Wymiana matrycy w laptopie Dream_Machines

Wymiana matrycy w laptopie Dream_Machines

Matryca Twojego laptopa marki Dream_Machines niedomaga - ekran wyświetla martwe piksele, przekłamuje kolory, obraz jest zniekształcony? Nasz serwis oferuje profesjonalną i ekspresową usługę wymiany matrycy (wyświetlacza, ekranu) - czas oczekiwania wynosi jedynie 24 godziny. W naszym warsztacie mamy matryce do różnych modeli laptopów marki Dream_Machines oraz wszelkie niezbędne części potrzebne do naprawy ekranu. Zapraszamy.

Wyceń naprawę online

Montujemy matryce z 12-miesięczną gwarancją producenta - ekspresowo!

Zapraszamy do kontaktu przed dostarczeniem Twojego laptopa Dream_Machines - przygotujemy dla Ciebie odpowiednią matrycę i wymienimy ją błyskawicznie! Dodatkowo, każda zamontowana przez nas matryca objęta jest 12-miesięczną gwarancją.

Specjalizujemy się w naprawie laptopów Dream_Machines z różnymi typami uszkodzeń ekranu. Często spotykamy się z problemami takimi jak nieprawidłowe wyświetlanie obrazu, na przykład pojawianie się poziomych pasów, czy błędne odwzorowanie kolorów, gdy cały ekran świeci na przykład na zielono. Niektóre urządzenia nie włączają się w ogóle, pozostawiając ekran w całkowitej ciemności, mimo że słychać pracę dysku i wentylatora. Każdorazowo przeprowadzamy szczegółową diagnozę, aby wykluczyć inne potencjalne przyczyny, takie jak uszkodzenie karty graficznej czy problemy z płytą główną. Po naszej interwencji Twój laptop Dream_Machines zostanie przywrócony do pełnej funkcjonalności, umożliwiając Ci komfortowe korzystanie z urządzenia bez przeszkód związanych z uszkodzeniem ekranu. Nie zwlekaj, powierz nam naprawę już teraz!

Etapy wymiany matrycy w laptopie Dream_Machines

wymiana matrycy dream machines
1. Przygotowanie laptopa do serwisu
Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszenia naprawy, gdzie należy dokładnie opisać problem oraz okoliczności pojawienia się go. W tym momencie konieczne jest dostarczenie laptopa do naszego punktu serwisowego, co można zrealizować osobiście bądź skorzystać z usług firmy kurierskiej.
ikona
2. Diagnostyka i wycena naprawy
Gdy otrzymamy Twoje urządzenie, przystąpimy do szczegółowego zbadania zgłoszonej awarii, co pozwoli nam przedstawić Ci dokładną wycenę wymiany matrycy w Twoim laptopie. Następnie skontaktujemy się z Tobą w celu przedyskutowania dalszych kroków oraz uzyskania zgody na wykonanie naprawy.
ikona
3. Realizacja naprawy i weryfikacja jakości
Nasi specjaliści, wykorzystując zaawansowane technologicznie narzędzia, eliminują usterki poprzez naprawę bądź wymianę zepsutych komponentów. Po zakończeniu naprawy, każdy laptop poddawany jest gruntownemu testowi, by zagwarantować jego prawidłowe działanie przed odesłaniem go do właściciela.

Najwyższa jakość usług RatujLaptopa

W RatujLaptopa priorytetem jest nie tylko dostarczanie usług najwyższej klasy, ale również zapewnienie klientom wyjątkowego poziomu obsługi. Gwarancja, którą oferujemy na wykonane przez nas naprawy, stanowi gwarancję bezproblemowego użytkowania. W przypadku jakichkolwiek trudności po naprawie matrycy, zapewniamy pełne wsparcie naszego zespołu. Nasze zaangażowanie w najwyższe standardy i nieprzerwane dążenie do perfekcji oznaczają, że jesteśmy zawsze gotowi do rozwiązania każdej sprawy gwarancyjnej, oferując naszym klientom nie tylko satysfakcję, ale i bezpieczeństwo korzystania z naszych usług. Sprawdź poniżej, co zyskasz wybierając nasz serwis.

ikona

Jasne warunki współpracy

Rozpoczynamy naprawę dopiero po akceptacji kosztów przez Klienta, co zapewnia pełną transparentność naszych działań.

ikona

Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy wieloletnią praktykę w sektorze napraw, co pozwoliło nam zdobyć wiedzę umożliwiającą efektywne rozwiązywanie problemów technicznych.

ikona

Szybkość napraw

Nasz zapas części zamiennych pozwala na szybkie przeprowadzanie napraw, a w razie potrzeby, elementy są zamawiane bez zbędnej zwłoki.

ikona

Gwarancja na usługi

Zapewniamy rozbudowaną gwarancję na nasze usługi serwisu laptopów Dream_Machines, która może sięgać do 2 lat.

ikona

Priorytetowa ochrona danych

Bezpieczeństwo danych osobowych naszych Klientów jest naszym głównym zobowiązaniem, dlatego stosujemy najwyższe standardy ochrony.

ikona

Setki pozytywnych opinii

Nasz serwis cieszy się uznaniem wśród wielu zadowolonych Klientów, co odzwierciedlają liczne pozytywne recenzje w Google.

Wyceń naprawę online Oddaj urządzenie do naprawy

Napisz do nas

Szukaj wg. Modelu:  


ID MARKA MODEL SPECYFIKACJA CENA
25974 Dream_Machines N850EK tel.
25975 Dream_Machines N870 tel.
25976 Dream_Machines P650HP tel.

Za daleko? Nie masz czasu przyjechać? Zamów odbiór laptopa! Obsługujemy Całą Warszawę

 

Adres Serwisu:

ul. Górczewska 62/64
01-401 Warszawa
biuro@ratujlaptopa.pl

  Metro Młynów
  Metro Księcia Janusza
facebook  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Google
  Bezpłatny parking dla klientów

Godziny otwarcia:

Pon - Pt  09:00 - 18:00
Sobota  10:00 - 14:00
Niedziela  zamkniętePOMOC 24/7

Naprawa laptopów Warszawa

Masz laptopa innej marki, mało popularnej w Polsce?
Nie możesz znaleźć serwisu, który przyjmie go do naprawy?
Nie musisz dłużej szukać! My go naprawimy!

Sprawdź najlepszy serwis komputerowy Warszawa i pogotowie komputerowe RatujLaptopa!

Skontaktuj się z nami
Oceń:
Zadzwoń 24H Bezpłatna wycena

Napisz do Serwisu RatujLaptopa

Dzień dobry, jak możemy Ci pomóc?

Czatuj w Messengerze