W ostatnim czasie trafił do naszego serwisu komputerowego (Warszawa, ul. Górczewska 62/64) ciekawy przypadek - klient przyniósł laptop, który spadł na podłogę. To bardzo fajny i wydajny komputer gamingowy, doskonale sprawdzający się także do innych zastosowań wymagających mocnej konfiguracji. Jego zaletą jest m.in. szybkość działania, karta graficzna z wydajnym systemem chłodzenia oraz stylowy wygląd.

Asus Zephyrus - uszkodzenia po upadku

W modelu, który trafił do Ratuj Laptopa, w efekcie upadku popękała obudowa komputera oraz uszkodzona została płyta główna (a konkretniej będące jej częścią gniazdo zasilania). Komputer nie chciał się ładować po podłączeniu do zasilacza.

Laptop-asus-rog-zephyrus

Klient początkowo zaniósł notebooka do autoryzowanego serwisu Asus, ale tam jedynie wymieniono mu uszkodzone elementy plastikowej obudowy. Ze względu na to, że uszkodzone gniazdo zasilania było częścią płyty głównej, zaproponowano mu wymianę całej płyty. Wycena naprawy opiewała na… 12 tys. PLN! Tym sposobem uszkodzony Zephyrus trafił do nas, bo klient nie chciał płacić za wymianę działających podzespołów na takie same podzespoły.

Naprawa laptopa Asus Zephyrus

W naszym serwisie laptopów Warszawa, po wstępnej diagnostyce uznaliśmy, że można wymienić samo gniazdo zasilania, bez wymiany całej płyty, która nie została uszkodzona podczas upadku komputera. Zamówiliśmy odpowiedni model gniazda i wymieniliśmy uszkodzony komponent. Dzięki temu koszty naprawy były o wiele, wiele niższe, a komputer ładuje się i działa bez żadnych problemów. Można z niego korzystać bez ograniczeń!

naprawa-laptopa-asus-zephyrus

Zapraszamy do naszego serwisu laptopów Warszawa (ul. Górczewska 62/64) w sytuacji, gdy autoryzowany serwis komputerowy wysoko wycenia naprawę lub odmawia jej przeprowadzenia. Wiele tego typu problemów jest rozwiązywanych u nas w rozsądnej cenie, skutecznie i trwale (tak jak w przypadku powyższego Asusa Zephyros). Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego uszkodzenia i dokładnej diagnostyce jesteśmy w stanie naprawić uszkodzony element bez konieczności wymieniania innych, sprawnych części.

Zapraszamy do nas! Serwis laptopów Warszawa, ul. Górczewska 62/64.