Lenovo to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych przez Polaków firm zajmujących się produkcją elektroniki, a w szczególności laptopów. Praktycznie na każdej wystawie sklepów sprzedających tego rodzaju asortyment możemy ujrzeć popularne logo tego chińskiego przedsiębiorstwa, a z ich urządzeń korzysta wiele milionów osób każdego dnia. 

Jednym z popularniejszych laptopów tej markii jest model Lenovo Y70-70. Cieszy się on zaufaniem klientów przede wszystkim dzięki świetnemu stosunkowi ceny do jakości podzespołów, które są w nim zawarte.

Model ten sprawdzi się zarówno dla osób, które poszukują wytrzymałego sprzętu pozwalającego na uruchomienie wymagających gier komputerowych, jak i dla osób, które spędzają większość czasu na przeglądaniu stron internetowych czy oglądaniu filmów.

W skład tego laptopa wchodzi procesor Intel Core i7-4710HQ, 8 GB pamięci RAM oraz ekran o przekątnej 17,3 cala. Pełna specyfikacja dostępna jest u każdego sprzedawcy posiadający ten konkretny model.

Jak zareagować w przypadku uszkodzenia jednego z elementów laptopa?

Niestety, praktycznie każdy laptop, niezależnie od marki prędzej czy później spotka się z usterką, którą będziemy musieli naprawić aby w pełni cieszyć się z możliwości naszego sprzętu. Szczególnie w przypadku elektroniki bardzo łatwo o wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Każdego dnia musimy ostrożnie obchodzić się w szczególności z laptopami, które bardzo narażone są na uszkodzenia mechaniczne.

Częstym problemem po kilku latach użytkowania Lenovo Y70-70 są wyłamane zawiasy z klapy matrycy. Niestety, w przypadku wystąpienia tej usterki powinniśmy natychmiast skorzystać z pomocy specjalistów, mających wieloletnie doświadczenie w naprawianiu laptopów. Im szybciej dostarczysz uszkodzone urządzenie do odpowiedniego serwisu, tym większe szanse istnieją na jego naprawę.

Pamiętaj również o tym, aby nie czekać do ostatniej chwili ze zdiagnozowaniem problemu, który dotyczy Twojego laptopa. Do urwanie mocowania zawiasów nie dochodzi w jednej chwili, lecz składa się na tę usterkę wiele wcześniejszych zachowań, nieodpowiednie obchodzenie się ze sprzętem. Wykonanie drobnych poprawek z pewnością jest tańsze, niż całkowita naprawa w momencie, kiedy będziemy już do tego zmuszeni ze względu na brak możliwości funkcjonowania z laptopa. Jeśli tylko widzisz, że z Twoim modelem jest coś nie tak, od razu skontaktuj się z naszymi specjalistami. Dostępni jesteśmy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, jeśli nie jesteś w stanie osobiście dostarczyć sprzętu to wyślemy po niego darmowego kuriera. Zajmujemy się również naprawą innych marek niż Lenovo - Asus, Dell, MSI.