Komputer ThnikPad Lenovo x1 Carbon to sprzęt dla wymagających. Piękny design, nowoczesne rozwiązania i wydajne komponenty składają się na poręczny i szybki laptop do celów biznesowych.

Bezpłatna wycena online Oddaj sprzęt do naprawy

Do najczęstszych awarii Lenovo Carbon należą problemy powodowane przez użytkownika, wynikające z niewłaściwego obchodzenia się z laptopem. Na pierwszych miejscach jest uszkodzenie matrycy (wynikające m.in. z upadku, niewłaściwego transportowania, nieuwagi lub uderzenia twardym przedmiotem) oraz zalanie. Ta druga awaria Lenovo x1 Carbon zdarza się zwłaszcza w trakcie pracy w podróży, narażenia laptopa na deszcz lub śnieg oraz niewłaściwego obchodzenia się z nim w trakcie spotkań biznesowych.

Przyczyną naprawy Lenovo ThinkPad Carbon jest także uszkodzona płyta główna. Zaniepokojenie użytkownika powinien wzbudzić problem z wyświetlaniem obrazu, jego kolorystyką i proporcjami. Objawami pogarszającej się kondycji płyty głównej jest także problem z dyskiem i portami (komputer ich nie wykrywa) oraz niestandardowe zdarzenia związane z uruchamianiem i zamykaniem komputera (np. wyłączanie się w trakcie pracy). Ten ostatni objaw może świadczyć również o zawirusowaniu laptopa.

Wszystkie te problemy rozwiązujemy na Górczewskiej! Nasz serwis komputerowy Lenovo Carbon zna bardzo dobrze i szybko naprawia pojawiające się usterki i uszkodzenia. Jeżeli masz problem z Lenovo ThinkPad x1 Carbon - zapraszamy do nas!