Przyniesiono do naszego serwisu laptopa Dell Inspiron 15 Gaming 5577 z uszkodzoną baterią i obudową oraz wyregulowanymi zawiasami.

Jeżeli zauważyłeś pęknięcia na obudowie Twojego laptopa, masz trudności z domknięciem klapy albo bateria nie ładuje się, przyjdź do naszego serwisu na przegląd i naprawę.

Bezpłatna wycena online Oddaj sprzęt do naprawy

Dell Inspiron 15 Gaming 5577 – diagnostyka

Uszkodzone były dolna i górna obudowa laptopa Dell Inspiron 15 Gaming – spory kawałek przy zawiasach i klawiaturze został ułamany, obnażając wewnętrze elementy komputera. Ponadto zawiasy się blokowały, a bateria nie ładowała się i spuchła, rozsadzając obudowę laptopa od środka.

Dell Inspiron 15 Gaming 5577 – wymiana obudowy i baterii

Nasz technik wymienił uszkodzoną obudowę, wyregulował zawiasy i wymienił baterię. Niebawem laptop był gotowy do odbioru.

Podsumowanie

Uszkodzenie obudowy laptopa może być spowodowane przez różne rzeczy – od kiepskiej jakości tworzywa, poprzez upadek, a na spuchniętej baterii skończywszy. Bateria zaś puchnie w skutek długotrwałego nagrzewania się znajdującego się w niej elektrolitu – dochodzi do zwiększenia się jego objętości pod wpływem temperatury. Niezależnie od tego, co powoduje uszkodzenia obudowy, trzeba ją wymienić w serwisie.

Dell Inspiron 15 Gaming 5577 przed naprawą

Pęknięta obudowa Dell Inspiron 15 Gaming 5577

Uszkodzony zawias Dell Inspiron 15 Gaming 5577

Dell Inpsiron 15 Gaming 5577 po naprawie

Nowa obudowa Dell Inspiron 15 Gaming 5577