Wymiana Matrycy w Laptopie Samsung | Serwis RatujLaptopa.pl

Wymiana matrycy w laptopie Samsung

Wymiana matrycy - Samsung

Zdarzyło Ci się uszkodzić matrycę w Twoim Samsungu Galaxy Book przez niefortunny upadek lub uderzenie? A może Twój Samsung Chromebook doświadczył nieoczekiwanego wstrząsu i teraz odmawia uruchomienia? Ekran Twojego Samsunga R610 przestał reagować, pozostawiając Cię z tzw. martwym ekranem, bez jakiegokolwiek obrazu czy światła? Być może nadszedł czas wymiany matrycy w Twoim Samsungu przez profesjonalistów z RatujLaptopa.

Oczywiście fizyczne uszkodzenie matrycy to nie jedyne przyczyny, które mogą powodować problemy z matrycą. Przyczynę problemu można znaleźć przeprowadzając profesjonalną diagnostykę w naszym serwisie komputerowym. Zajmujemy się profesjonalną diagnostyką laptopów Samsung. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to zajmiemy się wymianą ekranu na oryginalny zamiennik o identycznych parametrach, ale najpierw poprzedzimy to kompleksową diagnostyką płyty głównej i wykonamy dokładne sprawdzenie uszkodzenia.

Nasz zespół ekspertów specjalizuje się w diagnostyce i naprawach urządzeń marki Samsung, oferując skuteczne rozwiązania zarówno dla problemów sprzętowych, jak i oprogramowania. Bez problemu wymienimy ekran Twojego laptopa Samsung i przywrócimy go do stanu sprzed awarii. Niezależnie od tego, czy problem dotyczy fizycznego uszkodzenia matrycy, czy też zakłóceń w wyświetlaniu kolorów, jesteśmy tutaj, by przywrócić pełną funkcjonalność Twojego urządzenia. Zepsuta matryca w laptopie Samsung? Wymienisz ją w serwisie komputerowym RatujLaptopa.pl!

Wyceń naprawę online

Profesjonalna i szybka naprawa matrycy (wymiana matrycy) Samsung - skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia!

Zastanawiasz się, czy wizyta w serwisie laptopów będzie konieczna? Wymiana matrycy w Samsungu nie jest prosta i ciężko ją wykonać w domu, jeżeli nie znasz się na elektronice. Demontaż matrycy w laptopie Samsung wymaga posiadania specjalnych narzędzi i odpowiedniej wiedzy, aby bezpiecznie wymienić ekran. Zalecamy korzystanie z usług profesjonalnego serwisu laptopów po to, aby uniknąć dalszego uszkodzenia komputera - producenci laptopów niestety stosują specjalne metody montażu po to, aby utrudnić dostęp do matrycy (w końcu zależy im na tym, abyś kupił nowy komputer...). Dlatego warto skorzystać z naszego serwisu, w którym znajdziesz ekspresową wymianę matrycy.

Dokładna wycena usługi jest w naszym serwisie bezpłatna i istnieje możliwość zamontowania oryginalnej matrycy z gwarancją. Matryce do laptopów Samsung dobieramy na podstawie oznaczeń (naklejek znajdujących się na odwrocie wyświetlacza), przez co masz 100% pewności, że zamontujemy odpowiedni ekran. Odstaw zewnętrzny monitor do szafy i skorzystaj z naszej usługi już dziś!

Etapy wymiany matrycy w laptopie Samsung

wymiana matrycy w laptopie samsung
1. Dostarczenie laptopa do serwisu
Zlecenie naprawy przez dedykowany formularz zgłoszeniowy, w którym dokładnie opiszesz, co dzieje się z Twoim laptopem i w jakich okolicznościach doszło do awarii. Następnie wybierz preferowaną metodę dostarczenia urządzenia do naszego serwisu - osobiście lub korzystając z usługi kurierskiej.
ikona
2. Ocena stanu technicznego i kosztorys
Gdy Twoje urządzenie dotrze do nas, rozpoczniemy proces diagnozy, aby zidentyfikować przyczynę problemu. Następnie skalkulujemy koszty naprawy i skontaktujemy się z Tobą, aby przedyskutować dalsze kroki. Z Twoją zgodą na przedstawioną wycenę, przystąpimy do realizacji naprawy.
ikona
3. Naprawa i sprawdzenie funkcjonalności
Nasi wykwalifikowani technicy wykorzystują nowoczesne technologie do naprawy Twojego laptopa, zarówno poprzez eliminację usterek, jak i wymianę uszkodzonych części. Wymienimy matrycę w Twoim laptopie Samsung na oryginalny zamiennik o wysokiej rozdzielczości. Nie używamy tanich chińskich zamienników, które są niskiej jakości i psują się po miesiącu. Po zakończeniu prac, dokładnie testujemy urządzenie, aby upewnić się, że działa bez zarzutu, zanim zostanie ono zwrócone właścicielowi.

Nowa matryca i sprawny laptop nawet w 30 minut? U nas nie czekasz więcej niż to konieczne!

W serwisie Ratuj Laptopa zagwarantujemy ci nie tylko profesjonalną obsługę, ale również szybkie terminy wykonania naprawy. Awaria matrycy Samsung to jedna z najpopularniejszych awarii laptopów. Dlatego posiadamy na stanie ekrany do wybranych, najpopularniejszych modeli Samsung (Samsung NP350, Samsung Galaxy Book S, Samsung 900X3, które często do nas trafiają). Dzięki temu realizacja usługi nie trwa dłużej niż dobę. Masz do dyspozycji w pełni sprawy laptop już w 24 godziny od dostarczenia go nam!

Sprawdź poniżej, dlaczego warto nam zaufać!

ikona

Proste zasady współpracy

W naszym serwisie nie ma miejsca na niespodzianki – naprawa jest inicjowana wyłącznie po uzyskaniu wyraźnej zgody Klienta na dokonaną przez nas wycenę. Zapewniamy pełną przejrzystość procesu oraz jasno komunikowane warunki, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad decyzjami dotyczącymi naprawy Twojego urządzenia.

ikona

Wieloletnie doświadczenie

Nasz serwis ma na koncie już ponad 15 lat praktyki, co przekłada się na ogromną wiedzę i umiejętności naszego zespołu. Te lata pozwoliły nam wypracować metody pracy, które gwarantują precyzyjne diagnozowanie problemów oraz ich skuteczne rozwiązywanie. Nasze doświadczenie jest Twoją gwarancją najwyższej jakości usług..

ikona

Szybka naprawa

Zapewniamy ekspresową realizację zleceń, co jest możliwe dzięki szerokiemu zapasowi części zamiennych, które mamy zawsze pod ręką. W sytuacjach, gdy konieczne jest zamówienie specyficznych komponentów, nasz sprawdzony system logistyczny pozwala na ich błyskawiczne dostarczenie, minimalizując czas oczekiwania na naprawę.

ikona

Gwarancja jakości

Jesteśmy tak pewni jakości naszych usług, że na wszystkie przeprowadzone naprawy udzielamy gwarancji sięgającej do 24 miesięcy. To nasze zobowiązanie wobec Ciebie, że każda interwencja serwisowa jest wykonana z należytą starannością i zgodnie z najwyższymi standardami.

ikona

Ochrona danych - nasz priorytet

W naszym serwisie przykładamy szczególną wagę do ochrony danych. Wszelkie informacje przekazane nam w trakcie naprawy są chronione z najwyższą starannością, aby zapewnić Ci spokój ducha i pewność, że Twoje dane pozostają bezpieczne.

ikona

Reputacja budowana przez lata

Zaufanie, jakim obdarzyły nas tysiące zadowolonych Klientów, jest dla nas najlepszym świadectwem jakości świadczonych przez nas usług. Liczne pozytywne opinie i rekomendacje, które możesz znaleźć w Internecie, są potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i zaangażowania w każde zlecenie. Zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych Klientów.

Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły oferty i zlecić nam wymianę matrycy w Twoim laptopie!

Wyceń naprawę online Oddaj urządzenie do naprawy

Napisz do nas

Szukaj wg. Modelu:  


ID MARKA MODEL SPECYFIKACJA CENA
66941 Samsung SM-T530 tel.
66942 Samsung SM-T530NU tel.
66943 Samsung SM-T560 tel.
66944 Samsung SM-T561 tel.
66945 Samsung SM-T580 tel.
66946 Samsung SM-T700 tel.
66947 Samsung SM-T710 tel.
66948 Samsung SM-T815 tel.
66949 Samsung T335 Galaxy Tab 4 tel.
66950 Samsung X22 tel.

Za daleko? Nie masz czasu przyjechać? Zamów odbiór laptopa! Obsługujemy Całą Warszawę

 

Adres Serwisu:

ul. Górczewska 62/64
01-401 Warszawa
biuro@ratujlaptopa.pl

  Metro Młynów
  Metro Księcia Janusza
facebook  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Google
  Bezpłatny parking dla klientów

Godziny otwarcia:

Pon - Pt  09:00 - 18:00
Sobota  10:00 - 14:00
Niedziela  zamkniętePOMOC 24/7

Naprawa laptopów Warszawa

Masz laptopa innej marki, mało popularnej w Polsce?
Nie możesz znaleźć serwisu, który przyjmie go do naprawy?
Nie musisz dłużej szukać! My go naprawimy!

Sprawdź najlepszy serwis komputerowy Warszawa i pogotowie komputerowe RatujLaptopa!

Skontaktuj się z nami
Oceń:
Zadzwoń 24H Bezpłatna wycena

Napisz do Serwisu RatujLaptopa

Dzień dobry, jak możemy Ci pomóc?

Czatuj w Messengerze