Wymiana matrycy w laptopie HP

Wymiana matrycy HP

Wymiana matrycy HP wymaga dokładności i precyzji w montażu nowego ekranu. Zaleca się, by wykonywać ją w serwisie komputerowym, gdzie technicy zrobią to profesjonalnie i bezbłędnie. W naszym serwisie dobierzemy i zamontujemy odpowiedni ekran do Twojego laptopa HP i dokonamy wymiany samej matrycy - bez wymiany pokrywy laptopa. Korzystając z usług profesjonalnego serwisu RatujLaptopa.pl skutecznie przywrócisz swój laptop do stanu sprzed awarii. Wymieniamy matryce laptopów nawet w ciągu 24 godzin od zlecenia naprawy. Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Wyceń naprawę online

Jeśli zadzwonisz wcześniej i podasz model laptopa, będziemy czekali z matrycą na Ciebie. Wymienimy ją od ręki, w pół godziny!

Zajmujemy się komputerami z różnymi uszkodzeniami powierzchni matrycy lub inną awarią. Trafiają do nas laptopy HP, które źle wyświetlają obraz (np. w formie poziomego pasa na środku) lub przekłamują kolory (cały ekran jest jednej barwy, np. zielony). Wiele z nich się w ogóle nie włącza - ekran pozostaje czarny, mimo że słychać pracę dysku i wentylatora. Niejednokrotnie spotykamy również brak obrazu, podczas gdy laptop ewidentnie działa. W każdym z tych przypadków wykonujemy dokładną diagnostykę, by upewnić się, że problem jest powodowany przez matrycę, a nie np. kartę graficzną, czy też nie jest to problem z płytą główną. Wymieniamy każde rodzaje matryc w laptopach HP: matowe, błyszczące i wykonane w różnych technologiach. Po naszej naprawie Twój notebook powróci do pełnej sprawności i będziesz mógł z powrotem korzystać z komputera bez uciążliwości wynikających z uszkodzenia matrycy. Nie czekaj, zleć nam naprawę już dziś!

Etapy wymiany matrycy w laptopie HP

wymiana matrycy w laptopie hp
1. Dostarczenie laptopa do naprawy
Prosimy o wypełnienie formularza zamówienie naprawy i szczegółowe opisanie problemu oraz okoliczności, w których doszło do awarii. Na tym etapie niezbędne jest dostarczenie laptopa HP do naprawy. Można to zrobić osobiście lub za pomocą kuriera.
ikona
2. Ocena stanu technicznego i kosztorys naprawy
Po odebraniu Twojego laptopa przystępujemy do analizy problemu, aby następnie dostarczyć Ci szczegółowe informacje ile kosztuje wymiana matrycy w Twoim laptopie. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły oraz uzyskać zgodę na rozpoczęcie prac serwisowych.
ikona
3. Naprawa i kontrola jakości laptopa
Nasi eksperci korzystają z nowoczesnego wyposażenia, aby skutecznie zlikwidować problemy, naprawiając lub wymieniając uszkodzone części. Po zakończeniu naprawy, laptop jest dokładnie testowany, aby upewnić się, że działa poprawnie, zanim zostanie zwrócony do Klienta.

Naprawiamy wszystkie rodzaje uszkodzeń matrycy

Zachęcamy do skorzystania z usługi wymiany matrycy HP w naszym serwisie komputerowym Ratuj Laptopa (Warszawa - Marki). Umożliwiamy dostawę i odbiór notebooka kurierem, dzięki czemu można zaoszczędzić czas i komfortowo skorzystać z naszej oferty, nie ruszając się nawet z fotela. Naprawiamy wszystkie rodzaje uszkodzeń matrycy w laptopie i nie boimy się wyzwań.

Wymiana matrycy HP - dlaczego warto wybrać RatujLaptopa?

ikona

Transparentność usługi

Prace nad naprawą urządzenia podejmujemy wyłącznie po otrzymaniu zgody Klienta na przedstawioną wycenę.

ikona

Bogate doświadczenie

Działamy w branży od ponad dekady, zdobywając przez ten czas cenne doświadczenie, które umożliwia nam skuteczne wykrywanie i eliminowanie awarii.

ikona

Szybkość napraw

Dzięki bogatemu magazynowi części zamiennych, większość napraw wykonujemy błyskawicznie. W przypadku potrzeby zamówienia elementów, robimy to niezwłocznie.

ikona

Ochrona gwarancyjna

Oferujemy długą gwarancję na wykonane przez nas naprawy, sięgającą aż do 24 miesięcy.

ikona

Ochrona danych to nasz priorytet

Ochrona Twoich prywatnych informacji jest dla nas kluczowa, dlatego zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa danych.

ikona

Setki pozytywnych opinii

Nasze usługi cieszą się uznaniem wśród wielu zadowolonych Klientów, co odzwierciedlają liczne pozytywne recenzje w Google.

Montujemy oryginalne matryce z 12-miesięczną gwarancją producenta

Serwis laptopów Ratuj Laptopa w Warszawie oferuje usługę wymiany matrycy HP w wyjątkowo krótkim czasie. Jesteśmy w stanie naprawić rozbity ekran już w 24 godziny, co pozwala odebrać sprawny komputer już na następny dzień roboczy od zlecenia naprawy. Montowane przez nas matryce mają gwarancję producenta, zapewniając użytkownikowi spokój oraz możliwość dochodzenia swoich praw w razie awarii. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Wyceń naprawę online Oddaj urządzenie do naprawy

Napisz do nas

Szukaj wg. Modelu:  


ID MARKA MODEL SPECYFIKACJA CENA
30097 HP 313070-007 tel.
30098 HP 313070-010 tel.
30099 HP 313070-011 tel.
30100 HP 313070-012 tel.
30101 HP 313070-012 tel.
30102 HP 313070-014 tel.
30103 HP 313070-016 tel.
30104 HP 313071-001 tel.
30105 HP 313071-008 tel.
30106 HP 315385-004 tel.

Za daleko? Nie masz czasu przyjechać? Zamów odbiór laptopa! Obsługujemy Całą Warszawę

 

Adres Serwisu:

ul. Górczewska 62/64
01-401 Warszawa
biuro@ratujlaptopa.pl

  Metro Młynów
  Metro Księcia Janusza
facebook  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Google
  Bezpłatny parking dla klientów

Godziny otwarcia:

Pon - Pt  09:00 - 18:00
Sobota  10:00 - 14:00
Niedziela  zamkniętePOMOC 24/7

Naprawa laptopów Warszawa

Masz laptopa innej marki, mało popularnej w Polsce?
Nie możesz znaleźć serwisu, który przyjmie go do naprawy?
Nie musisz dłużej szukać! My go naprawimy!

Sprawdź najlepszy serwis komputerowy Warszawa i pogotowie komputerowe RatujLaptopa!

Skontaktuj się z nami
Oceń:
Zadzwoń 24H Bezpłatna wycena

Napisz do Serwisu RatujLaptopa

Dzień dobry, jak możemy Ci pomóc?

Czatuj w Messengerze