Pamiętacie jak opowiadaliśmy o spuchniętej baterii laptopa MSI GF63 8RC? Przytoczyliśmy wtedy przykład naprawionego przez nas laptopa MSI GV72 8AC. Otóż za nim też kryje się ciekawa historia - jedna z wielu w naszym serwisie. Jeśli Twojemu laptopowi przydarzyły się podobne usterki, skorzystaj z naszej usługi darmowej wyceny online.

Bezpłatna wycena online Oddaj sprzęt do naprawy

MSI GV72 8AC - problemy z zawiasami

Klient przyszedł do nas z laptopem MSI GV72 8AC, w którym była uszkodzona klapa i zawiasy. Klapa była kompletnie wyłamana, przez co nie można było jej z powrotem przykręcić.

Serwis MSI GV72 8AC - wymiana obudowy i zawiasów

Naszemu technikowi nie pozostało już nic innego, jak tylko wymienić zawiasy wraz z klapą. Na szczęście mieliśmy w naszym warsztacie wszystkie potrzebne części zapasowe i mogliśmy je szybko i sprawnie wymienić.

Pamiętaj!

Nawet jeśli wydaje Ci się, że uszkodzenie klapy i/lub zawiasów nie jest zbyt duże, nie możesz zwlekać z naprawą. Używanie laptopa w takim stanie może nadwyrężyć jego zawiasy, do tego stopnia, że wkrótce może się on rozpaść. W momencie, kiedy ramka odchodzi od obudowy i występują problemy z zamknięcie komputera, warto zabrać laptopa do serwisu – zwlekanie będzie generować kolejne koszta. Dlatego już dzisiaj zabierz go do naprawy!

Naprawimy obudowę i zawiasy Twojego laptopa!

Serwis komputerowy RatujLaptopa ma w swojej ofercie naprawę lub wymianę uszkodzonych zawiasów i obudowy; jak również innych części komputera, które uległy uszkodzeniu. Na stanie w naszym serwis znajdują się części zamienne, dzięki czemu sama naprawa zwykle nie zajmuje nam zbyt wiele czasu. Przy okazji możemy też wykonać konserwację układu chłodzenia w Twoim komputerze.

MSI GV72 8AC podczas naprawy zawiasów:

MSI GV72 8AC w trakcie naprawy - mocowanie nowych zawiasów.

MSI GV72 8AC w trakcie naprawy - zawiasy zamocowane.

MSI GV72 8AC - naprawione zawaisy:

Zawiasy jak nowe!