Huawei Matebook charakteryzują się cichą pracą, dużą wydajnością i przystępną ceną – jest to jeden z najlepiej ocenianych laptopów na rynku. Jednakowoż mają również delikatną konstrukcję, a ponieważ w Polsce nie ma fabryk z częściami Huawei, serwisanci muszą sprowadzać je z zagranicy albo wykorzystywać zamienniki. W rezultacie polski serwis komputerowy może nie być w stanie naprawić laptopa Huawei, jeśli sprzęt będzie już kompletnie zniszczony.

Nie warto czekać z naprawą - po uszkodzeniu laptopa z każdą godziną może być coraz gorzej, dlatego liczy się czas. Skorzystaj z naszego formularza bezpłatnej wyceny online i dowiedz się, co serwis komputerowy RatujLaptopa może dla Ciebie zrobić!

Bezpłatna wycena online Oddaj sprzęt do naprawy

Naprawiliśmy zatarty zawias Huawei Matebook MRC-W00. Tego typu usterka często zdarza się tym modelom. Najpierw doszło do rozłożenia Huawei Matebook, a następnie została przeprowadzana naprawa i regulacja zawiasu. Nasz technik wstawił zawias z powrotem i złożył laptopa w całość.

Huawei Matebook Uszkodzony Zawias

Obeszło się bez szukania części i ich zamienników, niemniej jednak serwis komputerów RatujLaptopa ostrzega: jeżeli Wasz laptop trudniej się otwiera i ma uszkodzone zawiasy, jak najszybciej zawieźcie go do serwisu. Im dłużej zwlekacie, tym bardziej zawiasy się degradują, przyczyniając się do kolejnych zniszczeń i w skrajnych przypadkach w przyszłości nie będzie można już go naprawić.

Huawei Matebook MRC-W00 - uszkodzony zawias:

Huawei Matebook naprawa zawiasu

Huawei Matebook MRC-W00 po naprawie:

Laptop Huawei Matebook Naprawiony
Huawei Matebook