zabezpieczenie i pewność, że Twoje urządzenie zostało naprawione z należytą dokładnością i starannością.

ikona

Priorytetowa ochrona Twoich danych

W naszym serwisie przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa Twoich danych, stosując zaawansowane procedury i technologie zabezpieczające, aby Twoje dane były bezpieczne przez cały czas trwania procesu naprawy laptopa. Masz pewność, że wszystkie informacje przekazane naszemu serwisowi są chronione z najwyższą starannością.

ikona

Pozytywne recenzje świadczące o naszej jakości

Nasze usługi cieszą się uznaniem wśród szerokiego grona zadowolonych Klientów, co potwierdzają liczne pochlebne opinie zamieszczone w Google. Każda pozytywna recenzja jest dla nas dowodem na skuteczność naszych działań oraz motywacją do dalszego rozwoju i ciągłego podnoszenia jakości świadczonych usług, aby zawsze spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Naprawa innych usterek spowodowanych uszkodzonymi zawiasami lub obudową

Pęknięcie plastiku często pociąga za sobą inne awarie - w wyniku naprężeń uszkodzeniu mogą ulec gniazda, porty, matryca i komponenty zewnętrzne. Naprawiamy również tego typu uszkodzenia, wymieniając podzespoły na nowe. Już teraz skontaktuj się z nami i zamów usługę naprawy obudowy lub zawiasów w Twoim laptopie MSI.

Zapraszamy do nas:

tel. 22 6666 160

Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Czynne: pon - pt w godzinach 9-18, sob: 10-14

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu. Możesz też dostarczyć i odebrać swój sprzęt kurierem.

Wyceń naprawę online Oddaj urządzenie do naprawy

Napisz do nas

Szukaj wg. Modelu:  


ID MARKA MODEL SPECYFIKACJA CENA
56112 MSI CX2720 tel.
56113 MSI CX2724 tel.
56114 MSI CX2724H tel.
56115 MSI CX2735 tel.
56116 MSI CX410 tel.
56117 MSI CX420 tel.
56118 MSI CX420MX tel.
56119 MSI CX500 tel.
56120 MSI CX500DX tel.
56121 MSI CX600 tel.

Za daleko? Nie masz czasu przyjechać? Zamów odbiór laptopa! Obsługujemy Całą Warszawę

 

Adres Serwisu:

ul. Górczewska 62/64
01-401 Warszawa
biuro@ratujlaptopa.pl

  Metro Młynów
  Metro Księcia Janusza
facebook  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Google
  Bezpłatny parking dla klientów

Godziny otwarcia:

Pon - Pt  09:00 - 18:00
Sobota  10:00 - 14:00
Niedziela  zamkniętePOMOC 24/7

Naprawa laptopów Warszawa

Masz laptopa innej marki, mało popularnej w Polsce?
Nie możesz znaleźć serwisu, który przyjmie go do naprawy?
Nie musisz dłużej szukać! My go naprawimy!

Sprawdź najlepszy serwis komputerowy Warszawa i pogotowie komputerowe RatujLaptopa!

Skontaktuj się z nami
Oceń:
Zadzwoń 24H Bezpłatna wycena

Napisz do Serwisu RatujLaptopa

Dzień dobry, jak możemy Ci pomóc?

Czatuj w Messengerze