Trafił do nas HP 15-DW0019NW z zerwanym zawiasem i uszkodzoną prowadnicą.

Jeżeli Twojemu laptopowi przydarzyło się coś podobnego, skontaktuj się z nami lub wypełnij nasz formularz bezpłatnej wyceny.

Bezpłatna wycena online Oddaj sprzęt do naprawy

HP 15-DW – diagnostyka

Z powodu podeszłego wieku sprzętu doszło do uszkodzenia klapy laptopa HP 15-DW, a wraz z nią – do zerwania zawiasów i złamania ich prowadnicy. W rezultacie klapa ledwo trzymała się na zawiasach.

HP 15-DW – naprawa prowadnicy, klapy i zawiasów

Nasi technicy zamówili z zaufanej hurtowni części zamienne. W przeciągu kilku dni zostały one dostarczone do naszego serwisu i mogliśmy przeprowadzić wymianę zawiasów, prowadnicy i klapy. Wykonaliśmy też wszystkie potrzebne testy, aby upewnić się, że laptop działa jak należy. Dopiero kiedy wszystko zostało sprawdzone, sprzęt był gotowy do odbioru.

Podsumowanie

Z biegiem czasu nasze laptopy mogą być nie tylko mniej funkcjonalne, lecz także bardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne i bardziej skłonne do awarii. Wiele starych laptopów da się odratować wymieniając odpowiednie części (czasem na nowsze i bardziej wydajne) i przeprowadzając naprawy, niemniej jednak nadchodzi taki czas, kiedy takie naprawy będą tylko generować koszty – wtedy warto by pomyśleć o kupnie nowego sprzętu.

HP 15-DW przed naprawą:

HP 15-DW z uszkodzoną klapą i zawiasami

Uszkodzony zawias HP 15-DW:

Uszkodzony prawy zawias HP 15-DW

HP 15-DW po naprawie:

Naprawiony prawy zawias HP 15-DWNaprawiony HP 15-DW