Do naszego serwisu trafił Dell Vostro 15 5568 z wyłamanymi zawiasami i palmrestem na wymianę.

Jeśli zauważysz podobne objawy w swoim laptopie, pamiętaj o jak najszybszym oddaniu go do serwisu na przegląd. Jeszcze dziś wypełnij nasz formularz darmowej wyceny.

Bezpłatna wycena online Oddaj sprzęt do naprawy

Dell Vostro 15 5568 – diagnostyka

Pewna firma dała nam do naprawy kilka swoich laptopów Dell Vostro 15 5568. Jeden z nich miał wyrwany z obudowy prawy zawias. Sednem usterki było uszkodzone mocowanie i brak jednej ze śróbek. Usterka przejawiała się tym, że zawias odchodził od górnej części obudowy, zwłaszcza podczas zamykania klapy. Gdy laptop był otwarty, obudowa odstawała.

Dell Vostro 15 5568 – naprawa zawiasów

Poprzez maila skontaktowaliśmy się z firmą i uzyskaliśmy od niej zgodę na wymianę górnej obudowy, od której odchodził zawias.

Nasz technik wymienił palmrest i obudowę, a następnie wyregulował zawias i przeprowadził konserwację układu chłodzenia wraz z wymianą pasty termoprzewodzącej.

Pozostałe laptopy od tej firmy również zostały szybko naprawione i niebawem razem czekały na odbiór.

Podsumowanie

To nie nasz pierwszy przypadek takiej sytuacji – wyrwane z obudowy zawiasy są częstą usterką laptopów Dell Vostro 15, ze względu na tanie materiały, z których laptopy te są wykonane.

Niezależnie od modelu, ważne jest, aby zaraz po odkryciu uszkodzonego zawiasu i obudowy jak najszybciej oddać laptopa do serwisu – zbyt długa zwłoka w naprawie może przyczynić się do dalszych usterek, a co za tym idzie – większych kosztów naprawy.

Dell Vostro 15 5568 przed naprawą

Dell Vostro 15 5568 przed naprawą - widok całościowy

Dell Vostro 15 5568 – zbliżenie na uszkodzony zawias

Wyrwany zawias Dell Vostro 15 5568

Dell Vostro 15 5568 po naprawie

Dell Vostro 15 5568 tuż po wymianie obudowy i palmrestu

Dell Vostro 15 5568 – zbliżenie na naprawiony zawias

Naprawiony zawias Dell Vostro 15 5568