Do naszego serwisu został dostarczony laptop gamingowy Hyperbook p950hr robiony na zamówienie. Doszło w nim do uszkodzenia klawiatury.

Jeśli Twoja klawiatura nie działa prawidłowo, a nawet odpadają od niej klawisze, zajrzyj do naszego serwisu. Jeszcze dziś wypełnij nasz formularz bezpłatnej wyceny.

Bezpłatna wycena online Oddaj sprzęt do naprawy

Hyperbook p950hr – diagnostyka

Klient dostarczył do nas laptopa firmy Hyperbook specjalizującej się w laptopach i akcesoriach gamingowych.

Klient zgłosił niedziałającą klawiaturę. Po otwarciu laptopa okazało się, że doszło do uszkodzenia złącza klawiatury z płytą główną, a i sama klawiatura była w kiepskim stanie.

Hyperbook p950hr – naprawa klawiatury

Mimo że części do Hyperbooka robione są na zamówienie, nasz technik znalazł odpowiednie złącze klawiatury do wymiany. Znalazł również klawiaturę na Allegro (od innego, choć również specjalizującego się w laptopach gamingowych producenta), jednak ostatecznie to sam klient postanowił kupić i dostarczyć do nas klawiaturę.

Kiedy dotarły do nas potrzebne części do Hyperbooka, nasz technik przeprowadził wymianę klawiatury. Niebawem Hyperbook p950hr był gotowy do odbioru.

Podsumowanie

Przy uszkodzeniach klawiatury nie przyjęło się wymieniać pojedynczych klawiszy, tylko całą klawiaturę. Jeśli akurat nie ma w serwisie odpowiednich części, to samo tyczy się złącz i taśm klawiatury.

Wiele firm specjalizujących się w produkcji laptopów gamingowych korzysta z części od tego samego dostawcy, tak więc niekoniecznie trzeba trzymać się części jednego tylko producenta.

Hyperbook p950hr w trakcie naprawy

Hyperbook p950hr podczas naprawy klawiatury

Uszkodzone złącze klawiatury Hyperbook p950hr


Uszkodzona złączka klawiatury Hyperbook p950hr

Hyperbook p950hr po naprawie

Laptop Hyperbook p950hr po naprawie