MSI - Naprawa płyty głównej | Serwis RatujLaptopa.pl

Naprawa płyty głównej w laptopie MSI

Płyta główna Twojego laptopa MSI uległa awarii, a Twój dotychczasowy serwis odmówił wykonania usługi naprawy? Przyjdź do nas - naprawa laptopów MSI i płyt głównych to nasza specjalność. Wykonujemy min. wymianę układów BGA, wymianę złączek i kondensatorów, naprawimy mechaniczne uszkodzenie płyty i wiele innych usterek w laptopach tego producenta. Zapewniamy profesjonalną i szybką usługę.

Wyceń naprawę online

Naprawa płyty głównej MSI

Naprawa płyty głównej laptopa to zadanie, które wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale także doświadczenia i zaawansowanego sprzętu. Jeśli Twoja laptopa marki MSI dotknęła awaria płyty głównej, a Twój dotychczasowy serwis nie podjął się naprawy, nie martw się! Jesteśmy tutaj, by Ci pomóc. Naprawa laptopów MSI i ich płyt głównych to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami!

tel. 22 6666 160

Warszawa, ul. Górczewska 62/64

Czynne: pon.-pt. 9-18, sob. 10-14

Etapy naprawy laptopa

ikona
1. Przekazanie laptopa do serwisu
Uzupełnij dane w formularzu Zleć naprawę i opisz dokładnie objawy usterki oraz okoliczności jej powstania. Wybierz sposób dostarczenia laptopa do serwisu (osobiście lub odbiór przez kuriera).
ikona
2. Diagnoza sprzętu i wycena naprawy
Po otrzymaniu przesyłki przystępujemy do diagnozy usterki, a następnie określamy koszt naprawy. Przed rozpoczęciem pracy kontaktujemy się z Tobą i przedstawiamy koszty. W momencie akceptacji wyceny przystępujemy do naprawy urządzenia.
ikona
3. Usunięcie usterek i testy laptopa
Nasi specjaliści naprawiają urządzenie przy pomocy zaawansowanego sprzętu - usuwają usterki przywracając do działania lub wymieniając uszkodzone elementy. Następnie sprawny laptop jest dokładnie testowany i przekazywany klientowi.

 

Specjalizacja w laptopach MSI

Nasz zespół ekspertów skupia się wyłącznie na naprawie laptopów tej marki. Dzięki temu mamy głęboką wiedzę na temat specyfikacji technicznych i konstrukcji tych urządzeń.

Wymiana układów BGA

Wielu problemów z płytą główną laptopa MSI można rozwiązać poprzez wymianę układów BGA. Nasze techniki i sprzęt pozwalają nam dokładnie przeprowadzić tę procedurę, przywracając płycie pełną funkcjonalność.

Naprawa mechanicznych uszkodzeń

Niezależnie od tego, czy Twój laptop uległ upadkowi, zalaniu czy innej mechanicznej awarii, jesteśmy w stanie zdiagnozować i naprawić uszkodzenia płyty głównej oraz innych komponentów.

Szybka i profesjonalna obsługa

Rozumiemy, jak ważny jest Twój laptop w Twoim codziennym życiu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby naprawa była przeprowadzona szybko i profesjonalnie.

Jeśli potrzebujesz naprawy płyty głównej laptopa MSI, to jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skorzystaj z naszego formularza, aby uzyskać wstępną ocenę kosztów naprawy i skontaktuj się z nami, aby umówić się na naprawę. Niezależnie od rodzaju usterki lub problemu, na który natknąłeś się z laptopem MSI, możesz na nas liczyć. Daj nam szansę, aby przywrócić Twój laptop do pełnej sprawności i umożliwić Ci ponowne korzystanie z niego bez przeszkód.

Wyceń naprawę online Oddaj urządzenie do naprawy

Napisz do nas

Szukaj wg. Modelu:  


ID MARKA MODEL SPECYFIKACJA CENA
56122 MSI CX600-049US tel.
56123 MSI CX600-049US tel.
56124 MSI CX600-063US tel.
56125 MSI CX605 tel.
56126 MSI CX61 tel.
56127 MSI CX620 tel.
56128 MSI CX620 tel.
56129 MSI CX620MX tel.
56130 MSI CX623 tel.
56131 MSI CX70 tel.

Za daleko? Nie masz czasu przyjechać? Zamów odbiór laptopa! Obsługujemy Całą Warszawę

 

Adres Serwisu:

ul. Górczewska 62/64
01-401 Warszawa
biuro@ratujlaptopa.pl

  Metro Młynów
  Metro Księcia Janusza
facebook  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Google
  Bezpłatny parking dla klientów

Godziny otwarcia:

Pon - Pt  09:00 - 18:00
Sobota  10:00 - 14:00
Niedziela  zamkniętePOMOC 24/7

Naprawa laptopów Warszawa

Masz laptopa innej marki, mało popularnej w Polsce?
Nie możesz znaleźć serwisu, który przyjmie go do naprawy?
Nie musisz dłużej szukać! My go naprawimy!

Sprawdź najlepszy serwis komputerowy Warszawa i pogotowie komputerowe RatujLaptopa!

Skontaktuj się z nami
Oceń:
Zadzwoń 24H Bezpłatna wycena

Napisz do Serwisu RatujLaptopa

Dzień dobry, jak możemy Ci pomóc?

Czatuj w Messengerze