Naprawa Obudowy i Zawiasów - Dell | Serwis RatujLaptopa.pl

Naprawa obudowy i zawiasów w laptopie Dell

Wymiana obudowy Dell, naprawa zawiasów Dell - szybko, profesjonalnie i z gwarancją!

W Twoim laptopie jest potrzebna wymiana obudowy Twojego laptopa Dell? Niefortunny upadek spowodował uszkodzenie plastiku? A może zmagasz się z problemem luźnych czy uszkodzonych zawiasów, które uniemożliwiają płynne otwieranie i zamykanie urządzenia? Zamiast próbować naprawić laptopa na własną rękę, lepiej zleć naprawę profesjonalnemu serwisowi laptopów!

Naprawa sprzętu komputerowego we własnym zakresie, bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, może prowadzić do dalszych uszkodzeń, a co za tym idzie - do jeszcze większych kosztów naprawy. Dlatego zamiast ryzykować, warto skorzystać z naszej pomocy.

W Serwisie RatujLaptopa.pl specjalizujemy się w naprawach sprzętu marki Dell, oferując kompleksową diagnostykę oraz profesjonalną naprawę. Nasz zespół doświadczonych techników wykorzystuje zaawansowane technologie oraz oryginalne części zamienne, aby przywrócić Twój sprzęt do pełnej sprawności w możliwie jak najkrótszym czasie. Niezależnie od tego, czy potrzebna jest Ci wymiana obudowy (Dell), naprawa zawiasów (Dell), czy też inne usługi serwisowe - możesz na nas polegać.

Nie pozwól, aby uszkodzenia Twojego laptopa Dell stały się powodem frustracji. Przynieś go do nas, a my zadbamy o to, by szybko i skutecznie rozwiązać problem, przywracając urządzeniu jego pierwotną funkcjonalność i estetyczny wygląd. Zapraszamy do Serwisu RatujLaptopa.pl, gdzie profesjonalna obsługa i satysfakcja Klienta są zawsze na pierwszym miejscu.

Wyceń naprawę online

Wymiana obudowy Dell - kiedy trzeba naprawić obudowę?

Wymiana obudowy Dell jest konieczna, gdy jakakolwiek jej część ulegnie pęknięciu lub ułamaniu. Jeżeli upuściłeś laptopa na podłogę, spadł Ci z biurka lub został uszkodzony w transporcie, wówczas konieczne jest sprawdzenie, czy obudowa jest cała. Każde, nawet najmniejsze pęknięcie, może spowodować dalsze uszkodzenia.

Drobne pęknięcia będą się powiększać w miarę upływu czasu, a to prowadzi do osłabienia całej obudowy. Co więcej, niewielka początkowo rysa może dotrzeć do istotnych części komputera (np. ramki matrycy) i zniszczyć je. W efekcie zapłacisz za naprawę laptopa więcej, bo nie skończy się jedynie na wymianie obudowy (Dell), ale będzie trzeba wymieniać również inne komponenty.

Wymiana obudowy Dell w naszym serwisie jest szybka, bo staramy się jak najszybciej wykonać wszystkie niezbędne naprawy. Zadzwoń do nas, opisz nam problem z twoim laptopem i zapytaj o wolne terminy!

Naprawa obudowy lub zawiasów Dell - jak wygląda realizacja usługi?

ikona
1. Dostarczenie laptopa do serwisu
Wypełnij formularz zgłoszenia serwisowego, szczegółowo opisując symptomy awarii oraz sytuację, w której problem się pojawił. Następnie wybierz metodę przekazania laptopa do serwisu – możesz zrobić to osobiście lub skorzystać z usługi kurierskiej.
ikona
2. Ocena stanu technicznego i ustalenie kosztów naprawy
Gdy odbierzemy Twoje urządzenie, rozpoczniemy analizę problemu, po czym sporządzimy wycenę naprawy. Następnie nawiążemy z Tobą kontakt, aby omówić szczegółowe koszty. Z chwilą, gdy zaakceptujesz wycenę, rozpoczniemy proces naprawy.
ikona
3. Zlikwidowanie usterki i kontrola jakości wykonania
Nasi wykwalifikowani technicy, korzystając z nowoczesnego sprzętu, przystępują do naprawy Twojego laptopa, eliminując wszelkie usterki oraz wymieniając niezbędne, uszkodzone komponenty. Po zakończeniu naprawy, urządzenie jest dokładnie sprawdzane pod kątem prawidłowego funkcjonowania, po czym zostaje zwrócone do właściciela.

Kiedy Twój laptop Dell wymaga naprawy obudowy lub zawiasów, ważne jest powierzenie tej usługi profesjonalistom. Nasz serwis oferuje nie tylko rzetelną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży, ale także indywidualne podejście do każdego zlecenia, gwarantując najwyższą jakość świadczonych usług. Zaufaj nam, a Twój laptop Dell zostanie przywrócony do idealnego stanu, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności.

Naprawa obudowy oraz zawiasów Dell - powody, by nam zaufać

ikona

Uczciwe zasady współpracy

W naszym serwisie kładziemy nacisk na pełną przejrzystość działań – rozpoczynamy proces naprawy wyłącznie po uzyskaniu Twojej zgody na dokładnie przedstawioną wycenę. Chcemy, abyś miał pewność, że każdy etap naprawy jest dla Ciebie jasny i zrozumiały, a decyzja o przeprowadzeniu naprawy jest w pełni świadoma.

ikona

Doświadczenie, które przekłada się na jakość

Nasza wieloletnia obecność na rynku, sięgająca ponad 15 lat, pozwoliła nam zgromadzić bogate doświadczenie, które jest nieocenione w precyzyjnym diagnozowaniu i efektywnym usuwaniu nawet najbardziej skomplikowanych usterek. Dzięki temu możesz być pewien, że Twój sprzęt trafia w ręce ekspertów.

ikona

Efektywność napraw zapewniona dostępnością części

Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych dostępnych od ręki, co pozwala nam na błyskawiczną realizację większości napraw. W sytuacjach, gdy konieczne jest sprowadzenie komponentów, nasze procedury są zorganizowane tak, aby czas oczekiwania był jak najkrótszy.

ikona

Gwarancja, która zapewnia spokój

Dla Twojego komfortu i pewności, każda wykonana przez nas naprawa jest objęta gwarancją do 24 miesięcy. To nasze zobowiązanie do utrzymania wysokich standardów jakości oraz dowód na to, że stawiamy na trwałe i skuteczne rozwiązania.

ikona

Ochrona danych osobowych na pierwszym miejscu

Przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa i ochrony Twoich danych. W naszym serwisie stosujemy zaawansowane protokoły bezpieczeństwa aby zapewnić, że wszystkie przekazane nam informacje są bezpieczne i chronione przed nieuprawnionym dostępem..

ikona

Zaufanie Klientów potwierdzone opiniami

Jesteśmy dumni z pozytywnych opinii, które otrzymaliśmy od tysięcy zadowolonych Klientów. Ich zadowolenie i zaufanie są dla nas najlepszą rekomendacją i motywacją do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych usług. Zapraszamy Cię, abyś sam przekonał się o wysokim standardzie naszych usług, które cieszą się uznaniem.

Wymiana zawiasów Dell 

Wymiana obudowy Dell często łączy się z koniecznością naprawienia zawiasów. Naprawa zawiasów w laptopach Dell nie jest łatwa - trzeba je skleić tak, by były wystarczająco wytrzymałe, a jednocześnie zachowały ruchomość i umożliwiały bezproblemowe otwieranie pokrywy matrycy komputera. Niewłaściwie funkcjonujące zawiasy są przyczyną dalszych awarii: od uszkodzenia obudowy zaczynając, a na zniszczeniu matrycy kończąc. Jeżeli więc czujesz opór przy próbach otwarcia laptopa lub na zawiasach widać pęknięcia i ukruszenia plastiku - koniecznie przynieś do nas komputer na wymianę obudowy i naprawę zawiasów!

Wykonamy dla Ciebie wszystkie usługi związane z naprawami laptopów tej firmy. Zapewniamy odstęp do oryginalnych części i podzespołów. Wykonujemy również inne usługi mające na celu zoptymalizowanie pracy Wwojego laptopa: czyszczenie komputera z kurzu, osuszanie po zalaniu, wymianę płyty głównej, karty graficznej lub dysku oraz usuwanie wirusów. Zapraszamy do nas!

Wyceń naprawę online Oddaj urządzenie do naprawy

Napisz do nas

Szukaj wg. Modelu:  


ID MARKA MODEL SPECYFIKACJA CENA
22512 Dell 4889T tel.
22513 Dell 49NDP tel.
22514 Dell 4C987 tel.
22515 Dell 4CF14 tel.
22516 Dell 4DKPR tel.
22517 Dell 4F781 tel.
22518 Dell 4H449 tel.
22519 Dell 4HDDC tel.
22520 Dell 4HHMJ tel.
22521 Dell 4K418 tel.

Za daleko? Nie masz czasu przyjechać? Zamów odbiór laptopa! Obsługujemy Całą Warszawę

 

Adres Serwisu:

ul. Górczewska 62/64
01-401 Warszawa
biuro@ratujlaptopa.pl

  Metro Młynów
  Metro Księcia Janusza
facebook  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Google
  Bezpłatny parking dla klientów

Godziny otwarcia:

Pon - Pt  09:00 - 18:00
Sobota  10:00 - 14:00
Niedziela  zamkniętePOMOC 24/7

Naprawa laptopów Warszawa

Masz laptopa innej marki, mało popularnej w Polsce?
Nie możesz znaleźć serwisu, który przyjmie go do naprawy?
Nie musisz dłużej szukać! My go naprawimy!

Sprawdź najlepszy serwis komputerowy Warszawa i pogotowie komputerowe RatujLaptopa!

Skontaktuj się z nami
Oceń:
Zadzwoń 24H Bezpłatna wycena

Napisz do Serwisu RatujLaptopa

Dzień dobry, jak możemy Ci pomóc?

Czatuj w Messengerze